Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

Net neinojau,kur daugiau sita tema det, tai va problema tokia,kad niekaip neina kompo su mobiliaku surist per bluetooth, pora sykiu pavyko,o dabar jau niekaip blink.gif Gal kas galetu padet?Pasakyt kaip tiksliai turi buti telefonas nureguliuotas,kad eitu jungtis? Labai Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2007 03 12, 21:58)
Net neinojau,kur daugiau sita tema det, tai va problema tokia,kad niekaip neina kompo su mobiliaku surist per bluetooth, pora sykiu pavyko,o dabar jau niekaip blink.gif  Gal kas galetu padet?Pasakyt kaip tiksliai turi buti telefonas nureguliuotas,kad eitu jungtis? Labai Aciu smile.gif

LG kartais būna sudėtinga suporuoti su kitais įrenginiais. Neapdirbta programinė įranga. Kokį BT įrenginį naudojate? Kokia OS?
Atsakyti
Hm zinokit nezinau nei,kas tas BT,nei kas Os blush-anim-cl.gif2:Gal galetumet isversti? tIk kakziap keista,nes pora sykiu puikiai jungesi,o dabar vis kai bandau sujun gt raso,kad time is out, o kodel nejungia neraso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2007 03 13, 15:40)
Hm zinokit nezinau nei,kas tas BT,nei kas Os blush-anim-cl.gif2:Gal galetumet isversti? tIk kakziap keista,nes pora sykiu puikiai jungesi,o dabar vis kai bandau sujun gt raso,kad time is out, o kodel nejungia neraso unsure.gif

OS -- operacinė sistema;
BT -- Bluetooth įrenginys;
Kokią programą naudojate prisijungimui?
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2007 03 13, 14:40)
Hm zinokit nezinau nei,kas tas BT,nei kas Os blush-anim-cl.gif2:Gal galetumet isversti? tIk kakziap keista,nes pora sykiu puikiai jungesi,o dabar vis kai bandau sujun gt raso,kad time is out, o kodel nejungia neraso unsure.gif

BT irenginys - tai bluetooth 5renginys
OS- operacine sistema, kuri yra kompiuteryje tikriausiai bus Windows
Atsakyti
Pas mane windows XP,o apie bluetooth knygutej raso: supported Bluetooth software (Bluetooth stacks) for DUN: WIDCOMM Bluetooth for windows 1.4 and 3.0) net nzn kas cia galetu but?
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2007 03 13, 21:50)
Pas mane windows XP,o apie bluetooth knygutej raso: supported Bluetooth software (Bluetooth stacks) for DUN: WIDCOMM Bluetooth for windows 1.4 and 3.0) net nzn kas cia galetu but?

Neatsakėte į klausimą. Kokią programą naudojate prisijungimui (gal elementarią, Windows integruotą? Jei pas Jus yra Service Pack 2).
Atsakyti
Programa tai instaliavau is kompakto,kuris buvo kartu su telefonu tai LG PC sync EN Ver 1.0 KG245
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2007 03 13, 22:26)
Programa tai instaliavau is kompakto,kuris buvo kartu su telefonu tai LG PC sync EN Ver 1.0 KG245

Reikia nurodyti tinkamą virtualųjį BT COM portą programai smile.gif
Kad sužinoti kokį portą naudoja Jūsų telefonas, device manager`yje pasižiūrėkite prie Modems -- ten turėtų būti Jūsų telefonas. Pasirinkę jo ypatybes, pamatysite reikalingą porto numerį "COMxx". Tą porto numerį turite nurodyti LG programoje.

Jei pas Jus yra Service Pack 2 -- praktiškai jokios programinės įrangos dėl BT nereikia (ji yra integruota OS).
Atsakyti
Jau treti metai naudoju SE. Pirma turejau t630 dabar k750.Jokiu problemų nei su vienu neturiu.
Atsakyti
O aš jau keturis metus turiu SIEMENS wub.gif wub.gif wub.gif Labai labai gaila, kad bankrutavo... CX65 mano geriausias, su juo ir po internetą landžioju, žaidžiu, fotkinu, žodžiu, nėr geresnio schmoll.gif

Dabar jau užsimaniau Sony Ericssono ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 08 31, 08:48)
Jau treti metai naudoju SE. Pirma turejau t630 dabar k750.Jokiu problemų nei su vienu neturiu.


MB turi SE K750 ir aš tokio noriu :/ Nerealus telefonas.
Pas mane dabar paprastesnis - Motorola Peble U6..
Atsakyti