Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

QUOTE(agnite @ 2010 12 19, 14:16)
Jeigu SE ir BB jūsų poreikių netenkina, tada įdomu kaip patiktų ta Nokia ar net iPhone g.gif ...

Nokia kiek turejau, pretenziju joms neturiu. Gal del to, kad ir nesitikejau is ju nieko ypatingo, kaip is BB, nes sis taigi "ismanusis", o mano paprasta nokia 6760 ne prastesne uz ta ismanuji, kaip paaiskejo. Tik kad neturi wi-fi. Bet turi gps, kurio ismanusis BB neturi. pvz iPhone galima instaliuoti Skype, o BB teko susirasti iScoot , toki skaipo pakaitala (dar kol issiaiskinau kad butent jis atstoja Skype). Ir daugybe funkciju bei programeliu, kuriu iPhonui ir Nokijai galima rasti nemokamai, BB-je - mokamos. Tas mane labiausiai sunervino. As be ju apsieisiu, bet telefonas prarado puse zavesio smile.gif Nu ir tas, kad BB priristas prie SIM, kuriai uzregistruota Bleckberry paslauga - irgi minusas. Galima nulauzti, kazkokias funkcijas isgauti ir su kita SIM, bet nelegalu yra nelegalu, netenkina manes tokie fintai. Negana to, BB Apps World funkcija Lietuvoje neveikia... kai ta pamaciau, pasijauciau, lyg butu pasityciota is manes - kam parduoti gera brangu telefona kaip kazkoki stebukla, kai jis musu regione pusiau nelegalas kazkoks smile.gif Bent jau butu ispeje salone, vis ne taip pikta butu. Tiesiog iskart buciau atsisakius sito telefono ir pasiemus kita:) Ai... jau susitaikiau su viskuo, prisidejau is rusisko forumo keleta programeliu, kurios domina (gaila, kad kai kurios nenori veikti). Nu telefonas priciudas toks, tiek tegaliu pasakyti smile.gif O kai paaugliui sunui pasiskundziau, kad nerandu apps'u, kokiu noriu, jis pasake, kad reikejo pries perkant pasitarti su juo, nes kiekvienas durnius zino, kad Blackberry geriau nepirkti biggrin.gif Del SE - jie man patinka, tik nepatinka, kad trumpaamziai smile.gif Bent jau tie, kuriuos turejau. Gan greit atsiranda problemu - arba funkcija kuri nors streikuoja, arba korpusas nepatvarus, mygtukai blogai veikia... S500i man labai patiko, bet jo valdymo ratukas tokiais astrokais krasciukais, zaidziant zaidimus paskausdavo pirsta. Nu ir problema su pakroveju ir krovimo lizdu, kaip ir kituose SE. Nokijose tokiu bajeriu nepasitaike. Bet as cia kategoriskai nieko ir neteigiu, kalbu tik apie tuos aparatus, su kuriais susiduriau, yra gal visokiu ir tarp SE, ir tarp kitu gamintoju telefonu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 19 gruodžio 2010 - 21:07
QUOTE(linabalt @ 2010 12 19, 23:05)
Nokia kiek turejau, pretenziju joms neturiu. Gal del to, kad ir nesitikejau is ju nieko ypatingo, kaip is BB, nes sis taigi "ismanusis"


o NOKIA išmanieji kodėl jūsų nesudomino?
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2010 12 20, 20:16)
o NOKIA išmanieji kodėl jūsų nesudomino?

Dabar jau domina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2010 12 20, 22:51)
Dabar jau domina biggrin.gif


gal jau turit numačius kokį?
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2010 12 20, 21:00)
gal jau turit numačius kokį?

