Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

Gal galit rekomenduoti kokia taisykla, kur galetu pataisyti, o ne sugadinti galutinai mano Iphone? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunaMamyte @ 2008 09 25, 20:54)
Kaip jums naujasis apple iphone? ar planuojate pirkti?
Turiu, gavau dovanų netikėtai. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai į šį išgirtą telefoną, o dabarį džiaugiuosi neatsidžiaugiu, labai patogu brausinti. Gal tik žinutes viena ranka sunku rašyti arba beveik neįmanoma, nes nepasižymiu mikliais pirštais ir vis ne į tą raidę pataikau, bet kadangi žinučių rašyti nemėgstu, tai man nedidelė problema.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 22, 21:34)
Gal galit rekomenduoti kokia taisykla, kur galetu pataisyti, o ne sugadinti galutinai mano Iphone? smile.gif


priklausomai kas nutiko.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 22, 21:34)
Gal galit rekomenduoti kokia taisykla, kur galetu pataisyti, o ne sugadinti galutinai mano Iphone? smile.gif

autorizuoti apple techniniai centrai
Atsakyti
Kaip Samsung X700 telefone naudoti el. paštą? Kokie turi būti nustatymai? Iš kur gauti? Naudojuosi Tele2 paslaugomis smile.gif
Atsakyti
mano kaskada tureti ir turimi tlf 4u.gif user posted image NOKIA 3310
user posted image SIEMENS M55
user posted image NOKIA 3220 KANO PIRMAS PIRKTAS TLF IS SAVU $ IR TURBUT PATS GERIAUSIAS
user posted image NOKIA N73 IKI DABAR TURIU
user posted image PIRKAU PO MEN SUGEDO GARANTINIS NEPRIEME doh.gif PS. GALVOJAU BUS VISAI NK TOKS VISTIEK GRAZUS DIZAINAS O VIS DELTO LG NEMOKA KURT TLF...
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2010 03 06, 17:32)
Kaip Samsung X700 telefone naudoti el. paštą? Kokie turi būti nustatymai? Iš kur gauti? Naudojuosi Tele2 paslaugomis smile.gif

dar iškilo klausimas dėl Mini Operos. Kaip įsidiegti? Diegimas pradedamas, bet paskutiniame žingsnyje iškyla problema, ir negaliu iki galo įdiegti ir naudoti šios naršyklės internetui ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gytax01Halo @ 2010 03 06, 22:29)
user posted image SIEMENS M55


Siemens'aS ĮDOMUS, aš šio gamintojo neturėjau modelio visai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 07 kovo 2010 - 17:39
As siuo metu turiu Samsung S5230, kuris konkuruoja su NOKIA 5230. Nokia brangesne zinoma, bet...
user posted image
As to telefono nelabai isnaudoju, nors daikciukas superinis. Ypac kas narso internete... Viskas labai labai patogu.
Pravers tiems kas planuoja savo laika telefone, skaito elektronini pasta, filmuoja ir t.t.
Jei geras apsvietimas, tai ir filmuoja super.


Nokia ir Samsung skirtumas bent jau man, kad Samsung spalvų skaičiumi visuomet lenkia NOKIA. O NOkia šiek tiek būdavo patogesnis valdymas.
Atsakyti
Nusipirkau šiandien pagaliau USB kabelį savo Nokia 7260 telefronui (nesvarbu, kad iš turgaus). Apsidžiaugiau, kad šį bent jau "priėmė" kompas. Atrodo, viską instaliavau, bet va per laidą sujungus telefoną su kompu, kompas jo nemato. Ką ne taip darau?
P.S. Beje, ką reiškia "IE Version need 5.0 or above
Atsakyti
Mona187, "IE" - Internet Explorer. Jums neveikia tikriausiai dėl to, kad turite žemesnę nei 5.0 versiją.
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2010 03 10, 19:42)
Nusipirkau šiandien pagaliau USB kabelį savo Nokia 7260 telefronui (nesvarbu, kad iš turgaus). Apsidžiaugiau, kad šį bent jau "priėmė" kompas. Atrodo, viską instaliavau, bet va per laidą sujungus telefoną su kompu, kompas jo nemato. Ką ne taip darau?
P.S. Beje, ką reiškia "IE Version need 5.0 or above

Pabandyk parsisiųsti atnaujinimus telefonui iš NOKIA tinklapio. O jei tokio telefoniuko nebesuportina kaip sako, tuomet... nezinia.
Atsakyti
QUOTE(Filomena S @ 2010 03 13, 01:23)
Pabandyk parsisiųsti atnaujinimus telefonui iš NOKIA tinklapio. O jei tokio telefoniuko nebesuportina kaip sako, tuomet... nezinia.

Nepasilikau to laido, atidaviau. Apseisiu ir be jo tongue.gif
Atsakyti