Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai norinčioms pastoti

QUOTE(Mintė @ 2007 10 08, 11:26)
Sveika, jei pirksi bičių pienelio tabletes (apilakas), tai 20 tab. apie 15 Lt, bet jose bičių pienelio kiekis mažokas ir gerti reikia ne po vieną. Geriau pirkti kapsules, aš už 10 kapsulių mokėjau apie 22 Lt. bet kapsules reikia gerti vieną kartą per dieną. Brangoka išeina, bet aš tai bandysiu nors porą mėnesių MB pagirdyti, gal spermiukai bus šūstresni  biggrin.gif

Minte, o kokioj vaistinėje tu perki tas kapsules?
Atsakyti
QUOTE(lilja @ 2007 10 08, 18:03)
Minte, o kokioj vaistinėje tu perki tas kapsules?

Aš pirkau homeopatinėj vaistinėj Rotušės aikštėje Kaune. Turbūt ir kitose homeopatinėse yra.
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2007 10 09, 08:15)
Aš pirkau homeopatinėj vaistinėj Rotušės aikštėje Kaune. Turbūt ir kitose homeopatinėse yra.


o paprastose vaistinese neimanoma nusipirkt?
Atsakyti
QUOTE(gintute3 @ 2007 10 11, 12:58)
o paprastose vaistinese neimanoma nusipirkt?

Labai stipriai neieškojau, bet kai Camelijoj klausiau, tai neturėjo. Jei rasi kokioj paprastoj vaistinėj, parašyk kurioj, bus paprasčiau nusipirkti, nes nelabai turėjau lako per kelias eiti, o dar tos vaistininkės ne visos supranta ko nori, kiša ką turi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2007 10 12, 10:17)
Labai stipriai neieškojau, bet kai Camelijoj klausiau, tai neturėjo. Jei rasi kokioj paprastoj vaistinėj, parašyk kurioj, bus paprasčiau nusipirkti, nes nelabai turėjau lako per kelias eiti, o dar tos vaistininkės ne visos supranta ko nori, kiša ką turi  unsure.gif


Jeigu nusipirksiu, butinai parasysiu
Atsakyti
sveikutes 4u.gif ir mes planuojam vaikeli nestuke.gif
as geriu folio rugsti. o kokiu dar vitaminu patartumet man nusipirkti? g.gif
o vyrui, ka? g.gif skaiciau apie bičių pienelio kapsules , gal ju reikia nupirkti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2007 10 12, 17:22)
sveikutes  4u.gif  ir mes planuojam vaikeli  nestuke.gif
as geriu folio rugsti. o kokiu dar vitaminu patartumet man nusipirkti?  g.gif
o vyrui, ka?  g.gif  skaiciau apie bičių pienelio kapsules , gal ju reikia nupirkti?  ax.gif


Folio rugstis padeda vaikucio nervu sistemai vystytis, o biciu pienelis aktyvina vyro spermiukus biggrin.gif jie pasidaro greitesni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gintute3 @ 2007 10 12, 21:09)
Folio rugstis padeda vaikucio nervu sistemai vystytis, o biciu pienelis aktyvina vyro spermiukus  biggrin.gif  jie pasidaro greitesni  biggrin.gif

na tai tiek tai as zinau rolleyes.gif
tik klausiu gal kokiu vitaminu patarsit pagerti, nes kolkas tai tik folio rugsti kaip sakiau geriu ax.gif o reiktu manau ir vitaminu ax.gif
Atsakyti
as tai su vyru geriu vitaminus wellman ir wellwoman drinks_cheers.gif , ten yra visi reikalingi organizmui kompleksai. as ir pati jauciuosi geriau thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(zydrune85 @ 2007 10 13, 17:10)
as tai su vyru geriu vitaminus wellman ir wellwoman drinks_cheers.gif , ten yra visi reikalingi organizmui kompleksai. as ir pati jauciuosi geriau thumbup.gif .


Kazkada mano vyras irgi wellman gere, sake irgi, kad geriau jautesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2007 10 13, 15:31)
tik klausiu gal kokiu vitaminu patarsit pagerti, nes kolkas tai tik folio rugsti kaip sakiau geriu  ax.gif  o reiktu manau ir vitaminu  ax.gif


Jei gerai jautiesi, papildomai nereikia, užtenka folio r. Ir ginė papildomai vitaminus mamoms, nestuke.gif skiria panašiai nuo 2-3 mėn. O kitos iš viso neskiria, mano, kad per didelis chemijos kiekis alergijų sukėlėjas nr.1.
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2007 10 12, 10:17)
Labai stipriai neieškojau, bet kai Camelijoj klausiau, tai neturėjo. Jei rasi kokioj paprastoj vaistinėj, parašyk kurioj, bus paprasčiau nusipirkti, nes nelabai turėjau lako per kelias eiti, o dar tos vaistininkės ne visos supranta ko nori, kiša ką turi  unsure.gif


Sveikos, padariau paieska internete ir stai rezultatai:
Biciu pienelio galima nusipirkti Kaune M. Dauksos g.30 http://www.gamtospro...ai/grupe_3/pien

http://www.natura.lt/lt/partners
Akmenė
AKMENĖS vaistinė, S.Daukanto g. 10

Gargždai
RUMŠIENĖS vaistinė, P.Cvirkos g. 33-1

Kaunas
„ARVENSI", Savanorių pr. 3, Vytauto pr. 18
„ĄŽUOLYNO" vaistinė, K. Petrausko g. 40
„GRINDELIJA" vaistinė, Rietavo g. 8
„PUTINAITIS“ vaistinė, J. Naugardo g. 13
„VILTIES“ vaistinė, Laisvės al. 100
Žolių salonas, Daukšos g. 5/4 (nuo Nemuno pusės)

Kėdainiai
KĖDAINIŲ SENAMIESČIO vaistinė, Josvainių g. 2

Šiauliai
„Sveikata" parduotuvė, Vilniaus g. 120A
„Sveikatos ir grožio šaltinis", Aušros al. 23-2

Šilalė
ŠERMUKŠNIO vaistinė, Dariaus ir Girėno g. 10

Vilnius
„GRINDELIJA" vaistinė, Šeškinės g. 22a
T. Kosciuskos g.17 (prie menu gimnazijos)
Vilniuje Sopeno g.12/26 ( http://www.bitinelis...Biciu_pienelis/ );
Dar Vilniuje http://www.medicata....php?-1656874436 Zariju g.2B
Ateities g. 91 ("Mandarinas" Herbarijos vaistine)
Kalvariju g. 172 a (Acida vaistine)
Medeinos g. 39 (Alira vita)
Ateities g. 10 (Antalinos vaistine)

Ivairus miestai: http://www.vaistai.l...

Tikiuosi nuorodos veiks... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita.gs: 14 spalio 2007 - 10:39