Dar ne, nes artimiausiu metu nesiruosiu pirkti kito telefono, per didele prabanga tik isigijus BB, jau pulti prie kito smile.gif Ai, ziurinejau Nokia X8 - siuo momentu jei imciau, tai ta. Vien del 12Mpix kameros smile.gif Nes BB kamera - visiskas pravalas smile.gif Jei kalbeti apie BB privalumus, jame man patinka patogi klaviatura ir trackpad. Daugiau nieko ypatingo neatradau, ka jis turetu ko neturi kiti mobiliakai, tame tarpe ir ne ismanieji. Nu vat r wi-fi, kuri minejau seniau- sito dalyko dar nei viename kitame mano turetame telefone nebuvo, ir man patinka. Bet internetinius puslapius kai krauna, ne visus sugeba pakrauti, neatidaro flash ir t.t. ir pan - uztai ir sakau, kad man jis nelabai panasus i ismanuji. Tik tiek kad grazus, patogus laikyti rankoje ir maigyti mygtukus, ir galiu pasijungti bevieli namu interneta. Neypac daug privalumu smile.gif
Dar tuo paciu noriu paklausti - gal kas nors zinote nemokama programele, kuri pagal irasyta dainos fragmenta, atsektu kokia tai daina?Mano sesers samsungas sita funkcija turi nemokamai, o BB randu tik mokamas programas, kurios tai darytu. Gal kas zinote nemokama tokia programele ir galetumete duoti nuoroda is kur atsisiusti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 22 gruodžio 2010 - 12:49
Nori dukra sio telefono ,bet nezinau man jis kazkoks labai trapus,bijau kad netycia iskris is ranku ir galas jam bus smile.gif
gal kas turit,parasykit atsiliepimus smile.gif
telefonas sis Nokia X3-02 Touch and Type
user posted image
Atsakyti

Jaučiu, sugedo mano telefonas - Samsung X700. Įsijungti įsijungia, bet tik tam, kad vėl užgestų. O kai prijungiu pakrovėją, tai kad krautųsi reikia tą pakrovėjo kištuką laikyti prie pat, kad kas nors vyktų, rodo, kad kraunasi, bet tik gal kokias keliolika sekundžių. Kas galėtų būti? Ir dar telefono baterijos kontaktai keistai atrodo, tarsi būtų kas išsiderinę, atlinkę (čia tie kontaktai, kur su baterija liečiasi).
Į ką kreiptis, kokia maždaug būtų priežastis, kiek kainuotų taisymas?
Telefonas pirktas iš Tele2 daugiau nei prieš 4 metus.
HELP

Ar galit kas padėti g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2010 12 26, 17:43)

Į ką kreiptis, kokia maždaug būtų priežastis, kiek kainuotų taisymas?
Telefonas pirktas iš Tele2 daugiau nei prieš 4 metus.
HELP

Ar galit kas padėti g.gif ?


na tai turbūt į meistrus, kurie taiso telefonus reiktų kreiptis ir kiek remontas kainuotų jie paskys ar jūs taip nemanot? g.gif
Atsakyti
as sau noriu pirkti Nokia X3-02 Touch and Type arba C3, arba galvoju laukti kol prades pardavineti c3-01 - jis bus panasus i X3-02. Jie praktiskai lygus pagal parametrus, negaliu apsispresti..
Atsakyti
Laba vakara,
mano telefonas yra Vodafone 845 ir dabar kai migu viena ekrano pusę veiksmas vyksta kitame. Bandžiau kalibruoti ekraną, nepadėjo.
Gal žinote kame gali būti problema?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ediitta @ 2011 02 05, 17:25)
mano telefonas yra Vodafone 845 ir dabar kai migu viena ekrano pusę veiksmas vyksta kitame. Bandžiau kalibruoti ekraną, nepadėjo.
Gal žinote kame gali būti problema?


Nieko neparysi - teks keist sensoriką.
Atsakyti
Labutis sugedo ar gumytes atsilaisvino,net nezinau nebegaliu ieiti i meniu telefone Samsung SGH-E250 ar imanoma sutvarkyti idomu ?
Atsakyti