Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

QUOTE(Medinis @ 2008 10 14, 20:28)
Ar esate turėjusi telefoną su operacine sistema (apibrėžimas netikslus, bet gal suprasit)? Ar jums reikalingas telefonas, kuriame galėtumėte peržiūrėti Microsoft Office bylas? Sincronizuoti su Microsoft Outlook? Rasti internete daug mokamų ir nemokamų programų? Jei taip - tuomet šis telefonas ne jums smile.gif

Tiesą sakan 3G nelaužiau ilgai, tik peržvelgiau pasikeitimus... Gal ten jau atsirado galimybė siųsti MMS'us?

o jūs čia bandote mane įtikint kuo nors ar padedate apsispręst smile.gif .. tam ir pasiėmiau pabandymui, kad įsitikint reikia man jo ar nereikia mirksiukas.gif ar ne smile.gif ?

beje mano vaikai jau spėjo surast šio telefono ,,privalumus" . žaidimai jame labai netgi originalūs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 14 spalio 2008 - 19:33
QUOTE(westa @ 2008 10 14, 20:31)
beje mano vaikai jau spėjo surast šio telefono ,,privalumus" . žaidimai jame labai netgi originalūs  smile.gif

Nebandžiau... Beje - ar galima ten naudoti GBA ir kitų konsolių emuliatorius?
Nenoriu jūsų perkalbėti. Tiesiog jei esate mačiusi vieną vienintelį telefoną su lietimui jautriu ekranu, tai galite susidaryti klaidingą įspūdį. Jų jau yra daug ir įvairių.
Žmonai bandysiu įsiūlyti tokį user posted image
Arba tokį
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 10 14, 20:40)
Nebandžiau... Beje - ar galima ten naudoti GBA ir kitų konsolių emuliatorius?
Nenoriu jūsų perkalbėti. Tiesiog jei esate mačiusi vieną vienintelį telefoną su lietimui jautriu ekranu, tai galite susidaryti klaidingą įspūdį. Jų jau yra daug ir įvairių.
Žmonai bandysiu įsiūlyti tokį user posted image
Arba tokį
user posted image

esu turėjus visokių telefonų.. tiesa paskutinis mano N82.. bandau šią naujovę, tikrai dar ne viską išsiaiškinau .. sėdžiu tempiuos programas .. o kokie ten tie modeliai kur žmonai siūlot? nelabai iš foto matosi ...
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 10 14, 20:44)
o kokie ten tie modeliai kur žmonai siūlot? nelabai iš foto matosi ...

HTC. Sako Nokia greitu laiku išleis touch screen'inį...
Sakyčiau, kad Omnitelio siūlomi planai yra plėšikiški.
Beje, ką norėjau paklausti - ar yra lietuvių kalba? Nes iki šiol mačiau tik pirktus užsienyje.
Papildyta:
Beje, jei kas nori savo vaikui nupirkti pigų, bet įdomų telefoną - čia yra didelis pasirinkimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 14 spalio 2008 - 19:48
QUOTE(Medinis @ 2008 10 14, 20:51)
HTC. Sako Nokia greitu laiku išleis touch screen'inį...
Sakyčiau, kad Omnitelio siūlomi planai yra plėšikiški.
Beje, ką norėjau paklausti - ar yra lietuvių kalba? Nes iki šiol mačiau tik pirktus užsienyje.
Papildyta:
Beje, jei kas nori savo vaikui nupirkti pigų, bet įdomų telefoną - čia yra didelis pasirinkimas.

lietuvių kalbos nėra.. šiaip kas žavisi įdomiais žaisliukais, įdomiu, originaliu valdymu - Iphone bus pats tas smile.gif .. marketinginė pusė puikiai atidirbta smile.gif ..

p.s. į Omnitel perėjom prieš kokius 4 mėn iš Bitės.. deja nei vienas operatorius negalėjo pasiūlyt geriau nei Omintelis.. o ko daugiau reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 10 14, 20:55)
p.s. į Omnitel perėjom prieš kokius 4 mėn iš Bitės.. deja nei vienas operatorius negalėjo pasiūlyt geriau nei Omintelis.. o ko daugiau reikia  smile.gif

