Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mobilūs telefonai
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
popiete
man tokia problema iškilo - nusipirkau naują mobilų, samsung C3300, ir bandau prisijungt prie interneto, bet nepavyksta. Esu omnitel abonentė, ir dariau viską kaip parašyta: nusiunčiau aktyvavimo žinutę, gavau duomenis, instaliavau juos telefone, bet kartu su duomenų žinute atėjo žinutė kad mano telefonas nepalaiko kažkokių transliacijos nustatymų...pabandžiau su kita kortele, prie interneto prisijungia, viskas normaliai kaip turi būt, tai tikrai ne telefono kaltė...gal kažko dar neaktyvavau? gal kas turit šitą telefoną ar esat omnitel abonentai ir žinot kaip ten kas? blush2.gif 4u.gif
minep
Tuomet rankiniu būdu belieka susivesti.
Parametrai-tinklas-ir toliau turėtum rasti. Atmintinai neatsimenu. g.gif
muse+
Sveikutes.Anglijoje pirkau Sony ericsson j108i, bet kai grizau i LT ,lietuviskos korteles nepriima.Musu mieste niekas neatrisa, gal zinote kaip paciai atsiristi?
Freedom
gal kam nors teko taisyti telefonus Kaune , Ožeskienės gatvėje( ten berods jau ji prasideda )esančioje taisykloje (prie įvairių siuvimo reikmenų parduotuvės, antrame aukšte dar audiniais prekiauja)
įdomu kokie atsiliepimai:)
Maištautoja
na gal žinot kur superka neveikiančius ar su defektais telefonus Kaune? 4u.gif
ra2ga
Laba. 4u.gif
turbut turit iPhone?
ar esat patenkintos? + ir - galit parasyti?
koki modeli turit? kur pirkot?
TaGre
Gal patartumėte iš kur galėčiau į telefoną parsisiųsti gerą anglų k žodyną? O gal tinka ir toks, kur kompe yra, pvz. Longman arba Macmillan? Kadangi apie tai nenusimanau, tai gal tokia idėja kam nors pasirodys crazy doh.gif
Bet vis tiek, labai reikia patarimo
Ačiū 4u.gif
tima1
Laba diena, turiu problemytę, gal ne problemytę g.gif net nežinau doh.gif Klausimas, norint su iphone 4 prisiregistruoti itunes, pildant mokėjimo kortelės duomenis, šalia yra toks laukelis security code - ką ten reikia įrašyti ax.gif , kitaip manęs neregistruoja itunuose verysad.gif Pagekbėkit prašau Ačiū 4u.gif iš anksto...
minep
QUOTE(muse+ @ 2011 07 18, 15:48)
Sveikutes.Anglijoje pirkau  Sony ericsson j108i, bet kai grizau i LT ,lietuviskos korteles nepriima.Musu mieste niekas neatrisa, gal zinote kaip paciai atsiristi?
*

Pasiklausinėk arba pasieškok skelbimuose TURBO SIM mikroschemos, kuri prisijungia prie SIM kortelės.
Papildyta:
QUOTE(TaGre @ 2011 07 28, 13:34)
Gal patartumėte iš kur galėčiau į telefoną parsisiųsti gerą anglų k žodyną? O gal tinka ir toks, kur kompe yra, pvz. Longman arba Macmillan? Kadangi apie tai nenusimanau, tai gal tokia idėja kam nors pasirodys crazy  doh.gif
Ačiū  4u.gif
*

Koks telefonas?
Skirtingoms telefonų sistemoms dažniausiai būna ir skirtingi žodynai.
Papildyta:
QUOTE(tima1 @ 2011 07 30, 14:40)
Laba diena, turiu problemytę, gal ne problemytę  g.gif net nežinau    doh.gif    Klausimas, norint su iphone 4 prisiregistruoti itunes, pildant mokėjimo kortelės duomenis, šalia yra toks laukelis security code - ką ten reikia įrašyti  ax.gif  , kitaip manęs neregistruoja itunuose    verysad.gif Pagekbėkit prašau Ačiū    4u.gif    iš anksto...
*

http://support.apple.com/kb/HT3541
TaGre
QUOTE(TaGre @ 2011 07 28, 14:34)
Gal patartumėte iš kur galėčiau į telefoną parsisiųsti gerą anglų k žodyną? O gal tinka ir toks, kur kompe yra, pvz. Longman arba Macmillan? Kadangi apie tai nenusimanau, tai gal tokia idėja kam nors pasirodys crazy  doh.gif
Ačiū  4u.gif
*

