Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Spurgos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
madrid
sveikos,
pasiskolinau recepta ir iskepiau mazu spurgyciu smile.gif
o jau skanums, skanums - apsiryti galima smile.gif
Aissstute
nu siandien ir as darysiu spurgas, prisiskaiciau cia visokiu receptuku.. smile.gif O jau kaip Mute prajuokino su tais kepimo milteliais.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aissstute
Nu va, pagaliau prisiruosiau as tas spurgas daryti, darysiu pagal Bea recepta, o kiek laiko jas virti ten man reikia? g.gif
Liusii
pasigaminau ir as spurgyciu biggrin.gif

user posted image
*Jonė*
Liusii spurges lb niamniskos essen.gif
Žaliaskarė
O kokie miltai tinka spurgoms? Tinka paprasti Auksciausios rusies, ar reikia tu geresniu, pvz. Ekstra..?
RiMami
Vakar ir aš prisikepiau spurgų, pasidalinsiu receptuku, nes tikrai laaaaabai skaniai gavosi thumbup.gif Pagal originalą - tai spurgų su džemu receptas mirksiukas.gif aš kepiau be džemo, kadagi man nepavyko užspausti kraštukų taip, kad džemas neišlystų iš spurgytės doh.gif tai prikepiau tiesiog paprastučių skanutėlių mini spurgyčių wub.gif Bet jūs bandykite, gal jums pavyks ir su džemu mirksiukas.gif Viską dariau pagal receptą, varškės nepertryniau, o sudėjus visus produktus (prieš beriant miltus) viską sublenderiavau ax.gif miltus naudojau paprastus 550D mirksiukas.gif Kepiau iš dvigubos normos ax.gif

SPURGOS SU DŽEMU (pas mane be džemo)
Originalus receptas

user posted image

300 g varškės
6 v. š. pieno
1 kiaušinis
8 v. š. aliejaus
100 g cukraus
1 a. š. tarkuotų žievelių (nebūtina)
žiupsnelis druskos
400 g miltų
2 a. š. kepimo miltelių
200 g džemo (braškių, vyšnių...)
cukraus pudros
aliejaus virmui.

Varškę pertrinkite per sietelį. Sumaišykite su pienu, kiaušiniu, cukrumi, aliejumi, žievelėmis ir druska. Į varškės masę persijokite miltus su kepimo milteliais. Gerai išminkykite tešlą. Rankas truputį pasitepkite aliejumi. Susukite 23 rutuliukus. Padarykite iš jų paplotėlius 5–6 cm skersmens. Ant kiekvieno jų centro uždėkite po arbatinį šaukštelį džemo. Gerai užspauskite paplotėlių kraštus, suformuokite vėl rutuliukus. Kepkite aliejuje iki gražios auksinės spalvos. Ataušinkite ant popierinių rankšluosčių. Patiekiant spurgas apibarstykite cukraus pudra.
Renata123
Niu mergaiciukes!!!! Ale jusu spurgos kooookios user posted image Jau tokios apetita zadinancios. O jau formos lygumas, lygut lyguteles thumbup.gif
Gerai, kad varskes neturiu, o tai begciau daryt tuctuojau. O man visokios spurgos, bandeles ne i nauda blink.gif

Niam, niam visai pasivaisinviau, nors keliom blush2.gif
davija
Rimami spurgytės labai sudomino, receptas man nematytas toks, reiks būtinai išbandyt. Džemo ir aš nedrįsčiau taip dėt blush2.gif
Aš vis kepdavau pagal inočkos receptuką spurgytes, man jos labai skanios ir svarbiausia, kad ir kitą dieną minkštutės išlieka...
Morgan
Va ir as pasigirsiu su savo spurgikem biggrin.gif Be proto skanios gavosi ir traskios is virsasus gavosi thumbup.gif
user posted image

Keptas pagal RiMami recepta,aciukas 4u.gif
GundaC
QUOTE(Morgan @ 2009 10 02, 10:07)
Va ir as pasigirsiu su savo spurgikem biggrin.gif Be proto skanios gavosi ir traskios is virsasus gavosi thumbup.gif
Keptas pagal RiMami recepta,aciukas 4u.gif
*

Morgan-labai skaniai atrodo bigsmile.gif
Mano vyresnelis uzsimane spurgu, tai receptuku ieskau biggrin.gif
Kettim
Kepiau ir as varskines spurgytes.

