Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai norinčioms pastoti

QUOTE(gintute3 @ 2007 10 28, 08:12)
Na man irgi gine sake, nereikia skiepytis  g.gif  Tai as ir nesisikiepijau


As tai va dabar visai pasimetus - mat as gyvenu USA tai man gydytojai liepia skiepintis bet as nezinau ar tikrai vaisiui nepakenks g.gif nors dar ne nescia bet vistiek mes taip dirbam tai kad sansu yra kad galiu nescia buti ir sau nezinant mat dar mm neveluoja. Pas mus cia kaip isproteja visi skiepijasi ir vaikus mazus skiepija bet mes su vyru kazkaip skeptiskai ziurim i tai. Tai vat ir nezinau kas geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivija26 @ 2007 10 31, 00:31)
As tai va dabar visai pasimetus - mat as gyvenu USA tai man gydytojai liepia skiepintis bet as nezinau ar tikrai vaisiui nepakenks  g.gif nors dar ne nescia bet vistiek mes taip  dirbam tai kad sansu yra kad galiu nescia buti ir sau nezinant mat dar mm neveluoja. Pas mus cia kaip isproteja visi skiepijasi ir vaikus mazus skiepija bet mes su vyru kazkaip skeptiskai ziurim i tai. Tai vat ir nezinau kas geriau g.gif


Tai gal tu palauk mmm, jei ju nebus, atliksi nestumo testa ir tada nuspresi, ar veta skiepytis.
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2007 10 16, 16:29)
Dėl vočių nežinau ar padeda, bet šiaip organizmo stiprinimui labai gera priemonė yra ryklių taukai, žinok aš išbandžiau tikrai labai padėjo atsigauti, nes iki tol tai sirgau ištisai ir antibiotikus saujom gėriau. O sugėrus ryklių taukų, paskui ežiuolės kursą atsigavau ir jau pora metų rimtai nesirgau. Pfu pfu, kad tik neprisikalbėčiau  biggrin.gif  Rykliai tikrai nepakenks, o va ežiuolės geriau negerti, nes ji kažkaip nesiderina su pastojimu.



kodėl ežiuolė nesiderina su pastojimu? unsure.gif ji gi stiprina imuninę sistemą? g.gif
aš kaip tik ją gerti pradėjau, tai jei ši info teisinga, tuoj pat mesiu
Atsakyti
QUOTE(VilkoSesuo @ 2007 10 31, 11:33)
kodėl ežiuolė nesiderina su pastojimu? unsure.gif  ji gi stiprina imuninę sistemą? g.gif
aš kaip tik ją gerti pradėjau, tai jei ši info teisinga, tuoj pat mesiu

Ežiuolės žinau negalima gerti pirmąjį neštumo trimestrą,o dėl pastojimo tai rigi pirmą kartą girdžiu,gal čia dėlto,kad kai pastoji gi iš karto dar nežinai to.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(gintute3 @ 2007 10 26, 17:57)
Tikra tiesa ir dar gali komlikaciju buti tada dar blogiau nei persirgti ir viskas  verysad.gif

Būtų gerai,kad jei nežinote apie skiepus tai ir neskleistumėte bent jau dezinformacijos mirksiukas.gif skiepai būtent ir padeda nuo gripo komplikacijų labiausiai, o ar gripas bus tikrai tokios rūšies yra daromi tyrimai ir dar negirdėjau kad būtų nepataikę...Nėščioms nepatariama,bet reikia įvertinti riziką-jei dirbi tokį darbą kuriame susiduri su daug sergančių-gal ir vertėtų tad skiepytis,o šiaip-tikrai geriau palaukti smile.gif
Atsakyti

Būtų gerai,kad jei nežinote apie skiepus tai ir neskleistumėte bent jau dezinformacijos  mirksiukas.gif skiepai būtent ir padeda nuo gripo komplikacijų labiausiai, o ar gripas bus tikrai tokios rūšies yra daromi tyrimai ir dar negirdėjau kad būtų nepataikę...Nėščioms nepatariama,bet reikia įvertinti riziką-jei dirbi tokį darbą kuriame susiduri su daug sergančių-gal ir vertėtų tad skiepytis,o šiaip-tikrai geriau palaukti  smile.gif
[/quote]

