Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

QUOTE(milimili @ 2012 03 12, 00:43)
planuoji pirkti iphona, gal kas naudojat. patarkir kuri labau verta iphone 4 ar iphone 4s?


Jei tik yra galimybe zinoma kad iphone 4s. Bent jau kamera tai super geresne (aisku jei tai aktuolu), ir siaip papildomu funkciju pridaryta. Visu galimybiu vistiek nei 4 nei 4s neisnaudojam...na nebent kas tai puikiai ismano. Man toli dar iki visu jo galimybiu. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu Nokia C5, viskas visad buvo gerai, bet dabar nepriima el.laisku telefone, raso kad reikai atlaisvint telefono atminti C: ir kad truksta atminties kai kuriuos veiksmus atlikt. bet laiskus is telefono esu istrinus, net ir is siuksliadezes, laisku galima sakyt ner, o kur ka dar galima istrint? nuotrauku jokiu nedariau.. kur telefone rast telefono atminties korteles funkcija?
Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti

Padėkit apsispręsti dėl telefono. Visi dabar pasinešę ant išmaniųjų telefonų, o aš... nelabai. Nu gali būti ir liečiamas ekranas, svarbiausia - baterija ir telefono valdymo paprastumas, ir telefono išvaizda

Lyginant Samsung S5360 Galaxy Y ir Samsung S3770 , kurio baterija ilgiau laiko? Ir dar Samsung Galaxy Ace domina. Nu simpatiški man Samsung S3770 ir Ace modelis.

Antras variantas - išsirinkti telefoną, palaikantį 2Sim korteles. Ir labiausiai linkstu prie Samsung C3322. Gal dar ką pasiūlytumėt? Kad būtų internetas, fotografavimo funkcija, ir kad telefonas "trauktų" bet kurioj vietoj, stiprus ryšio palaikymas. Nes jau atsibodo su trim telefonais vaikščioti blush2.gif
Atsakyti
sakykit ar yra kokia nors programa Nokiai, kad mano mobilusis butu uzimtas kai kas nors nori prisiskambinti?
Atsakyti
QUOTE(^Braškytė^ @ 2009 02 08, 17:54)
Kur taisote savo mobiliuosius telefoniukus?

man patiko savanorių pr taisykla, kelis telefonus savo nesiau tai tikrai greit ir kokybiskai sutvarkė, kiek pamenu savanoriu pr 172 adresas
ir duomenis išsaugojo telefone kas buvo ypač reikalingiausia
Atsakyti
Gal kas patars kur pigiausiai ieškoti Nokia E52?
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif turiu pora klausimėliu apie samsung galaxy mini smile.gif
1. prieš tai turėjau toki paprastuti telefona, o dabar nesenaiai nusipirkau šį,todėl mano visi adresatai yra iš praito telefono. Taigi norėjau paklausti kodėl man neina užsidėti ant adresatų nuotraukų, paspaudus edit išmeta tik to adresato varda ir numerį, dėlto neina uždėti adresatams nuotraukų, bet jeigu kuri nauje adresata tai viskas gerai, nesuprantu kodėl?
2. kaip reikai siūsti dainas per bluetooth? niekaip nerandu sad.gif
dėkui už atsakymus mielosios smile.gif
Atsakyti
Gal kas žinot, kuris telefonas geriau/gražiau fotografuoja: Samsung S5610 ar Nokia C5? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(faraon @ 2012 04 13, 14:06)
Gal kas žinot, kuris telefonas geriau/gražiau fotografuoja: Samsung S5610 ar Nokia C5? 4u.gif

Apie situos konkreciai modelius nezinau, bet kiek teko susidurti ir girdeti is nusimananciu zmoniu - samsungu nuotraukos visada kokybiskesnes. Del matricos ar ko ten. Gal salone leistu padaryti nuotrauka su vienu aparatu ir kitu, ikelti jas i kompa ir paziureti kuri geriau atrodo?
Atsakyti
Sveiki.
Ar geras šitas telefonas:Samsung Galaxy Europa
Ar gerai suprantu kad čia internetas bevielis?Kaip jį suprast:nereiks mokėt už jo naudojimą ar kaip?
Atsakyti
Su juo galėsite prisijungti prie bevielio interneto taškų. O ar reiks mokėt ar ne priklausis ar jie mokami ar ne. Kavinėse, degalinėse tokie taškai būna nemokami. Taip pat tarkim jei namuose turite bevielio interneto maršrutizatorių, tai su juo galėsite prisijungti prie interneto, kuris yra namuose.
Atsakyti
QUOTE(pedagogas @ 2012 04 18, 18:40)
Su juo galėsite prisijungti prie bevielio interneto taškų. O ar reiks mokėt ar ne priklausis ar jie mokami ar ne. Kavinėse, degalinėse tokie taškai būna nemokami. Taip pat tarkim jei namuose turite bevielio interneto maršrutizatorių, tai su juo galėsite prisijungti prie interneto, kuris yra namuose.

O šiaip telefonas šis geras?Vertas dėmesio?
Atsakyti