Įkraunama...
Įkraunama...

Nesveikai pradėtas vaikelis

QUOTE(mabi @ 2009 11 04, 18:25)
as kai su pirma vaiksciojau, tai labai dziaugiausi, kad menesiu anksciau nepastojau, nes tada sventem mano gimtadieni, ir ten tai buvo balius...
as manau kad visvien turi kazkokios itakos ir pati pradzia. o gyvenime yra taip, kad kuo didesni alkoholikai, tuo dazniau pas juos vaikai sveikesni gimsta, o daugumoje normaliu seimu, atvirksciai.

O aš kaip tik ir pastojau per savo gimtadienį. Ir ne pieno kokteilius jo metu gėriau. Po to dasr teko vieną baliuką paturėti... Pergyvenau tik pradžioj, dabar esu tikra, kad viskas gerai ir laukiu sveikut sveikutėlio, gražut gražutėlio išsvajoto kūdikėlio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 11 17, 16:57)
O aš kaip tik ir pastojau per savo gimtadienį. Ir ne pieno kokteilius jo metu gėriau. Po to dasr teko vieną baliuką paturėti... Pergyvenau tik pradžioj, dabar esu tikra, kad viskas gerai ir laukiu sveikut sveikutėlio, gražut gražutėlio išsvajoto kūdikėlio smile.gif

na kol mes dar nezinom apie nestuke.gif , tai joks baliukas nepakenks. kaip mano gine buvo sakiusi - puse lietuvos ant girtos galvos tikriausiai padaryta ax.gif juk uzsimezgusi gyvybe, jei nesuklysiu, iki 12 sav maitinasi tik is savo medziagu maiselio, o ne is mamos. jei kazkas ir pakenktu pacioj pradzioj, tai tas zirniukas paprasciausiai pabegtu.
bet va kai jau vaikelis apie save duoda zinoti, tada jau reikia prisiziureti ir po baliushkas nesitrankyti, o tiksliau buti pasyviu dalyviu, kad ir kaip noretusi normaliai pauzti.
kai as pastojau, tai viena is tu vaisingu dienu, kaip tik laistem draugo nauja masina - oi gerai buvo... bet nieko - isikabino ragais nagais i mane tas zirniukas, auga maziuke pilve ir vargo nemato bei list laukan nesiruosia wub.gif
taip kad maziau nervu, brangiosios! jei nezinios laikotarpiu ir pasitaike vienas kitas baliukas (nekalbu apie nuolatines sventes ir neislindimus is komos), tai tikrai maziukui nepakenket 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sesė ilgakasė @ 2009 11 20, 13:54)
na kol mes dar nezinom apie  nestuke.gif , tai joks baliukas nepakenks. kaip mano gine buvo sakiusi - puse lietuvos ant girtos galvos tikriausiai padaryta ax.gif juk uzsimezgusi gyvybe, jei nesuklysiu, iki 12 sav maitinasi tik is savo medziagu maiselio, o ne is mamos. jei kazkas ir pakenktu pacioj pradzioj, tai tas zirniukas paprasciausiai pabegtu.
bet va kai jau vaikelis apie save duoda zinoti, tada jau reikia prisiziureti ir po baliushkas nesitrankyti, o tiksliau buti pasyviu dalyviu, kad ir kaip noretusi normaliai pauzti.
kai as pastojau, tai viena is tu vaisingu dienu, kaip tik laistem draugo nauja masina - oi gerai buvo... bet nieko - isikabino ragais nagais i mane tas zirniukas, auga maziuke pilve ir vargo nemato bei list laukan nesiruosia wub.gif
taip kad maziau nervu, brangiosios! jei nezinios laikotarpiu ir pasitaike vienas kitas baliukas (nekalbu apie nuolatines sventes ir neislindimus is komos), tai tikrai maziukui nepakenket 4u.gif


Na, ne visai teisinga informacija. Knygoje "Akušerija ir ginekologija" aiškiai parašyta, kad vartojant alkoholį:
1. Pirmas dvi savaites po apvaisinimo vaisius žūsta (įvyksta persileidimas).
2. 3-8 savaitę po apvaisinimo vartotas alkoholis lemia įvairius raidos defektus.