300g varskes
2kiausiniai
cukraus(net nezinau kiek dejau,cia pagal skoni,as dejau nemazai biggrin.gif )
2a.s vaniles
ir apie 10 v.s miltu su kaupu,gal truputi daugiau
1a.s kepimo milteliu

isplakiau kiausinius su cukrumi,pertryniau varske,sumaisiau su kiausinio plakiniu ir dejau miltus su kepimo milteliais.
gavosi slapios,purios spurgytes.niam.... essen.gif smile.gif
emilija23
pabandziau jusu recepta labai skaniai gavosi
+777+
Labai senai kada bedariau spurgas. Gerai, kad priminėt, reiks pagamint smile.gif
ditax
simtas metu kaip negaminau, bet siandien per TV Linas is Iki galino su mergina, tai uzsimaniau.
bet kas labiausiai patiko...tos spurgytes buvo su isimtu viduriuku. Tai cia man buvo fainiausia...nes prigaminau dvieju rusiu;vienos , kaip baronkytes tusciu viduriuku, o tas viduriukas dar irgi kaip mazos spurgutes gavosi thumbup.gif
ugne_11
Aš irgi šitų išsikepiau drinks_cheers.gif Labai skanu, tik kai kurias perkepiau blush2.gif
Kettim
dziaugiuosi,kad patiko. essen.gif drinks_cheers.gif
asaraa
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 01, 22:18)
Besidairant internete vaikai pamatė šių spurgų nuotrauką ir pareikalavo iškepti biggrin.gif

user posted image

Labai skanios spurgytes 4u.gif
Wika&
o as gaminu taip ax.gif gaunasi labai minkstutes purutes spurgytes thumbup.gif
pakelis varskes
puse stiklines cukraus
2 kiausiniai
pora geru saukstu margarino arba sviesto
geras arbatinis saukst.kepimo milteliu
miltu kad tesla galima butu kocioti

istirpinu margarina sudedu kitus produktus ismynkau,kocioju pirsto storumo blyna spaudziu rutuliukus ir kepu, barstau cukraus pudra.pasaka thumbup.gif gaunasi tokios kaip is Sonatinos nuotraukytes
Kettim
pasinesiau ant spurgu biggrin.gif isbandziau sonatinos varskiniu spurgu recepta ir vis del to pasilieku prie savuju spurgyciu. rolleyes.gif
sonatinos svarskines spurgos
user posted image
Solen
QUOTE(Kettim @ 2009 10 13, 17:37)

300g varskes
2kiausiniai
cukraus(net nezinau kiek dejau,cia pagal skoni,as dejau nemazai  biggrin.gif )
2a.s vaniles
1a.s kepimo milteliu

isplakiau kiausinius su cukrumi,pertryniau varske,sumaisiau su kiausinio plakiniu ir dejau miltus su kepimo milteliais.
gavosi slapios,purios spurgytes.niam.... essen.gif  smile.gif
*

issikepiau,labai skanios spurgytes 4u.gif
love_spell
labai skaniai atrodo smile.gif
mok123
QUOTE(Wika& @ 2009 10 16, 13:39)
o as gaminu taip  ax.gif  gaunasi labai minkstutes purutes spurgytes  thumbup.gif
pakelis varskes
puse stiklines cukraus
2 kiausiniai
pora geru saukstu margarino arba sviesto
geras arbatinis saukst.kepimo milteliu
miltu kad tesla galima butu kocioti

istirpinu margarina sudedu kitus produktus ismynkau,kocioju pirsto storumo blyna spaudziu rutuliukus ir kepu, barstau cukraus pudra.pasaka thumbup.gif gaunasi tokios kaip is Sonatinos nuotraukytes
*

Isbandziau thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mamyte-Julia
QUOTE(Kettim @ 2009 10 13, 19:37)

300g varskes
2kiausiniai
2a.s vaniles
1a.s kepimo milteliu

*

Reikes pabandyti essen.gif
Aruša
Įkeliu neseniai iškeptas spurgas. Pirmosios gavosi nelabai kokios, nes per plonai iškočiojau, prisigėrė riebalų, o kitos, storesnės, gavosi thumbup.gif