Telefonas Nokia C3
TaGre
QUOTE(TaGre @ 2011 08 07, 14:25)
Telefonas Nokia C3
*

Tai niekas nežinot?
katewinslet
sveikos.turiu telefoną samsung f-450 pink.turiu laiduką.tai va.noriu įsikelti iš telefono į kompą.atsirado lentelė instaliavimo.viską tvirtinau,telefone rodė mažą kompiuteriuką.viršuj,pagrindinam puslapy.bet taip ir nesupratau kaip kelti failus. doh.gif
perla69
Sveiki,

ieškausi pirkti naujo mob. telefono, bet nelabai ką išmanau apie juos (dabar turiu nokia e66) gal yra čia žinovų ir patartų man ką rinktis geriau iš šitų:

nokia e52, nokia C5-03, nokia 5230 ???

Ačiū 4u.gif
minep
QUOTE(perla69 @ 2011 08 27, 19:57)
Sveiki,

ieškausi pirkti naujo mob. telefono, bet nelabai ką išmanau apie juos (dabar turiu nokia e66) gal yra čia žinovų ir patartų man ką rinktis geriau iš šitų:

nokia e52, nokia C5-03, nokia 5230 ???

Ačiū  4u.gif
*

Jei patiks spaudinėti sensorinį ekraną, tuomet C5-03. Kitu atveju E52 geras variantas.
rutuliukė
Sveiki, gal padetu zinovai blush2.gif man reikia telefono HUAWEI 48800 ir PC sinchronazavimo programos, gal nuoroda yra kokia? ax.gif
mother22
Laba , pamiršau savo telefono užrakto kodą ką daryti ? telefonas Nokia 5228
Miaška
Klausimas toks... Sako, jei jau niekaip nesigauna - paskaityk instrukciją. Tai va, skaitau instrukciją, ir savo telefe paprasčiausiai nerandu tokio meniu pasirinkimo, kaip instrukcijoje. Ok, susirandu internete lietuvišką - vis tiek pas mane telefe to nėra...

Problema tokia: telefonas Nokia 5228 pradėjo nebeleisti naršyti, įlįsti į el. paštą, ir aiškina, kad trūksta atminties bei siūlo ką nors pašalinti. Išsiaiškinau, kad naršant prisikaupia visokių laikinų duomenų, kuriuos instrukcija siūlo trinti pasirenkant Options - Clear Privacy data - Cache. Options tai telefone yra, bet jokių privacy data man nesiūlo. Analogiškai ir lietuviškoje: Parametrai - Privatumas - ... ir t.t. Parametrus turiu, Privatumo - nebe. Jau niarvas jama, o ir telefas pradėjo reguliariai rėkt, kad jam trūksta atminties. Aišku, galiu nešt pas meistriukus, bet norisi išsiaiškint.

Sd korta yra, jei ką, bet kaip supratau - ne joje esmė.

Būčiau dėkinga už patarimus biggrin.gif
zhibuokle
QUOTE(Miaška @ 2011 09 22, 21:11)
Klausimas toks... Sako, jei jau niekaip nesigauna - paskaityk instrukciją. Tai va, skaitau instrukciją, ir savo telefe paprasčiausiai nerandu tokio meniu pasirinkimo, kaip instrukcijoje. Ok, susirandu internete lietuvišką - vis tiek pas mane telefe to nėra...

Problema tokia: telefonas Nokia 5228 pradėjo nebeleisti naršyti, įlįsti į el. paštą, ir aiškina, kad trūksta atminties bei siūlo ką nors pašalinti. Išsiaiškinau, kad naršant prisikaupia visokių laikinų duomenų, kuriuos instrukcija siūlo trinti pasirenkant Options - Clear Privacy data - Cache. Options tai telefone yra, bet jokių privacy data man nesiūlo. Analogiškai ir lietuviškoje: Parametrai - Privatumas - ... ir t.t. Parametrus turiu, Privatumo - nebe. Jau niarvas jama, o ir telefas pradėjo reguliariai rėkt, kad jam trūksta atminties. Aišku, galiu nešt pas meistriukus, bet norisi išsiaiškint.

