Įkraunama...
Įkraunama...

Virusai (skype ir kt.)

aš ir pasigavau doh.gif padariau viską kas čia buvo parašyta tai skype tos lentelės nebemetinėja, kad negali siųst daugiau nei 50 kontaktų,tik dabar skenuoja avg tai žiūriu tarp temp failų rado daug tų exe,nors ištryniau visus g.gif
Atsakyti
Na lyg tai iveikiau unsure.gif Jei iki ryt neatsinaujins,parasysiu ka dariau.O dariau keliais budais. doh.gif Jie kaip ir isvardinti cia,tik dar sita menko dadejau,ka kazkokiam forume perskaiciau unsure.gif
Atsakyti
ta parazita pasigavau ir as, bet is pradziu gavau nuo drauges perspejima ,kad nuo jos nepriimineciau jokiu failu, tai atsaukiau ir kiek nuo jos ejo tiek visus ir atsaukiau . bet va ant ekrano paliko kazkoks zenklas ir jis neisnyksta, pasirodo ta virusa buvau parsisiunutsi anksciau ir issisaugojusi kazkokiam aplanke. Is ten istryniau paprastai NAIKINTI, bet dar reikes paieskoti giliau . Bet ka as norejau pasakyti, jau kuris laikas kai parsisiunciu per zmule koki multika vaikams ir noriu ji paleisti paziureti, man ismeta per visa ekrana melynam fone daug baltu raidziu (kazka apie windowsa) visai uzgesta ekranas ir kompas vel automatiskai pasikrauna taip, kaip as ji kad ijungciau is naujo (tikriausiai aiskiai parasiau). ir dabar bandau prisiminti ar tik si nesamone neprasidejo nuo tada ,kai as pirma karta priemiau ta virusa, net nezinodama kas cia per fruktas.
Atsakyti
Yra tik vienas vaistas nuo sio viruso :

2009-01-05
Pasirodė dar vienas virusas, plintantis Skype. Šį kartą jums yra pasiūlomas parsisiųsti failas pavadinimu "YOUR-MOTHER-NAKED-hahahaha.pif", jame slepiasi W32.Silly worm tipo virusas.
Jei jį parsisiuntėte ir aktyvavote- jūsų kompiuteris jau yra infekuotas ir Skype automatiškai išsiunčia tą patį failą visiems žmonėms, esantiems jūsų Skype kontaktuose.

Kaip išvalyti šį virusą:
Pasirinkite Skype nustatymuose, kad programa nestartuotų automatiškai, kai pasikrauna Windows operacinė sistema. Išjunkite Skype bei nepamaišytų išjungti kitas naudojamas antivirusines programas.

Parsisiųskite Kaspersky Virus Removal Tool iš:

http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/AVPTool/
Jį įdiegę praskanuokite nuo galimų kitų virusų. Po to pasirinkę "Manual Cure" papkę prie "Step 3" esančiame lauke suveskite:

begin
SearchRootkit(true, true);
SetAVZGuardStatus(True);
BC_DeleteSvc('dtscsi');
BC_DeleteSvc('sptd');
DeleteFile('C:\WINDOWS\system32\Drivers\sptd.sys');
DeleteFile('C:\WINDOWS\System32\Drivers\SPTD6029.SYS');
DeleteFile('C:\WINDOWS\System32\Drivers\dtscsi.sys');
ExecuteRepair(10);
ExecuteSysClean;
BC_Activate;
RebootWindows(true);
end.

ir spauskite "Execute". Laukite, kol persikraus kompiuteris.
Viruso turėtų nebebūti.