Spurgytės „Pinigėliai“

user posted image

Receptas

Dėl visa ko, įdedu ir čia receptą:

* Varškė - 200 g
* Cukrus - 200 g
* Vanilinis cukrus - 50 g
* Kiaušiniai - 3 vnt.
* Grietinė (30% riebumo) - 300 g
* Soda - 12 g
* Actas - 1 arbat. šaukštel.
* Kvietiniai miltai - 1 kg
* Aliejus (kepimui) - 0.5 l
* Cukraus pudra (apibarstymui) - 20 g

Paruošimas
1. Varškę ištrinkite su cukrumi ir vaniliniu cukrumi. Supilkite grietinę ir išmaišykite.
2. Išplakite kiaušinius, pilkite juos į varškės ir grietinės masę ir gerai viską išmaišykite, kad neliktų gumulėlių.
3. Į skystą masę berkite miltus ir maišykite.
4. Sodą užpilkite actu, kad suputotų, ir pilkite į tešlą. Tešlą minkykite, kol taps vientisa.
5. Ant miltais pabarstyto stalo iškočiokite 5 mm blyną.
6. Stikline ar kulinariniu žiedu išpjaukite 6 skersmens skritulius, jų viduje padarykite 2 skersmens skylutes.
7. Meskite tešlos žiedelius į gerai įkaitintą aliejų ir kepkite, kol apskrus abi pusės. Išgriebkite ir padėkite ant popierinio rankšluosčio, kad susigertų riebalai.
8. Spurgytes apibarstykite cukraus pudra.

devintas dangus
QUOTE(Kettim @ 2009 10 13, 20:37)

300g varskes
2kiausiniai
2a.s vaniles
1a.s kepimo milteliu

*

thumbup.gif Labai skanios spurgytės, aš dariau mažas apvalutes.Tik aš dar šaukštą grietinės įdėjau.Kol kas geriausias mano virtų spurgų variantas 4u.gif
Neina įkelt fotkių per didelės doh.gif
ivules
Superinės "Rimami" spurgytės. Tik ka iš virtuvės pribėgau pasigirti taip patiko visiems. Dariau su džemuku viduje, bet ir be jų labai skanios thumbup.gif

Bandžiau ir Aušros pinigėlius prieš pora dienu irgi labai skanūs thumbup.gif

Labai ačiu už tokus skanius receptukus mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
devintas dangus
http://public.fotki.com/devintasdangus/spu...icture-010.html
Jei kam įdomu nuotraukytės čia, nes rašo per didelis formatas, nors ir kaip kaitalioju dydžius, nekelia man čia fotkių doh.gif
Kettim
QUOTE(devintas dangus @ 2009 10 24, 16:44)
thumbup.gif Labai skanios spurgytės, aš dariau mažas apvalutes.Tik aš dar šaukštą grietinės įdėjau.Kol kas geriausias mano virtų spurgų variantas 4u.gif
Neina įkelt fotkių per didelės doh.gif
*

4u.gif essen.gif man irgi jos skaniausios. rolleyes.gif dziaugiuos,kad ne man vienai. drinks_cheers.gif biggrin.gif
ir as dariau mazytes,bijojau,kad neiskeps vidurys jei dideles darysiu. blush2.gif formavau slapiom rankytem,vis paslapindama.
Mergelė
o jūs verdate puode ar kepate keptuvėje? blush2.gif
Wika&
QUOTE(Mergelė @ 2009 10 26, 13:16)
*

as tai keptuvej kepu tik ipilu siek tiek daugiau aliejaus ir pavartau spurgytes smile.gif
asaraa
QUOTE(Mergelė @ 2009 10 26, 14:16)
*

as puoduke 4u.gif
egleja
QUOTE(RiMami @ 2009 09 29, 13:51)
Vakar ir aš prisikepiau spurgų, pasidalinsiu receptuku, nes tikrai laaaaabai skaniai gavosi thumbup.gif Pagal originalą - tai spurgų su džemu receptas mirksiukas.gif aš kepiau be džemo, kadagi man nepavyko užspausti kraštukų taip,  kad džemas neišlystų iš spurgytės  doh.gif tai prikepiau tiesiog paprastučių skanutėlių mini spurgyčių wub.gif Bet jūs bandykite, gal jums pavyks ir su džemu  mirksiukas.gif Viską dariau pagal receptą, varškės nepertryniau, o sudėjus visus produktus (prieš beriant miltus) viską sublenderiavau ax.gif miltus naudojau paprastus 550D mirksiukas.gif  Kepiau iš dvigubos normos ax.gif

