Įkraunama...
Įkraunama...

Virusai (skype ir kt.)

ka daryti netycia atsisiunciau blush2.gif
tai vyras istrine visa skype
o kaip ta virusa isnaikyt jis gi vistiek ten yra?
padekyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žana B: 09 rugsėjo 2007 - 22:38
QUOTE(Droo @ 2007 09 09, 22:11)
Makaliau, be šansų supranti banko sąskaitas ištuštint, be šansų schmoll.gif reikia paaiškinti kaip? visų pirmą turi žinoti ne vien tik pastovų slaptažodį, bet ir visus tuos kodus, kurie yra slaptažodžių kortelėj, kurių būna 24 ar 36 doh.gif

beje, informacija su bankų vykdoma https protokolu, kas yra papildoma apsauga nuo įsilaužėlių mirksiukas.gif

parodykit jūs man brangiejį nors vieną realų atvejį, kai dėl kirminuko buvo ištuštinta kažkieno tais sąskaitą mirksiukas.gif

Ir ne viena atveji galiu pasakyti, tik patys bankai tyliai ramiai tokius reikalus susitvarko ax.gif
Na nesakau, kad butent nuo sadru virusai aptustina banko saskaita , bet kad taip atsitinka tai faktas net ir pacioje LT labai tyliai su nukentejusiais yra atsiskaitoma .
Mano kreditine kortele neturi jokiu slaptazodziu, tik viena vieninteli , taip kad labai paprasta butu mano pinigais pasinaudoti .
Tuo labiau nemanau, kad tik savo malonumui zmones tokias nesamones siuntineja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 09 09, 22:51)
pas mane tai veikia...bet kas turi tą virusiuką-prie skypes neprieina schmoll.gif

mano draugei tai iškart skypas užlūžo, bet dabar jau veikia g.gif bet kompas lūžinėja doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Droo @ 2007 09 09, 22:45)
koks jums čia virusas? paprastas kirminukas ir tiek mirksiukas.gif nereik taip dėl kažkokio menkniekio psichuot schmoll.gif o antivirusinės dėl to ir spiegia, kad kirminuką pasigavot mirksiukas.gif

Droo, kirminas tai ir yra virusas wink.gif Nesvarbu, kad sąskaitų neištuštins, visvien jokio malonumo tą padarą kompe turėt doh.gif Bet ot žmonės nepasimoko doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2007 09 09, 23:29)
Ir ne viena atveji galiu pasakyti, tik patys bankai tyliai ramiai tokius reikalus susitvarko  ax.gif
Na nesakau, kad butent nuo sadru virusai aptustina banko saskaita , bet kad taip atsitinka tai faktas net ir pacioje LT labai tyliai su nukentejusiais yra atsiskaitoma .
Mano kreditine kortele neturi jokiu slaptazodziu, tik viena vieninteli , taip kad labai paprasta butu mano pinigais pasinaudoti .
Tuo labiau nemanau, kad tik savo malonumui zmones tokias nesamones siuntineja  doh.gif



tam, kad įsilaužtų į tavo banko sąskaitą internetu tave turi apgauti akivaizdžiai, paprašyti slaptažodžių, emailu ar per fiktyvų puslapį (tipo hanza-net ar kokio kito banko kopija) nei viena kita svetainė negali prašyti tavo banko slaptažodžių.

kad joks virusėlis negali įsilaužti į jokias banko sąskaitas, nes vien jau slaptažodžiai banko sistemoje yra prašomi paveikslėlio pavidalu (ranka rašytas tekstas), ko virusas (programa) neatpažysta, nes viruso dydis yra per mažas tokio tipo analizę atlikti.

nebent jeigu tave stebės konkretus hakeris nusitaikęs būtent į tave, į tavo sąskaitą, ir vistiek turės atlikti nemažai darbo.kitas dalykas, pavogus pinigus yra nerealu paslėpti jų išėjimo kelio, nes gi vistiek matosi į kokią sąskaitą yra perėję pinigai, čia ne džeimso bondo filmas, kai pinigai pereina per 20 sąskaitų visam pasaulyje.

o kas dėl kreditinės, tai nebent pamestum ją kartu su pin kodu.


