Įkraunama...
Įkraunama...

Nesveikai pradėtas vaikelis

QUOTE(Mey @ 2007 09 21, 09:53)
O kaip manote, ar kenkia vaistai pries pat pastojima?

As pries pat pastodama sirgau baisiausiu bronhitu, isgeriau du antibiotiku kursus ir dar galas zino kiek visokiu vaistu, ir visa tai, kol brendo kiausinelis, kuris dabar jau vaikiukas  g.gif  Kiek sitai gali itakoti jo sveikata?

Cia jau nuo vaikiuko likimo priklausys biggrin.gif as su maziuke pastojau gerdama stiprius vaistus, kurie 99% sukelia persileidima. O dabar tik spek su ja, viskuo ir domejimusi, ir jegom (sveikata taip pat thumbup.gif ), o pries dicke visko saugojausi, bet jau problemu doh.gif . Tai nusiramink, koks turi buti vaikiukas toks ir bus, kad ir noredama nieko nepakeisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Virginija @ 2007 09 21, 13:16)
Mergaites, esu cia naujoke, man labai idomus visi jusu pokalbiai, tik retai prisijungiu blush2.gif .. Mums 12 savaiteliu, suzinojau, kad laukiuosi budama 7-a sav. nescia, apsidziaugiau, bet kartu buvau ir sukresta, nes ilgai siurpas kresdavo pagalvojus, ka vaikelis turejo isgyventi pirmomis nestumo savaitemis unsure.gif .. pasirodo jis spejo ir teveliu vestuvese sudalyvaut, ir i Kelione isskrist (kas yra labai pavojinga pirmomis savaitemis), ir po kalnus visokius pasitrankyt... apie maista jau nekalbu... Be to, jis buvo pradetas, kiek skaiciavau irgi ne blaiviai verysad.gif .. Bet kai nuejau pas gydytoja - ji mane nuramino, nes per apziura viskas buvo ok, jei vaikeliui butu tureje kas nutukt - jau senai butu nutike, nes pirmus kelis menesius daktarai bejegiai, viska sutvarko gamta, o jei manasis tiek iskente - vadinasi jis tikrai nori islyst i si pasauli ir bus sveikutis rolleyes.gif , tad jus irgi maziau jaudinkites del to, kas buvo - taip tik pabloginsit situacija, geriau nuo dabar stenkites viska daryti teisingai thumbup.gif ..!


man irgi tokia pati situacija jau 12sav nescia ir suzinojau kai buvo 7savaites, ko tik nebuvo, mergvakaris triuksmingas, draugu vestuves, klubai su narkotikais, dakataras nuramino, lauksim, tik dar va sunkiausia teta mire is laidotuviu grizau tik vakar, tai praverkau visas akis, zinau kad negalima nervuotis, bet negaleju taip susitvardyti, ka darysi gyvenimas tesiasi, kita savaite vestuves, reiks kazkaip nuotaika kelti..
Atsakyti
As irgi galiu pasidalinti ir nuraminti smile.gif Man 5-a nestumo savaite dare stuburo nuotrauka rentgenu doh.gif kai po keliu dienu suzinojau kad pastojau irgi labai pergyvenau ir t.t. , iskarto pasakiau savo ginekologei ir gavau siuntima pas genetikus, bet tik 12 sav. doh.gif kol laukiau galvojau isprotesiu ir privaciai nuejau pas viena daktare kuri mane tikrai nuramino smile.gif ir jau ramiau galejau sulaukti tos 12 savaites. Pas genetikus irgi labai bijojau kol laukiau prie duru, bet viskas buvo gerai, gavau labai grazia nuotrauka ir toki lapa, kur issamiai buvo parasyta apie visus vidaus, galvos organus, net pirstukus visus skaiciavo ir kiekviena pazymejo kad jis yra lotuliukas.gif labai nurimau, o genetike pasake kad iki 6-os savaites daugiau priklauso nuo gamtos, nei nuo mamos ir daktaru... iki 28 sav. genetike mane dar stebejo, bet nieko blogo taip ir nebuvo thumbup.gif pagimdziau sveika dukryte, kuri gavo 10 balu wub.gif
Ir kiek teko skaityti ezoterines literaturos, pastojimo akimirka svarbus tevu jausmai vienas kitam, o ne sveikas ar nelabai sveikas kunas, kuno darbas prasideda veliau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Virginija @ 2007 09 21, 13:16)
Bet kai nuejau pas gydytoja - ji mane nuramino, nes per apziura viskas buvo ok, jei vaikeliui butu tureje kas nutukt - jau senai butu nutike, nes pirmus kelis menesius daktarai bejegiai, viska sutvarko gamta, o jei manasis tiek iskente - vadinasi jis tikrai nori islyst i si pasauli ir bus sveikutis rolleyes.gif


