Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

o aš turiu tokią kvailą bėdą su telefonu doh.gif

vienžo, nusipirkau naują Soni Ericsson W580i (va tokį
įsidėjau į jį SIM kortelę. ir viskas. nebegaliu ištraukti unsure.gif
teoriškai aišku, kaip ji turėtų išsiimti, bet praktiškai niekaip nepavyksta. aš jau net pincetu tą kortą traukiau doh.gif

gal ks irgi esat susidurę su tokia problema? kaip ištraukti SIM kortą?
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2009 04 10, 14:51)
o aš turiu tokią kvailą bėdą su telefonu  doh.gif

vienžo, nusipirkau naują Soni Ericsson W580i (va tokį
įsidėjau į jį SIM kortelę. ir viskas. nebegaliu ištraukti  unsure.gif
teoriškai aišku, kaip ji turėtų išsiimti, bet praktiškai niekaip nepavyksta. aš jau net pincetu tą kortą traukiau  doh.gif

gal ks irgi esat susidurę su tokia problema? kaip ištraukti SIM kortą?

Turi pastumti į priekį(paspausti), o tada traukti.
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2009 04 10, 10:11)
Jau kuris laikas, kai nebegaliu prie savo nokios 7260 prijungti pakrovėjo. Ar nešti meistram telefonų, kad pasižiūrėtų? Kokia būtų problema, koks taisymo pobūdis, ar verta nešti ir kiek tai galėtų kaštuoti?  g.gif

http://www.vlkk.lt/lit/2298

Pradžiai išimti – įdėti bateriją, pravalyti kontaktus, jei įmanoma.
Pakroviklyje gal yra kokia lemputė, pagal kurią būtų galima spręsti, ar nesugedo.
Gal kur stipriai užlenktas laidas buvo, tai tą vietą palankstyt.

O paskui jau nešt meistreliam, tegu tikrina, kas sugedo.

QUOTE(Katusik @ 2009 04 10, 14:51)
o aš turiu tokią kvailą bėdą su telefonu  doh.gif

vienžo, nusipirkau naują Soni Ericsson W580i (va tokį
įsidėjau į jį SIM kortelę. ir viskas. nebegaliu ištraukti  unsure.gif
teoriškai aišku, kaip ji turėtų išsiimti, bet praktiškai niekaip nepavyksta. aš jau net pincetu tą kortą traukiau  doh.gif

gal ks irgi esat susidurę su tokia problema? kaip ištraukti SIM kortą?

Jei panaši sistema kaip mano k800, tai užkiši nagą iš apačios ir trauki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 04 10, 13:54)
Turi pastumti į priekį(paspausti), o tada traukti.

SIM pasistumia, bet neišsitraukia schmoll.gif
jau bandžiau šitą reikalą
QUOTE(settle @ 2009 04 10, 14:14)
Jei panaši sistema kaip mano k800, tai užkiši nagą iš apačios ir trauki smile.gif

pamėginsiu, bet vietos kur nagą įkišti ten ne per daugiausiai.
nebent jūsų labai ilgi nagai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2009 04 10, 18:22)

pamėginsiu, bet vietos kur nagą įkišti ten ne per daugiausiai.
nebent jūsų labai ilgi nagai  biggrin.gif

Ilgų nagų nereikia, kad užkabintum už krašto ir traukiant į viršų trukteltum.
Atsakyti
išbandžiau. neišsiima schmoll.gif
gal dar žino kokių būdų? g.gif
Atsakyti
Stumi Sim kortelę gilyn į telefoną ir ji turi atšokti ir išlysti didesnė jos dalis wink.gif

Papildyta:
QUOTE(Mona187 @ 2009 04 10, 12:29)
Ir dar, prašau išvardinti visus telefonus su galimybe naudotis 2 SIM viename telefone

kol kas LT salonuose ir parduotuvėse galima rasti Samsung D980 (su lietimui jautriu ekranu), Samsung C5212, Samsung D780 ir D880 (senesni modeliai). T.p. yra UBOND telefonai
Papildyta:
QUOTE(Karamel'e @ 2009 03 16, 00:23)
user posted image
Labai noriu Nokia 7380 (tikriausiai jo tokia neįprasta forma mane žavi  ax.gif  )
Tik kiek skaičiau, jis yra gan nepatogus sms rašyti. Gal, kuri turite ir galite pasakyti ar išties taip jau sunku rašyti sms? Ir šiaip kokie atsiliepimai būtų apie šį telefoną?  4u.gif

na, sms rašyti tikrai nepatogu, nes ekranas mažiukas ir tuo ratuku varai per abecelę, kad suspaudyt didesnę sms tenka pavargti doh.gif jeigu mėgstat sms rašyti, gal ir nelabai tinkamas modelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, nusipirkau SE W302 ir nesuprantu, kodėl jis leidžia rašyti labai trumpas SMS - suskaičiavau tik 70 simbolių g.gif Paskui jau automatiškai dalina į kelias žinutes. Gal ką reikia nustatyti 4u.gif
Ir dar apie žinutes, kaip padaryti, kad veiktų automatinis žodžių rinkimas, ta prasme, kad mygtuką reikia spausti po vieną kartą, o tel. meta žodžių pasiūlymus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 04 14, 09:25)
Sveiki, nusipirkau SE W302 ir nesuprantu, kodėl jis leidžia rašyti labai trumpas SMS - suskaičiavau tik 70 simbolių g.gif Paskui jau automatiškai dalina į kelias žinutes. Gal ką reikia nustatyti 4u.gif
Ir dar apie žinutes, kaip padaryti, kad veiktų automatinis žodžių rinkimas, ta prasme, kad mygtuką reikia spausti po vieną kartą, o tel. meta žodžių pasiūlymus blush2.gif

jeigu naudosite lietuvių kalbą (su nosinėmis ir t.t.), tai sms bus trumpesnė, nes lietuviški simboliai "suvalgo" daugiau. Išjungus lietuvių kalbą sms ilgis turėtų padidėti.
Žodžių parinkimas įmanomas tik anglų, vadinamas T9 žodynas
Atsakyti
QUOTE(naktine` @ 2009 04 14, 10:48)
jeigu naudosite lietuvių kalbą (su nosinėmis ir t.t.), tai sms bus trumpesnė, nes lietuviški simboliai "suvalgo" daugiau. Išjungus lietuvių kalbą sms ilgis turėtų padidėti.
Žodžių parinkimas įmanomas tik anglų, vadinamas T9 žodynas

nu nieko sau blink.gif NOKIA su LT raidėm leidžia rašyti normalaus ilgio SMS g.gif

ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naktine` @ 2009 04 13, 20:29)
Stumi Sim kortelę gilyn į telefoną ir ji turi atšokti ir išlysti didesnė jos dalis wink.gif

Sim pasistumia, bet neatšoka schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
ka manot apie Nokia 7210
gal kas turi? g.gif
ruosiuosi pirkti,bet noriu paklausti jusu patarimo g.gif
ar geras jis?kokios problemas kelia ir pan?
Atsakyti