Sd korta yra, jei ką, bet kaip supratau - ne joje esmė.

Būčiau dėkinga už patarimus biggrin.gif
*

interneto prikauptus visokius duomenis trinti taip: meniu -> internetas -> int. narsykle -> funkcijos (parametrai) -> istrinti privacius duomenis
bent jau as taip juos trinu. smile.gif
Miaška
QUOTE(zhibuokle @ 2011 09 22, 21:27)
interneto prikauptus visokius duomenis trinti taip: meniu -> internetas -> int. narsykle -> funkcijos (parametrai) -> istrinti privacius duomenis
*

Taigi vat, kad tokio daikto, kaip privatūs duomenys, ar nuorodos į juos, ar užuominos - nerandu verysad.gif
Papildyta:
O, priėjau iki privačių duomenų!
Bet tam teko pradžioje ištrinti kelias nuotraukas, nes toliau ikonos "Internetas" manęs neįleido dėl atminties trūkumo, o reikėjo eiti iki "Naršyklės".

Dėkui 4u.gif
JaunaMamyte
Koki patartumet rinktis telefona ~700lt (tokia nuolaida suteiks operatorius).
Dydis nesvarbu, noriu lieciamo ekrano, kad butu internetas, skype..?
minep
QUOTE(mother22 @ 2011 09 20, 15:04)
Laba , pamiršau savo telefono užrakto kodą ką daryti ? telefonas Nokia 5228
*

Nešti į taisyklą, kad programinę įrangą perrašytų arba atsiminti. Išsitrins duomenys.
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2011 09 22, 20:11)
Klausimas toks...
*

Reikia perrašyti programinę įrangą.
Papildyta:
QUOTE(JaunaMamyte @ 2011 09 23, 09:21)
Koki patartumet rinktis telefona ~700lt (tokia nuolaida suteiks operatorius).
Dydis nesvarbu, noriu lieciamo ekrano, kad butu internetas, skype..?
*

Rinkis ką nors su Android operacine sistema.
mama_x2
Gal kas patars...
Ieskau tel su resistive ekranu, android ir kad operatoriai lietuvoj pardavinetu blush2.gif
Gal galit ka patart?
TaGre
Iš kur parsisiųsti rimtą anglų k. žodyną (tokį kaip Longman ar Macmillan) telefonui nokia c5-03 ir taip pat lietuvių - anglų, bet irgi geresnį?
Ačiū
Miaška
QUOTE(minep @ 2011 09 24, 15:44)
Reikia perrašyti programinę įrangą.
*

Na, čia man panašu į format C, kai tik kompui kažkas nutinka... biggrin.gif

Nejau dabar kas keli mėnesiai reikės perrašinėt telefo programinę įrangą, prarandant visus duomenis, nes kažkas kažkur užsipildo? Nėra žmoniškų metodų? g.gif

Žiūriu į atminties būklę, pagrindinis rijikas - "Kiti failai", 69 MB. Meilus ištryniau, naršymo istoriją, slapukus, slaptažodžius - ištryniau, kas tie "kiti failai"???
Muzika ir pan. tupi SD kortoje.
Ingulik
Laba diena. Noriu suzinuoti apie IPhone telefonus, ar ekranas veikia tik nuo pirstu galiuku arba galima ir su nagais perjungineti blush2.gif Labai aktualu, nes zadu pirkti, o nagai ilgi lotuliukas.gif
astute_k
Kaip telefone su Android klaviatūra parašyti _ (brūkšnelį apačioje). Man išeina tik minusas, o reikia kitokio g.gif blush2.gif ax.gif
kristynka*
QUOTE(zhibuokle @ 2011 09 22, 21:27)
*

mano c5-03 viskas puikiai issitryne pagal jusu nurodymus, nes as ir jau nerimavau kdl cia rodo kad uzimta biggrin.gif
Julius3
QUOTE(astute_k @ 2011 10 19, 15:54)
Kaip telefone su Android klaviatūra parašyti _ (brūkšnelį apačioje). Man išeina tik minusas, o reikia kitokio  g.gif  blush2.gif  ax.gif
*