SPURGOS SU DŽEMU (pas mane be džemo)
Originalus receptas

user posted image

300 g varškės
6 v. š. pieno
1 kiaušinis
8 v. š. aliejaus
100 g cukraus
1 a. š. tarkuotų žievelių (nebūtina)
žiupsnelis druskos
400 g miltų
2 a. š. kepimo miltelių
200 g džemo (braškių, vyšnių...)
cukraus pudros
aliejaus virmui.

Varškę pertrinkite per sietelį. Sumaišykite su pienu, kiaušiniu, cukrumi, aliejumi, žievelėmis ir druska. Į varškės masę persijokite miltus su kepimo milteliais. Gerai išminkykite tešlą. Rankas truputį pasitepkite aliejumi. Susukite 23 rutuliukus. Padarykite iš jų paplotėlius 5–6 cm skersmens. Ant kiekvieno jų centro uždėkite po arbatinį šaukštelį džemo. Gerai užspauskite paplotėlių kraštus, suformuokite vėl rutuliukus. Kepkite aliejuje iki gražios auksinės spalvos. Ataušinkite ant popierinių rankšluosčių. Patiekiant spurgas apibarstykite cukraus pudra.
*

sveikutes,issirinkau sita spurguciu receptuka,jau tesla uzsimynkiau tuoj vyrsiu ax.gif
Solen
parasyk kaip gavosi mirksiukas.gif
egleja
QUOTE(Dai'na @ 2009 10 26, 18:40)
parasyk kaip gavosi mirksiukas.gif
*

gavosi tirai skanios thumbup.gif
user posted image
segtukas
SOS. Turiu nusipirkusi keptuves net dvi. Viena - daniškoms spurgom, kita elektrinė - spurgom su skylute. Elektinėje kepu biskvitines, plikytos tešlos spurgytes nieko, bet jos sausokos. O špižinėje - skirtoje daniškom, geriausiai išeina mielinės. Vakar pažiūrėjusi filmuką, kaip jas paprastai ir greitai kepa su kėlimo milteliais, vakare užsidegiau ir pamėginau. Net nežinau kame reikalas: lyg ir iškepa, vėliau subliūkšta, verčiant pilnai apvali neišeina - užsiraukia spurga ir leva gaunasi. Žiūrėk lyg ir apdegusi, bet viduje žalia. Mėginau keptuvę ant mažesnio dujų padėklo dėti, bet tas pats. Nuotraukų neturiu, be to ir įkelti nemoku.
Patarkite prašau, ką ne taip darau, kame čia g.b. problema? Filmuke taip parasta...
Papildyta:

http://www.youtube.com/watch?v=CIyqfvwhOVY&hl=lt

sštai nuoroda. Ir mėginau ne sykį.
rugiagele26
Pagaliau man gavosi skanios minkstos spurgytes! yahoo.gif
daugiavaike 4
Labas smile.gif , gal kuri zinot mieliniu spurgu su mesos idaru recepta, buciau labai dekinga 4u.gif
Reff
QUOTE(segtukas @ 2009 10 30, 11:03)
http://www.youtube.com/watch?v=CIyqfvwhOVY&hl=lt

sštai nuoroda. Ir mėginau ne sykį.
*

maciau, kad Glacee yra dariusi sias spurgas. Gal pas ja bloge -> pasiskaityk, ten gal kas aiskiau bus paaiskinta. ar jos pacios ir paklausk komentaruose, gal kazka daugiau paaiskins smile.gif
Betce
Man labiau prie sirdies kulinarija nei konditerija. bet dievinu spurgas tai vakar pirma karta kepiau ir gavosi thumbup.gif
Dabar vyras neatstos,kad dar kepciau ir pati linijas taisyiuos doh.gif
dindriux
Sveikutes smile.gif perziurejau visa temuke, bet neradau nei vieno receptuko, kad butu spurgos su mesa schmoll.gif gal kuri galetumet parasyti, nes labai noriu tokias savo seimynai isvirti ax.gif
zebra
QUOTE(barbarisa @ 2009 11 24, 12:32)
Sveikutes smile.gif perziurejau visa temuke, bet neradau nei vieno receptuko, kad butu spurgos su mesa schmoll.gif gal kuri galetumet parasyti, nes labai noriu tokias savo seimynai isvirti ax.gif
*