As esu girdejusi, kad gripo atmainu buna labai daug ir skiepija tik nuo vienos ir dazniausiai nuo tos, kur buvo praeitais metais. Turiu nemazai pazistamu mediku, tai dar nei vienas nieko gero nepasake apie siuos skiepus, bet asiku, kiekvienas turi elgtis, kaip atrodo jam geriau smile.gif Daugumos ju nuomone, tai yra verslas smile.gif As uzpraeitais metais skiepijausi nuo gripo ir ta ziema nesirgau gripu, bet nezinau ar padejo skiepai ar ne, nes gripu sirgau bene pries 5-6 metus. Man reiketu kokiu skiepu nuo bronchito lotuliukas.gif nes va sita liga mane kamuoja kas ziema. verysad.gif
mano gine irgi nepatare man skiepytis nuo gripo ir net nuo raudonukes, o as kazkaip norejau pasiskiepyt...bet paklausiau jos ir nesisikiepijau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintute3: 01 lapkričio 2007 - 11:41
Sveikos, planuotojaos 4u.gif
Mes irgi dabar jau planuojame smile.gif . Pirmo vaikiuko laukem 8 men., kai ilgai nepavyko pastoti, man gydytoja rekomendavo gerti nakvisos aliejaus kapsules. Ir ka, nepabaigus gerti visos pakuotes- pastojau thumbup.gif
dabar dukrai 5 metai, nutarem, kad jau norisi antro leliuko. Buvau pastojus, bet 11 sav. patyriau persileidima, nes nesivyste embrionas verysad.gif . Viso to priezastis, gydytojos manymu, galejo buti labai stiprus persalimas. Nes siaubingai skaudejo gerkle ir baisiai persalus buvau. Taip kad saugokit save 4u.gif . Po persileidimo jau eina 4 menuo, tad bandom vel. Oi, kaip laukiu noriu ax.gif . Lapkricio 10 arba sulauksiu savo dienu arba ne....
Dar norint pastoti rekomenduojama gerti vitamino E kapsules, jos skatina vaisinguma 4u.gif
Sekmes visoms bandancioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2007 11 01, 18:39)
Sveikos, planuotojaos  4u.gif
Mes irgi dabar jau planuojame smile.gif . Pirmo vaikiuko laukem 8 men., kai ilgai nepavyko pastoti, man gydytoja rekomendavo gerti nakvisos aliejaus kapsules. Ir ka, nepabaigus gerti visos pakuotes- pastojau  thumbup.gif
dabar dukrai 5 metai, nutarem, kad jau norisi antro leliuko. Buvau pastojus, bet 11 sav. patyriau persileidima, nes nesivyste embrionas  verysad.gif . Viso to priezastis, gydytojos manymu, galejo buti labai stiprus persalimas. Nes siaubingai skaudejo gerkle ir baisiai persalus buvau. Taip kad saugokit save  4u.gif . Po persileidimo jau eina 4 menuo, tad bandom vel. Oi, kaip laukiu noriu  ax.gif . Lapkricio 10 arba sulauksiu savo dienu arba ne....
Dar norint pastoti rekomenduojama gerti vitamino E kapsules, jos skatina vaisinguma 4u.gif
Sekmes visoms bandancioms  4u.gif


sekmes planuojant ir linkiu greitu rezultatu biggrin.gif
Papildyta:
ir aplamai merginos, toms kurios planuoja ir nori suzinoti kokiu gudrybiu tai galiu papasakoti kaip buvo man asmeniskai smile.gif
siaip jokiu stebuklu nera. buvau pastojusi praejus vos 1 menesiukui nuo KT nutraukimo. o viskas buvo del to, kad as istikruju laaaaaabai norejau, bet vakarais kai su vyru guldavom i lovyte wub.gif tai galvodavau ne tai kaip karstai noriu leliuko, bet apie tai kaip myliu savo vyra biggrin.gif. vat kaip kazkur skaiciau, kad kai kurios moterys daro tai vos ne del to, kad tik vaikutis butu. manau man padejo atsipalaidavimas.aisku geriau foline ir E vitamina.
atsipalaiduokit(cia mano tokia nuomone)ir greitai suzinosit kad esat nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2007 11 02, 14:24)
sekmes planuojant ir linkiu greitu rezultatu biggrin.gif
Papildyta:
ir aplamai merginos, toms kurios planuoja ir nori suzinoti kokiu gudrybiu tai galiu papasakoti kaip buvo man asmeniskai smile.gif
siaip jokiu stebuklu nera. buvau pastojusi praejus vos 1 menesiukui nuo KT nutraukimo. o viskas buvo del to, kad as istikruju laaaaaabai norejau, bet vakarais kai su vyru guldavom i lovyte wub.gif tai galvodavau ne tai kaip karstai noriu leliuko, bet apie tai kaip myliu savo vyra biggrin.gif. vat kaip kazkur skaiciau, kad kai kurios moterys daro tai vos ne del to, kad tik vaikutis butu. manau man padejo atsipalaidavimas.aisku geriau foline ir E vitamina.
atsipalaiduokit(cia mano tokia nuomone)ir greitai suzinosit kad esat nestuke.gif