Na as irgi gana velai suzinojau, kad esu nestuke.gif Net ir dabar dar siurpas nukrecia pagalvojus, kiek visokiu blogybiu pridariau is pat pradziu, kai ypac reikia saugotis... doh.gif scare.gif Raminau save, kad jeigu jau butu tureje kas nors nutikt, tai butu nutike, bet lelius matyt taip nori ateit i si pasauli, kad niekas jam nepakenke wub.gif Ir daktare apziurejus pasake, kad viskas gerai, padare echo ir dabar paciai daug ramiau, nes maciau savo leliu ir zinau, kad jam viskas thumbup.gif

Kita savaituke vel laukia echo-laaabai laukiu, nes noriu dar karta leliu pamatyt ir isitikint, kad jam viskas gerai nestuke.gif

Taigi sugokit save dabar kiek imanoma nestuke.gif , jei pirmas savaitukes to padaryt nepavyko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

paskaičiau Jūsų komentarus ir pati susirūpinau savo būsimo vaikelio sveikata. Visai nesenai sužinojau kad laukiuosi, gydytojai dar nesirodžiau nes nėštumas gal tik kokios 6sav. bet per tas 6 sav. tikrai nesimaitinau sveikai, turėjau ir gerą baliuką. blush2.gif bet labai tikiuosi kad viskas bus gerai.
Atsakyti
sveikos, as irgi nezinodama, kad esu nescia, plempiau alkoholi ir rukiau kaip kaminas, o kai menesines nesirode, pasidariau testa, ir pagalvojau, kol isryskes viena ar dvi juosteles, eisiu parukyt (vdrug paskutinikart, tai dvi iskart suplesiau lotuliukas.gif ). ir ka, teigiamas, aisku, sielojaus, kad neizinodama taip gyvenau, bet nusiteikiau geriausiam, ir dabar tfu tfu tfu kiek kartu rode echo viskas ok, tikiuosi, taip ir bus... wub.gif
Atsakyti
As pastojau isgerus Postinoro... ir dar pries tai kuri laika vartojau vaistus nuo nemigos... Tai irgi visokiu baimiu... Gidytoja sako, kad nueiciau del sventos ramybes pas genetika. Tai eisiu... ir tikiuosi, kad nieko bloga...
O siaip jausti nerima del vaikiuko sveikatos gal ir normalu... nezinau nei vienos mamytes, kuri apie tai nepagalvotu...
Linkiu sau 4u.gif ir jums visoms graziu sveiku vaikiuku 4u.gif 4u.gif
Vykim salin tas abejones, nerimus, ir viskas bus gerai mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mergaitės,

dabar aš pasak gydytojos, laukiuosi jau 10 savaitė. Nėštumo pradžioje apturėjau labai daug streso unsure.gif (klaustėmės iš buto į namą, darbe problemos), organizamas nusilpo, prisikabino stiprus bronchitas, gerklės uždegimas, prisidėjo makšties uždegimas. Išgėriau labai daug visokių stiprių vaistų (Antibiotikai Ospamox, Bioparox, papildomai gėriau ACC, Neo angin, Fervex, Paracetamolis, Coldact, o nuo maksties uzdegimo vartojau zvakutes "Gynalgin").

Su vyru esame labai susirūpinę, baiminamės vaikelio apsigimimo.

Apsilankiau pas ginekologę, ji patikino, kad viskas bus gerai, nieko tokio. Prieš savaitę atliko kraujo, šlapimo tyrimus - rezultatai geri. Gydytoja liepe pas ja apsilankyti po menesio. Nesijauciu rami, esu sutrikusi, ar tikrai mazyliui viskas gerai?

Gal kam teko naudoti mano isvardintus vaistus... gal jums pasisekė, pagimdėte sveikus mazulelius.