Aš ne apie tai. Omnitelio siūlomi planai įsigyjant iPhoną - plėšikiški.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 10 14, 20:57)
Aš ne apie tai. Omnitelio siūlomi planai įsigyjant iPhoną - plėšikiški.

aaa smile.gif .. na kiekvienas turbūt turi skirtingas paslaugų įsigyjimo sąlygas smile.gif

prisiminiau kad mano vyras turėjo HTC P3300.. kažko buvo operacinė sustreikavus.. neskambėjo jam mano skambučiai ir uošvio ( mano tėvo) smile.gif .. sakyčiau labai patogus vyrui telefonas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 14 spalio 2008 - 20:04
QUOTE(JaunaMamyte @ 2008 09 25, 20:54)
Kaip jums naujasis apple iphone? ar planuojate pirkti?

iPhone brangus zaisliukas. MB buvo susiruoses pirkti, bet tie visi pribumbasai jam nereikalini lotuliukas.gif MB sesuo dirba su tos firmos produktais, tai fanatizmas nerealus lotuliukas.gif Sakyciau dar ir snobizmas savo role suvaidina, kurie fanatiskai perka su tuo "i" priedeliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 10 14, 20:59)
aaa  smile.gif .. na kiekvienas turbūt turi skirtingas paslaugų įsigyjimo sąlygas  smile.gif

Perka įmonė? Bet tuomet tai turėtų būti verslo telefonas. Su atitinkamomis funkcijomis. Marketingas šį telefoną pozicijuonuoja kaip jaunimo, mėgstančio muziką ir naršančio internete telefoną. Jis nepriskiriamas prie verslo klasės telefonų.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 10 14, 21:02)
Perka įmonė? Bet tuomet tai turėtų būti verslo telefonas. Su atitinkamomis funkcijomis. Marketingas šį telefoną pozicijuonuoja kaip jaunimo, mėgstančio muziką ir naršančio internete telefoną. Jis nepriskiriamas prie verslo klasės telefonų.

Medini, na negi ,,ant firmos" perka telefonus tik firmos darbuotojai ir tik verslui smile.gif
Atsakyti
Man kiek juokingos snekos, kad iPhone visai nieko, bet yra kiti telefonai, kurie panasus, bet uz pigiau.

iPhone yra iPhone. Kaip ir iPod yra iPod. Ir MacBook'ai yra MacBook'ai. Ypac MacBook Air. biggrin.gif

Medinis dar galetu zmogui, susikomplektavusiam nauja alfa159, pasiulyt isigyt ka uz pigiau ant funkcijos- Volkswagena koki. Arba Kia. biggrin.gif

Bet kas nesupranta, tas ir nesupras. O tie, kas yra nors kuri laika tureje apple'a, tas nebenores grizti prie jokio kito kompo ar kito daikto, nes po ju visa kita atrodo lengvai kirviu nutashyta.

Sito telefono neturiu, bet cia tikrai ne todel, kad man kazkas jame nepatinka. Puikus telefonas.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 10 14, 21:38)
Man kiek juokingos snekos, kad iPhone visai nieko, bet yra kiti telefonai, kurie panasus, bet uz pigiau.

Jūs gal neatidžiai skaitėte... Aš sakau, kad yra kitų telefonų, beje jie brangesni, kurie turi lietimui jautrų ekraną ir operacinę sistemą, kuri leidžia naudoti funkcijas, kurias naudojame kiekvieną dieną.
Aš nesu Apple fanas, nors teko kurį laiką dirbti Apple kompiuteriais. Taip, tai geri kompiuteriai. Tačiau Europoje jie užima tik penkis procentus rinkos. Programų pasirinkimas Europoje jiems yra skurdus. Štai ir viskas.
Atsakyti