Pati pirma men., tai tikrai darbavomes ir nieko. O si karta, kazkaip jau stengiuosi atsipalaiduot, nes pamaciau, kad nieko gero neiseina blush2.gif
Atsakyti
sveikos visos,

norejau paklausti kaip smarkiai soliariumo spinduliai gali pakenkti tik besivystanciam vaisiui?
jau bandau isivaizduoti, piktus atsakymus - tikrai tokiu nereikia schmoll.gif 4u.gif
turiu tokia dielema, isvykstu i siltus krastus, maniau pora kartu nueisiu i soliariuma, kad ilsintis nereiktu savo riebaliuku ilgai deginti
siaip idegimas neisvengiamas, tik va kas blogaiu pora kartu soliariume ir per atostogas po sketuku pleze, ar visgi geriau po tikra saulute pasikaitinti?
aisku, neesu tikra ar isvis laukiuosi, tik labai tuo tikiu wub.gif
busiu dekinga uz nuomones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2007 11 04, 16:02)
sveikos visos,

norejau paklausti kaip smarkiai soliariumo spinduliai gali pakenkti tik besivystanciam vaisiui?
jau bandau isivaizduoti, piktus atsakymus - tikrai tokiu nereikia  schmoll.gif  4u.gif
turiu tokia dielema, isvykstu i siltus krastus, maniau pora kartu nueisiu i soliariuma, kad ilsintis nereiktu savo riebaliuku ilgai deginti
siaip idegimas neisvengiamas, tik va kas blogaiu pora kartu soliariume ir per atostogas po sketuku pleze, ar visgi  geriau po tikra saulute pasikaitinti?
aisku, neesu tikra ar isvis laukiuosi, tik labai tuo tikiu wub.gif
busiu dekinga uz nuomones  smile.gif


tiksliai negaliu spresti, bet ir skaicius esu ir girdejus, kad soliariumai tikrai ne pati geriausia iseitis, bet... taip pagalvojus kiek moteru ir merginu kartais istikruju gal ilgai nezino, jog laukaisi ir kartais daro tokius dalykus kur nescioms nepatartina ir visgi nieko blogo neatsitinka smile.gif tad mano manymu nieko nenutiks jei ir kelis kartus nueisi i soliariuma, aisku nereikia ten kepintis po bilekiek minuciu ir alpti ten viduj biggrin.gif
o del saulutes abejociau, jau geriau po sketuku guleti, nes kaip zinoma, net pavesyje siltuosiuose krastuose gulint galima idegti thumbup.gif
sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
niu va, as irgi panasios nuomones 4u.gif nueisiu karteli viena ar du, o per atostogas tik po skeciu busiu vacation1.gif
p.s. esu siaip macius moteri su dideliu pilvuku (nu gal kokiu 6 men) ji ejo i soliariuma, va cia tai man biski baisiai atrode blink.gif (sorry, nenoriu nieko izeisti jei ka 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2007 11 04, 20:10)
niu va, as irgi panasios nuomones  4u.gif nueisiu karteli viena ar du, o per atostogas tik po skeciu busiu vacation1.gif
p.s. esu siaip macius moteri su dideliu pilvuku (nu gal kokiu 6 men) ji ejo i soliariuma, va cia tai man biski baisiai atrode  blink.gif  (sorry, nenoriu nieko izeisti jei ka  4u.gif )

kaip sakoma visi zmones skirtingi ir su savais isitikinimais ir sava nuomone, kaip kas ismano taip tas ir daro bigsmile.gif
Atsakyti