Iki 5 savaitės alkoholis gali padaryti minimalią žalą arba visai nepadaryti, bet vėliau jis tikrai veikia vaisių.
Atsakyti
user posted image


manau, beveik visos, ypac kurios su netyciukais vaiksto, nezinodamos kad nestuke.gif ruko, pabaliavoja ar dar ka nors zalingo daro (nebent dideles sveikuoles ir abstinentes butu). manau, kad nuo kiekvienos organizmo labai priklauso ir tai, kad po tokiu "nuodemiu" saves negrauztumet, kol laukiates, nes tai taip pat kenkia, kaip ir rukymas ar alkoholis. tad nesinervuokit ir geriau pasimelskit, kad vaikutis butu sveikas bigsmile.gif soske.gif
Atsakyti
sveiki, esu visiska naujoke siame puslapyje. Gal kas padesite? Suzinojau, kad nestuke.gif (4 sav.), taciau apsilankymas pas ginekologe ne tiek dziaugsmo suteike kiek baimes ir nerimo, nes 1,5 savaites nestumo sirgau roto virusu su "pilna programa" vemimas, viduriavimas doh.gif . Aisku geriau vaistus, nes reikejo kuo greiciau pasveikti gi darbas nelaukia schmoll.gif. Gal kas ka girdejote ar turite patirties su virusais nestumo metu?
Atsakyti
QUOTE(rale @ 2009 12 10, 22:40)
sveiki, esu visiska naujoke siame puslapyje. Gal kas padesite? Suzinojau, kad  nestuke.gif (4 sav.), taciau apsilankymas pas ginekologe ne tiek dziaugsmo suteike kiek baimes ir nerimo, nes 1,5 savaites nestumo sirgau roto virusu su "pilna programa" vemimas, viduriavimas  doh.gif . Aisku geriau vaistus, nes reikejo kuo greiciau pasveikti gi darbas nelaukia schmoll.gif. Gal kas ka girdejote ar turite patirties su virusais nestumo metu?

Labas. Jei prasirgai tada, kai embrionas dar nebuvo implantavęsis gimdoje, tai tikrai nieko neatsitiko. O jei ir būtų pagavęs tą virusą, tai teisiog būtum persileidusi. Tą turėjo paaiškinti ginekologė.
Konkrečiai kuriuo metu nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos sirgai Rotu? g.gif
Atsakyti
na pacioje pradzioje tai kad ir buvo kazkas tai neturi reiksmes. as ir raminamuosius geriau ir rukiau kaip kaminas zinoma nezinojau kad nescia, nes kaip tik mano dukryte pagulde i reanimacija tai galvojau kad isprotesiu tai taip ir sutiko kad jau buvau nešcia, ir kai pasakiau gydytojai tai sake nesvarbu ir cia nieko blogo vaisiui nera. taip kad nereikia saves gasdinti
Atsakyti
QUOTE(Robi @ 2009 11 21, 15:43)
Na, ne visai teisinga informacija. Knygoje "Akušerija ir ginekologija"  aiškiai parašyta, kad vartojant alkoholį:
1. Pirmas dvi savaites po apvaisinimo vaisius žūsta (įvyksta persileidimas).
2. 3-8 savaitę po apvaisinimo vartotas alkoholis lemia įvairius raidos defektus.

Iki 5 savaitės alkoholis gali padaryti minimalią žalą arba visai nepadaryti, bet vėliau jis tikrai veikia vaisių.

Tai tomkurios vaikelį pradėjo nesveikai gal jų atsikratyti? Aišku gali būti visko. Vaikiukas gali išsigimti ir nieko nevartojant. Visos mes tą žinome.
Nemanau, kad būtina gasdintis ir pergyventi visus nėštumo mėnesius, kad jei vaikiuką pradėjau išgėrus kelis kokteilius, susilauksiu nesveiko leliuko schmoll.gif
Esu tikra, kad už kelių dienų turėsiu sveikutėlį gražutėlį leliuką
Atsakyti
turbut tik planuoti vaikeliai buna pradeti sveikai
Atsakyti
QUOTE(indriuska @ 2010 02 22, 20:27)
turbut tik planuoti vaikeliai buna pradeti sveikai

Kartais planuok neplanaves, nekimba ir viskas.Grizti zmogus i senasias vezias ir nestuke.gif Sveikai ar nesveikai, dar yra ir genai ir ligos ir t.t.todel sveikas pradejimas dar nieko nereskia.
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2010 02 28, 13:52)
Kartais planuok neplanaves, nekimba ir viskas.Grizti zmogus i senasias vezias ir  nestuke.gif Sveikai ar nesveikai, dar yra ir genai ir ligos ir t.t.todel sveikas pradejimas dar nieko nereskia.



As irgi manau, kad apsigimimus lemia genai, ligos, na, dar ir traumos gimdymo metu...
Atsakyti
na manau tikrai nepergyvenk,dabar sveikai gyvenk,rupinkis savimi ir savo maziuku,ir viskas bus gerai.galiu pasidalinti savo patirtimi...kad laukiuosi vaikelio suzinojau tik tada kai jam jau buvo apie 3men!!!nieko net neitariau,ir menesinemis sirgau,rukiau,kaip tik dar visu dragu vestuviu metas buvo,tai ir alkoholio isgert teko...tikrai issigandau kai suzinojau kad laukiuosi.prisiminiau surukytas cigaretes,alkoholi isgerta....bet viskas gerai.gime sveikas,drutas,linksmas,protingas berniukas smile.gif tad viskas ir tau bus gerai.svarbiausia dabar rupinkis savimi!!!
Atsakyti