Atsakyti
Pasirinkite Skype nustatymuose, kad programa nestartuotų automatiškai, kai pasikrauna Windows operacinė sistema. VA SITO NUSTATYMUOSE NERANDU doh.gif
As dar patrukdysiu - nuejau i ieska failams ir aplankams, ivedziau YOUR-MOTHER-NAKED-hahahaha.pif", ir ieskos rezultatai - ieska baigta ,nera ka rodyti. bet ant ekrano tas zenklas jau erzina.
tikriausiai jau reikia eiti miegoti ,o tai man jau greitai bus kaip ten - ziuriu i knyga ir matau spyga lotuliukas.gif radau paleisti programa Skype automatiskai kai paleidziu Windows.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editalč11: 07 sausio 2009 - 00:11
QUOTE(editalč11 @ 2009 01 06, 23:56)
Pasirinkite Skype nustatymuose, kad programa nestartuotų automatiškai, kai pasikrauna Windows operacinė sistema.          VA SITO NUSTATYMUOSE NERANDU  doh.gif

eik į skype tools>>options ir ten yra varnelė start skype when I start windows. nuimk ją.

bet ką tas pakeis tai nežinau g.gif jei paskiau vistiek pasileidi skype g.gif
Atsakyti
QUOTE(editalč11 @ 2009 01 06, 23:41)
ir noriu ji paleisti paziureti, man ismeta per visa ekrana melynam fone daug baltu raidziu (kazka apie windowsa) visai uzgesta ekranas  ir kompas vel automatiskai pasikrauna taip, kaip as ji kad ijungciau is naujo (tikriausiai aiskiai parasiau). ir dabar bandau prisiminti ar tik si nesamone neprasidejo nuo tada ,kai as pirma karta priemiau ta virusa, net nezinodama kas cia per fruktas.

Man sitaip buvo su senuoju kompu.HP nesiojamu po pusmecio naudojimo.Nieks nepadejo.Windowsu perrasymas irgi.Kuo daugiau ziurejom filmu ar su photoshopu dirbau,tuo dazniau jisai man pastrigdavo.Kazkas negeraisu kietuoju disku. ax.gif


QUOTE(Guosste @ 2009 01 06, 23:41)
Yra tik vienas vaistas nuo sio viruso  :


Nepades,bet...
As visa sita padariau,nepadejo.Tada issinstaliavau skype ir istryniau visus su juo susijusius aplankelius,poto dariau dar karta kaip parasyta.Ir tada parsisiuntus is naujo skype instaliavau gal desimt kartu (sita radau kazkuriam forume apie si virusa).Na kolkas neatsinaujino rolleyes.gif
Atsakyti

Man sitaip buvo su senuoju kompu.HP nesiojamu po pusmecio naudojimo.Nieks nepadejo.Windowsu perrasymas irgi.Kuo daugiau ziurejom filmu ar su photoshopu dirbau,tuo dazniau jisai man pastrigdavo.Kazkas negeraisu kietuoju disku. ax.gif

aciu, jauciu reiks koki speca i namus pasikviesti.
Atsakyti
Kadangi tai ne virusas, o kirminas, su kuriuo kartu atsisiunčia ir trojanas, tai ne visos antivirusinės jį randa. Žinoma užtektų ištrinti visus su šiuo kirminu susijusius failus, bet kad labai sunku juos visus pačiam rasti. O Kaspersky programėlė turėtų padėti. O svarbiausia ji yra nemokama. Prie viso to dar reikia išinstaliuoti skype ir ištrinti visus skype failus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 07 sausio 2009 - 08:14
Laba ryta.Na kolkas virusiukas neatsinaujino nuo vakar. unsure.gif
Tad darykit kaiap auksciau parasiau.(visus budus is eiles).Turetu padet. ax.gif
Atsakyti
AS irgi visus budus panaudojau to viruso naikinimui, tai nuo vakar pietu iki siol jis nebepasirodo.
Atsakyti
sveiki-prisijungiu ir as-mergina mano su dziaugsmu parsisiunte sita virusiuka-nes mane kad siuncia zaidima doh.gif
o kaip pati esu "be proto sumani" situose kompo reikaluose atrodo turesiu problemu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo umede: 07 sausio 2009 - 11:44