Na,jos vadinasi nebe spurgos,bet jau pyragėliai su mėsa.Galiu parašyt receptėlį,pagal kurį,gaminu labai dažnai.

30gr mielių
30gr cukraus
truputėlis druskos
100gr pieno
120gr vandenuko
320gr miltų.

mieles ištirpinti su cukrumi,kad išsileistų.Įdėti druskos.Supilti pašildytą pieną su vandeniu,išmaišyti.Galiausiai sudėti miltus ir užmaišyti tešlą.Palikti kildinti,kol dvigubai iškils.tada daryti pyragėlius su kokiu nori įdaru,vėl truputį pakildinti ir virti riebaluose,Skanaus 4u.gif
dindriux
Zerba, labai labai aciu clap.gif siandien begsiu kepti essen.gif bigsmile.gif
zebra
QUOTE(barbarisa @ 2009 11 25, 09:24)
[b]Zerba[/b], labai labai aciu clap.gif  siandien begsiu kepti  essen.gif  bigsmile.gif
*

lotuliukas.gif

Beje,parašyk,kaip gavosi mirksiukas.gif
dindriux
QUOTE(zebra @ 2009 11 25, 20:07)
lotuliukas.gif

Beje,parašyk,kaip gavosi mirksiukas.gif
*

Na kaip susinervinau, parsinesiau nusipirkusi mieliu, ne nepaziurejusi galiojimo laiko, ti kai jau susiruosiau kepti spurgytes, pamaciau, kad pasibaigusios lapkricio 9d blink.gif tai mb is darbo pareidamas kitu parnese, bet jau velu , teko atidet rytojui verysad.gif butinai parasysiu kaip gausis, tik bijau, kad mieles man neiskils, nes dar niekada su jom nieko nedariau blush2.gif
dindriux
Na va, viriau tas spurgas su mesa, bet kazkaip nesigavo man jos doh.gif produktus daug maz is akies dejau, nes svarstykliu neturejau tai is teslos pyrageliai idejus mesos nelabai dares doh.gif na, tikiuosi, kad kita karta geriau pavyks biggrin.gif
zebra
QUOTE(barbarisa @ 2009 11 26, 16:52)
Na va, viriau tas spurgas su mesa, bet kazkaip nesigavo man jos doh.gif produktus daug maz is akies dejau, nes svarstykliu neturejau tai is teslos pyrageliai idejus mesos nelabai dares doh.gif na, tikiuosi, kad kita karta geriau pavyks biggrin.gif
*

Nu va,jei yra receptūra,tai reikia jos ir laikytis.....

Su mieline tešlyte reikia "dirbti", ją prisipratinti smile.gif Na gal kitą kartą jau geriau pavyks. 4u.gif
dindriux
QUOTE(zebra @ 2009 11 26, 20:21)
Nu va,jei yra receptūra,tai reikia jos ir laikytis.....

Su mieline tešlyte reikia "dirbti", ją prisipratinti smile.gif  Na gal kitą kartą jau geriau pavyks. 4u.gif
*

Va, buvo atejusi anyta, tai pavaisinau ja savo spurgytemis, sake, kad labai skanu tik druskos mazoka blush2.gif
devintas dangus
Spurgytės, pagal jau minėtą Kettim receptuką, man jis pačiausias.
Turiu klausimą, gal kas turi spurgų keptuvę, tu ziedelių ir zino kokį receptuką super duper, kad galėtų pasidalint su visomis.Aš vis planuoju įsigyt tą keptuvę, įdomu būtų atsiliepimai apie spurgytes iškeptas toj keptuvėj 4u.gif
zelviene
O kaip darote zagarelius? 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.