Papildyta:
QUOTE(Owly @ 2007 09 09, 23:34)
mano draugei tai iškart skypas užlūžo, bet dabar jau veikia  g.gif  bet kompas lūžinėja  doh.gif
Papildyta:

Droo, kirminas tai ir yra virusas wink.gif Nesvarbu, kad sąskaitų neištuštins, visvien jokio malonumo tą padarą kompe turėt  doh.gif  Bet ot žmonės nepasimoko  doh.gif  unsure.gif


aš ir neginčyju, kad tai nėra virusas schmoll.gif bet dėl to šitaip panikuot tikra nereikia schmoll.gif gal kompas lūžta nuo antivirusinės, jei skenuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
pas drauga dabar atejo toks virusas: какие новости?
у Hаташи рассматривал новые фотографии ?
она горячая?
[url=http://www.fakme.org/erotic-gallerys/usr5d8c/dsc
ops извини это не для тебе......... nuoroda ne visa, kad netycia kas nepaspaustu smile.gif BUKIT BUDRŪS...!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aziza: 09 rugsėjo 2007 - 23:43
QUOTE(Droo @ 2007 09 09, 22:45)
koks jums čia virusas? paprastas kirminukas ir tiek mirksiukas.gif nereik taip dėl kažkokio menkniekio psichuot schmoll.gif


QUOTE(Droo @ 2007 09 09, 23:55)
aš ir neginčyju, kad tai nėra virusas schmoll.gif bet dėl to šitaip panikuot tikra nereikia schmoll.gif

nu, nepripažinai, kad čia virusas bigsmile.gif ir niekas čia nepanikuoja ir nepsichuoja schmoll.gif tongue.gif

Beje papasakok, kas gero tame kirmine tongue.gif topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 09 09, 17:11)
o tai ant nuorodos spaudei? doh.gif

kad gavau is tokio zmogaus kuris gali mano fotke kazkur idet doh.gif ir susidurninau, paspaudziau ir dasuto kad ne visai samone cia bet pervelai daejo doh.gif

QUOTE(Owly @ 2007 09 09, 19:34)
mano draugei tai iškart skypas užlūžo, bet dabar jau veikia  g.gif  bet kompas lūžinėja  doh.gif
Papildyta:

Droo, kirminas tai ir yra virusas wink.gif Nesvarbu, kad sąskaitų neištuštins, visvien jokio malonumo tą padarą kompe turėt  doh.gif  Bet ot žmonės nepasimoko  doh.gif  unsure.gif

pas mane skype plyta uzdejo unsure.gif bet istryniau dbr o kompas gal ir normaliai veikia tik meto lentele kad no disc in the drive doh.gif
o paveiksliukas kuri atsiunte screen saver kiek supratau burbuliukai kazkoki verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
pas mane vakar atejo, kazkas panausaus kad va padariau biski su photoshopu tavo nuotrauka.... tai va pasigavom mes ta virusa, dabar negalim ijungti kompo visai, net i biosus neleidzia nieko verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Droo @ 2007 09 09, 22:55)


o kas dėl kreditinės, tai nebent pamestum ją kartu su pin kodu.
Papildyta:
aš ir neginčyju, kad tai nėra virusas schmoll.gif bet dėl to šitaip panikuot tikra nereikia schmoll.gif gal kompas lūžta nuo antivirusinės, jei skenuoja mirksiukas.gif

Va ta ir problema, kad mano kreditine kortele neturi pin kodo doh.gif , ir tikrinan saskaita lieka tas numeris kreditines korteles tai nemanau, kad labai sunku butu ja pasinaudoti ax.gif .
Gal but kai kurie dalykai tik filmuose buna biggrin.gif , bet kad tautieciai sekmingai svetimomis kreditinemis kortelemis naudojasi tai faktas doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2007 09 10, 08:40)
pas mane vakar atejo, kazkas panausaus kad va padariau biski su photoshopu tavo nuotrauka.... tai va pasigavom mes ta virusa, dabar negalim ijungti kompo visai, net i biosus neleidzia nieko verysad.gif  unsure.gif

Isidedi Windows kompakta ir bandai daryti "repair" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 09 10, 09:00)
Isidedi Windows kompakta ir bandai daryti "repair" smile.gif

Tik maza problemele , po tokiu repair vsi duomenys dingsta verysad.gif .Bet panasu, kad nieko kito ir nelieka doh.gif
Atsakyti
aš vakar irgi gavau ax.gif bet po Sandros viruso nieko įtartino neatidarinėju schmoll.gif o be to kaip tik su broliu šnekėjom,ir jis vėl rašo labas,iš karto supratau smile.gif
Atsakyti