Įkraunama...
Įkraunama...

Virusai (skype ir kt.)

vat manes nieks neperspejo ir pagavau doh.gif . ir jau nebegaliu nervas ima negaliu , 3 dienas tvarke kompa nuo to viruso, sedziu sau ramiai dirbu ir vel jis islindo nu negaliu jau nervai ima gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif bash.gif bash.gif bash.gif bash.gif
Atsakyti
ir man nepadėjo tas grįžimas - žiūriu per skype visi gavo (ar laukia) ką nesiunčiau verysad.gif Ir to "naced" net neatidariau...
Atsakyti
QUOTE(Ane4ka @ 2009 01 11, 02:53)
O mano sunus gavo  "lesbians cats...." nuo savo 12m. draugo lotuliukas.gif
oi, jauciu turesiu vargo, kol tu kaciu atsikratysiu g.gif

Šiandien gavau Lesbian dogs doh.gif doh.gif
Atsakyti
na negavau as to viruso bet vienas zmogelis man patare bent siek tiek skype padaryti saugesni. Aisku nezinau kiek tai veiksminga (nes kompuose ir programose beveik nesigaudau) gal geriau SETTLE zinos ar dar koks kompiuteristas. Bet man patare nueiti i skypes IRANKIAI tada NUSTATYMAI, tada skiltyje PRIVATUMAS ir pazymeti kad neleisti bet kam su manim kontaktuoti. Tada ta pati padaryti skiltyse SKAMBUCIAI ir POKALBIAI IR SMS.
Elementaru gal kai kam, bet kai as nesigaudanti kas kaip tai tik nesenai toki dalyka suzinojau ir pasidariau blush2.gif Sakau gal dar kam nors pravers blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2009 01 16, 13:07)
na negavau as to viruso bet vienas zmogelis man patare bent siek tiek skype padaryti saugesni. Aisku nezinau kiek tai veiksminga (nes kompuose ir programose beveik nesigaudau) gal geriau SETTLE zinos ar dar koks kompiuteristas. Bet man patare nueiti i skypes IRANKIAI tada NUSTATYMAI, tada skiltyje PRIVATUMAS ir pazymeti kad neleisti bet kam su manim kontaktuoti. Tada ta pati padaryti skiltyse SKAMBUCIAI ir POKALBIAI IR SMS.
Elementaru gal kai kam, bet kai as nesigaudanti kas kaip tai tik nesenai toki dalyka suzinojau ir pasidariau  blush2.gif  Sakau gal dar kam nors pravers blush2.gif

O aš gavau iš "savų" visus tuos naked. taip kad....
Atsakyti
tai kas gavo visi iš savu nes juk plinta kontaktuose esančių žmonių vardais ..
Atsakyti
siunte man per skype sita virusa drauge tai atsaukiau ir ja uzblokavau skype.. bet sako kad jei ir atmeti vis tiek kazkokie failai prisikabina prie kompo.. kazi tikrai???? g.gif
Atsakyti
mano antivirusine NOD32 pradejo ismetineti visokias lenteles, kad tipo sugavo kazkoki kirmina , kad surado uzkrestus failus ,tai as pagal ta lentele bandziau spaudineti kas galetu ta virusa isnaikinti,taidabar mano antivirusine ismete ,kad tas uzkrestas failas ar failai yra nusiusti i karantina. kazi ar cia man pavyko ta virusa pasalinti ,ar jis tik giliau pasislepe kompe. g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2009 01 17, 21:00)
siunte man per skype sita virusa drauge tai atsaukiau ir ja uzblokavau skype.. bet sako kad jei ir atmeti vis tiek kazkokie failai prisikabina prie kompo.. kazi tikrai???? g.gif


del sito nezinau, bet kam taip ziauriai su drauge? g.gif biggrin.gif
is bet ko gali gaut, tai nereiskia kad tas zmogus tau ir siuncia, tiesiog pas ta zmogu kontaktuose jau yra kazkas kas turi ta virusa.
(Pataisykit mane jei klystu)
Atsakyti
The object contains a threat to your computer.
ka tai galetu reiksti ,kad mano antivirusine susidorojo su situo nelaimingu virusu. g.gif
Atsakyti
Kokia ten lentele ismeta kai buni pasigaves si virusa? g.gif
Atsakyti
Sveiki,gavau vakar faila nuo drauges,bet pasirodo kad apsisaukelis ,man besedint prie kompo isijunge kamera,tai kaip suprsti kas cia gali buti ,ka siuo atveju turiu daryti ,antivirusine nerodo kad butu gautas virusas,esu pasimetusi nezinau kaip elgtis ,ar dabar galiu daryti pavedimus interneto banku ,labai prasau patarimo ,nes esu visiskai zalia,aciu
Atsakyti