Su Swype angliška klaviatūra, tai palaikius U raidę.
TaGre
Kaip C5-03 pakeisti žinutės melodiją į savo norimą? Nu niekaip nerandu verysad.gif
minep
QUOTE(Ingulik @ 2011 10 19, 13:06)
Laba diena. Noriu suzinuoti  apie IPhone telefonus, ar ekranas veikia tik nuo pirstu galiuku arba galima ir su nagais perjungineti  blush2.gif  Labai aktualu, nes zadu pirkti, o nagai ilgi  lotuliukas.gif
*

Į nagus nereaguos.
Papildyta:
QUOTE(TaGre @ 2011 10 21, 18:31)
Kaip C5-03 pakeisti žinutės melodiją į savo norimą? Nu niekaip nerandu  verysad.gif
*

Ten pat, kur ir skambučio melodiją - aplinkos nustatymuose.
tvigra
Sveiki, o kaip perziuret irasytus VIDEO (Samsung Galaxy Mini GT-S5570)? Niekur nerandu, o video rezime trikampe rodiklyte neaktyvi? Gal reik kazka papildomai idiegti.
Instrukcijoj radau toki „Priklausomai nuo telefono programinės įrangos kai
kurie failų formatai nepalaikomi“
Kaip galima pataisyti sita reikala?
Dekui
tvigra
O ir dar vienas klausimelis? Niekaip negaliu nuskanuot barkodu, programele turiu (skirta Android), viskas kaip ir gerai veikia, bet pradejus skanuot, tik zali rutuliukai mirga ekrane, o galutines info ir neduoda. doh.gif doh.gif
Gal zinot kas cia negerai?
minep
Galerijoj nėra?

Kurį kodą bandai skanuoti? Bar kodą, kur beveik ant kiekvienos prekės įpakavimo yra, ar kvadrato formos - QR kodą? Kiekvienam iš šių tipui yra atskiros programos arba bent pasirinkti reikia.
tvigra
Ne, galerijoj nera ir "My files" nera.

user posted image

Ir va taip va rodykle apacioj, kad ieiti i vaizdu sarasa neaktyvi, kaip pvz, foto rezime aktyvi ir galima iskart nueiti i paveiksliukus.

Skanuoti bandziau visokius barkodus. Keista tai, kad nuo kompo ekrano QR kodas nuskanuojamas, o nuo zurnalo puslapio - jau nebe. Gal itakos turi prasta kameros raiska. g.gif
Rykliuke
Labuka
Labai prasyciau pagalbos telefonu zinoviu 4u.gif
Nupirkome dukrytei telefona Samsung S5230 Hello Kitty .Pirkome LT telefonu parduotuveje,atrista.Tik neatkreipiau demesio,kad ekrano uzsklandos visos,kaip suaugusiuju telefonu,kai tuo tarpu,mums besidomint juo,youtube visur mateme,kad sie telefonai buna su Hello Kitty ekranu uzsklandomis.Tu uzsklandu telefone rodoma begale,o pas mus vos 5 ir visos labai jau rimtos blink.gif
Norejau paklausti,gal kuri jau turite nupirkusi toki telefona ir ar pas jus su uzsklandomis buvo,kaip pas mus,ar telefone jau buvo gamykliskai sukeltos Hello Kitty uzsklandos?
As neesu zinove telefonu srityje blush2.gif Sakau,gal gamykliskai priklauso tik tos pagrindines uzsklandos,o kitas reikia patiems parsisiusti?Nesuprantu,nes youtube ,kuomet rodomas naujo telefono pajungimas,jau ir rodoma su Hello Kitty ekraniuko atvaizdu.
Na,jai reikia patiems tas uzsklandas parsisiusti,gal galetumete kas pamokinti,kaip tai padaryti,nes is ties bandziau,taciau nelabai pavyko tai padaryti blush2.gif
Aciukas uz pagalba 4u.gif
-čiobrelis-
Turiu samsung s5230, nebeveikia el. paštas, rašo, kad mano naršyklėje išjuntas cookie palaikymas. Kur man jo ieškoti, kaip įjungti? g.gif
Denisa
Gal kartais žinot kaip telefonu Samsung Galaxy Mini GT-S5570 persiųsti gautas žinutes kitam adresatui. Niekaip nerandu persiuntimo funkcijos.
*perlyte*
Laba 4u.gif