Beje, tai mano antrasis nėštumas. Pirmasis praejo labai sekmingai, tongue.gif sunelis sveikas.
Atsakyti
tos kurios nezinodamos pabaliavojo ir paruke gali neaikcioti, nieko jusu vaikams nuo to nebuvo, nes pacioj pradzioj jie "auga" tik is kiausialastes ir spermatozoido, tik prisijunge prie mamytes pradeda gauti ta ka gaunat jus...

baisiau yra su teratogeniskais vaistais ir didelemis ju dozemis... pati geriau antibiotikus nesuderinamus su nestumu pacioj pradzioj, na pasidariau tuos genetinius tyrimus.. dauno, edwardso sindromams rizikos nera, nervinio vamzdelio defektams irgi nera... na siek tiek ramiau, net trys ligos is milijonu kitu galimu sutrikimu ir apsigimimu atkrenta... nieko mums daugiau nelieka tik melstis, jei tikit, arba maitint save optimistinem mintimis, nes kol vaikelis neislys i pasauli nieko konkreciai nesuzinosi ir nieko nepakeisi...

ypac tie genetiniai tyrimai, manau jie naudingi tik vyresnems, kurioms ir yra padidejusi rizika butent del tu apsigimimu...
Atsakyti
Aš nežinojau, kad laukiuosi ir dideliam jubiliejuj padauginau vynelio blush2.gif . Po dviejų dienų sužinojau, kad jau esu nestuke.gif , buvo 4 savaitės su trupučiu. Labai išsigandau, pasipasakojau gydytojai ir ji mane nuramino, nes sakė, kad tokiu metu vaikelis dar nebuvo prisitvirtinęs gimdoje, o "plaukiojo" ir iš manęs visų tų kenksmingų medžiagų negavo. Nu ir ką - gimė sveikutė gražutė mergytė wub.gif

Nesijaudink, viskas bus gerai, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurcik @ 2007 12 20, 18:09)
sveikos mergaitės,

dabar aš pasak gydytojos,  laukiuosi jau 10 savaitė. Nėštumo pradžioje apturėjau labai daug streso unsure.gif  (klaustėmės iš buto į namą, darbe problemos), organizamas nusilpo, prisikabino stiprus bronchitas, gerklės uždegimas, prisidėjo makšties uždegimas. Išgėriau labai daug visokių stiprių vaistų (Antibiotikai Ospamox, Bioparox, papildomai gėriau ACC, Neo angin, Fervex, Paracetamolis, Coldact, o  nuo maksties uzdegimo vartojau zvakutes "Gynalgin").

Su vyru esame labai susirūpinę, baiminamės vaikelio apsigimimo.

Apsilankiau pas ginekologę, ji patikino, kad viskas bus gerai, nieko tokio. Prieš savaitę atliko kraujo, šlapimo tyrimus - rezultatai geri. Gydytoja liepe pas ja apsilankyti po menesio. Nesijauciu rami, esu sutrikusi, ar tikrai mazyliui viskas gerai?

Gal kam teko naudoti mano isvardintus vaistus... gal jums pasisekė, pagimdėte sveikus mazulelius.

Beje, tai mano antrasis nėštumas. Pirmasis praejo labai sekmingai,  tongue.gif  sunelis sveikas.


Tavo išvardyti vaistai nėra jau tokie baisūs. Juos netgi esant būtinybei galima skirti nėščiai.Aš visų šių vaistų anotacijas išnagrinėjau, nes planuodama pastoti buvau susirgusi sinusitu. Apsiėjau be ospamox, o bioparox paskyrė gydytoja netgi žinodama mano padėtį. Taigi nusiramink, vuskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
Nesijaudinkite mamytes - iki 5-8 savaites galioja desnis "viskas arba nieko", t.y. embrionas arba zuva arba vystosi toliau normaliai, jei zalojantys veiksniai dingsta.

Pavojus yra nebent tuomet, kai pries tai ilga laika naudojote didelius alkoholio, narkotiku ar kai kuriu vaistu kiekius, nes gali buti pakenkta pati kiausialaste dar pries apvaisinima. Vienas is tokiu pavyzdziu - alkoholinis vaisiaus sindromas, kai gimsta vaikeliai su daugybe raidos ydu, protiniu atsilikimu alkoholikems mamoms, nors retais atvejais tai gali buti ir del tevo kaltes, nes alkoholis pazeidzia ir spermatozoidus. Tik visa esme tame, kad moterys gimsta jau turedamos visas kiausialastes, t.y. per ilga laika poveikiai joms akumuliuojasi, o vyru spermatozoidai atsinaujina kas 60 - 70 dienu.
Atsakyti