Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

QUOTE(Mona187 @ 2007 09 23, 23:31)
O gal kas žinot, kelintais metais buvo išleista Nokia 6230, kada buvo prekyboje Lietuvoj pirmą kartą pasirodžiusi? Labai jau skaitosi senas telefonas? g.gif


Mona, studijuoji Bibliotekininkystę ir Informaciją, o pati tos informacijos negali susirast? smile.gif Ko jūsų tame KomFake moko? biggrin.gif
Beje, nežinau daugiau nieko, kam rūpėtų telefono pasirodymo data smile.gif Negi vaikaisi madų? Jei telefonas „senas“, tai nenaudosi? smile.gif Taigi žiūri į dizainą bei funkcijas ir renkiesi. O ne į išleidimo datą smile.gif

Internete rašo, kad šitas telefonas buvo išleistas 2004 m. Greičiausiai metų gale, jei tas įdomu smile.gif Nes vienam forume metų pradžioje skundėsi, jog plnavo 2004 m., o dar nėra išleistas smile.gif
Kada Lietuvoje pasirodė nebeieškosiu, einu miegoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 09 23, 16:07)
Taip, tikra tiesa, jau pririštų telefonų (naujų) nebebūna, nebent užsilikę nuo 2006 metų antrojo ketvirčio thumbup.gif
Mona, o kodėl tau būtinai Nokia? Pasižiūrėk, pas mane toks:

user posted image

Labai labai fainas, koks ekranas ryškus, net pasimažinau ryškumą  lotuliukas.gif Kątik persikėliau į jį muziką, labai gera kokybė, superinė  schmoll.gif bent jau kaip telefonui...kolkas esu viskuo viskuo patenkintas thumbup.gif Ir dar ausinės stereofoninės, ten kur giliai į ausį kišasi ( hihihi.gif ), labai gera kokybė ax.gif

user posted image

Tik dar nesupratau, kodėl neveikia pas mane tas mygtukas prie ausinių, gal reikia kažką nustatyt......

O Čia koks pas tave, Makaliau? SE w610i, ar koks?
Aš irgi truputį galvoju apie SonyEricsson telefonus g.gif Jei žvelgiant į telefono išorinį grožį, tai patinka SE w850. Tik jis, gali būti, ten meniu anglų kalba, tai net galvoti neapsimoka apie tokį ax.gif
Štai toks:
user posted image

Ir dar visai nieko man se k618 modelis, kurio prekyboj nemačiau g.gif
Gal vaizdo kokybė ekrano geresnė būtų pas eriksonus? Nes vienos nokijos pas mane kažkaip keistai ekranas mirguliuoja unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 26 rugsėjo 2007 - 15:47
QUOTE(Mona187 @ 2007 09 26, 16:33)
Jei žvelgiant į telefono išorinį grožį, tai patinka SE w850. Tik jo, gali būti, ten meniu anglų kalba, tai net galvoti neapsimoka apie tokį ax.gif
Štai toks:
user posted image

Ir dar visai nieko man se k618 modelis, kurio prekyboj nemačiau g.gif
Gal vaizdo kokybė ekrano geresnė būtų pas eriksonus? Nes vienos nokijos pas mane kažkaip keistai ekranas mirguliuoja unsure.gif

O ką jūs manot apie šiuos 2 telefonus? g.gif
Atsakyti
Tai taip išeina, kad pririštas ir atrištas telefonas nelabai kuo skiriasi, ar ne? Bet tai kodėl kai kas patarinėja neimt telefono pagal sutartį, nors taip būtų žymiai pigiau nei iš kokio platintojo, nesuprantu g.gif
Atsakyti
prasau patarkite,nusipirkau nauja tel ir noriu isideti is seno tel sim korta,kaip padaryti kad nedingtu visa info,foto is seno tel,nes kai pabandziau perdeti viskas dingo verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Jau negaliu iš piktumo doh.gif Kažkur turiu jį išlieti, ir tai padarysiu čia tongue.gif
Tai va... Jau negaliu kaip mūsų operatorius apgaudinėja visus iš eilės. Vietoj sudaužyto telefono, dėl jo negali atlyginti žalos ar kažko padaryti, ir nekeičia kitu telefonu.
Šiaip garantinis gal ir apsiimtų tvarkyti, bet abejoju, įskilusį korpusą reiktų pačiai pasikeisti, ar ne?
Nors šiaip aš čia nirštu dėl to, kad labai norėjau vieno telefono papigiai biggrin.gif , tačiau nei taip, nei taip neparduoda.
Kad naują būtų galima gauti dar turi praeiti metai. Nežinau, ar ištversiu. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 11 13, 12:42)
Jau negaliu iš piktumo doh.gif Kažkur turiu jį išlieti, ir tai padarysiu čia tongue.gif
Tai va... Jau negaliu kaip mūsų operatorius apgaudinėja visus iš eilės. Vietoj sudaužyto telefono, dėl jo negali atlyginti žalos ar kažko padaryti, ir nekeičia kitu telefonu.
Šiaip garantinis gal ir apsiimtų tvarkyti, bet abejoju, įskilusį korpusą reiktų pačiai pasikeisti, ar ne?
Nors šiaip aš čia nirštu dėl to, kad labai norėjau vieno telefono papigiai biggrin.gif , tačiau nei taip, nei taip neparduoda. 
Kad naują būtų galima gauti dar turi praeiti metai. Nežinau, ar ištversiu. cry.gif

Tai kad mechaninių pažeidimu niekas garantiniam nemokamai netaiso. O juolabiau nekeičia kitu tel. O su nuolaida parduodami tik su sutartimi. Ir jeigu tavo sutartis nepasibaigusi... kagi.

P.S. O kas neleidžia nusipirkti naują už pilną kainą?
Atsakyti
O gal pas ką nors yra Nokia6267. Jau kelias dienas maigau jį, bet niekaip negaliu surasti, kur dingo toks smagus garselis atidarant ir uždarant telefoną sad.gif
Atsakyti
QUOTE(odetee @ 2007 10 31, 09:48)
prasau patarkite,nusipirkau nauja tel ir noriu isideti is seno tel sim korta,kaip padaryti kad nedingtu visa info,foto is seno tel,nes kai pabandziau perdeti viskas dingo verysad.gif  verysad.gif

neiseis. jei abiejuose yra ir jungtis - perkelinek per ja.
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2007 11 14, 20:55)
neiseis. jei abiejuose yra ir jungtis - perkelinek per ja.

Bet tai kaip per IR jungtį įmanoma kažką perkelti? Man amžinai nieks nesigauna, kai bandžiau su keliais telefonais ir aš schmoll.gif
Atsakyti
As tai noriu NOkia 7373 tik vat nezinau ar kas turi ar pasiteisino ar geras telefonas esu laikius ir rankose patogus malonus
Atsakyti
Turiu aš dar tokį Nokia 3310. Viskas lyg ir turėtų būti gerai, baterija laiko kelias dienas... Bet... Vos tik kas skambina ir kai tik atsiliepiu, telefonas atsijungia. Kas čia galėtų būti. O rodo dar 3 padalas blush2.gif
Ar baterijos čia senumas kaltas, ar pačio telefono? g.gif
Atsakyti