Gal galit pasakyti ar telefone Iphone 4 gali buti LT meniu? ax.gif 4u.gif

Aciu
Sensuelle
Gal kas zino kur nokia e5 yra laikmatis?Niekaip nerandu. blush2.gif
dvi širdelės
QUOTE(*perlyte* @ 2011 12 05, 16:21)
Laba  4u.gif

Gal galit pasakyti ar telefone Iphone 4 gali buti LT meniu?  ax.gif  4u.gif

Aciu
*

gali butu,ziurint kokia telefono programines irangos versija smile.gif
Belesa
Sveiki,nezinau ar suorasit mane,turiu toki paprasta telefoniuka lg t300 su lieciamu ekranu. Noreciau paklausti ar yra kazkoks nustatymas,kad kai ateina zinute,kad nerasytu kas atsiunte,o tik kad atejus nauja zinute,kad pamatyciau kas parase tik kai ieiciau jau i pacia zinute? 4u.gif Nu tikiuosi supratot blush2.gif
zuasta
Gal kas turit parduoti ar žinot kur LT yra pirkti Lasonic i931X Ghetto Blaster with iPod/iPhone Dock (Black)?
Mona187
Gal galima iš kur nors atsisiųsti aplinkų (begarsė, įprastinė ir pan.) nokijai 7070 prism?
nikute
Sugedo 5 pagrindiniai Nokios 5300 mygtukai. Gal kas žinote, kaip ištraukti duomenis (labiausiai domina numeriai - jie ne SIM kortoje buvo) iš jos?
Jazira
MTTC man sugadino telefona sad.gif buvo nutrukes ikrovimo lizdo laidelis, tai jie kaip prilitavo, tai klaviatura atsisake sad.gif((
dabar sugedo kitas telefonas, nezinau kur nest, nes bijau pas juos, niekam tike meistrai. gal galit pasakyt kur gerai taiso? kaina nesvarbi, kad tik pataisytu verysad.gif
Menou
Ka manote apie si telefona ? ar verta pirti ? 4u.gif 4u.gif
http://www.nokia.lt/produktai/telefonai/nokia-c2-06
edangra
QUOTE(Belesa @ 2011 12 09, 23:44)
Sveiki,nezinau ar suorasit mane,turiu toki paprasta telefoniuka lg t300 su lieciamu ekranu. Noreciau paklausti ar yra kazkoks nustatymas,kad kai ateina zinute,kad nerasytu kas atsiunte,o tik kad atejus nauja zinute,kad pamatyciau kas parase tik kai ieiciau jau i pacia zinute?  4u.gif  Nu tikiuosi supratot  blush2.gif
*

problemos aprašymas toks pat paprastas kaip ir tavo telefoniukas. Gal vis gi gali aprašyti tiksliau? jei gerai supratau, tai nepatinka, kad kai gauni žinutę, ekrane matosi, kas siuntė? turėtų būti prie žinučių nustatymo konfigūracijoje kaip pakeisti.
-čiobrelis-
QUOTE(aistuliaa @ 2011 11 29, 18:25)
Turiu samsung s5230, nebeveikia el. paštas, rašo, kad mano naršyklėje išjuntas cookie palaikymas. Kur man jo ieškoti, kaip įjungti?  g.gif
*

nejau niekas nepagelbės kur to cookie ieškoti biggrin.gif
edangra
QUOTE(nikute @ 2011 12 16, 14:56)
Sugedo 5 pagrindiniai Nokios 5300 mygtukai. Gal kas žinote, kaip ištraukti duomenis (labiausiai domina numeriai - jie ne SIM kortoje buvo) iš jos?
*

jungi su laidu prie kompo ir išsisaugai.
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2011 12 28, 12:34)
nejau niekas nepagelbės kur to cookie ieškoti  biggrin.gif
*

pasileidi google.lt
http://www.google.lt/search?q=samsung%20s5...400&bih=886
ir ten kažkuriam iš puslapių rašo
Start the internet application, click settings, then cookie options

jei padėjo prašom, jei ne naršom toliau wink.gif
succes
O as pas jus su blondinisku klausimu.
Kai narsau internete telefone samsung galaxy mini viskas ten super mazom raidem, kaip padidinti raides na pati srifta, kad narsant internete iskaityciau?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.