Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai norinčioms pastoti

hmmm... nezinau net nuo ko pradeti blush2.gif
Turiu velniskai intymu klausimeli (rasysiu ir raudonuosiu): kai vyro s... patenka i moters m..., ar jums negriauzia?
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2007 11 14, 10:50)
hmmm... nezinau net nuo ko pradeti  blush2.gif
Turiu velniskai intymu klausimeli (rasysiu ir raudonuosiu): kai vyro s... patenka i moters m..., ar jums negriauzia?

Sveikutė,
nu kad negraužia. o čia pas tave visą laiką taip, ar tik kartais?
Atsakyti
QUOTE(DDajana @ 2007 11 14, 09:53)
Sveikutė,
nu kad negraužia. o čia pas tave visą laiką taip, ar tik kartais?

tik kartai taip buna, del to ir prisigalvojau apie skirtingu kraujo grupiu rezusu nesuderinamuma. Kraujas ar kitos isskyros blush2.gif - gal tiesiog mikrofloros nesutapimai.
Nu va, galvoju ir prisigalvoju visokiu nauju dalyku. Tikiuosi, kad mano ismastyti faktai nepasitvirtins.
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2007 11 14, 11:01)
tik kartai taip buna, del to ir prisigalvojau apie skirtingu kraujo grupiu rezusu nesuderinamuma. Kraujas ar kitos isskyros  blush2.gif  - gal tiesiog mikrofloros nesutapimai.
Nu va, galvoju ir prisigalvoju visokiu nauju dalyku. Tikiuosi, kad mano ismastyti faktai nepasitvirtins.

aš manyčiau, kad mikrofloros nesutampa
Atsakyti
QUOTE(DDajana @ 2007 11 14, 10:03)
aš manyčiau, kad mikrofloros nesutampa

reikia eiti pas ginekologa ir visko isklausineti.
Gal kas zinot gera ginekologa (tik moteri) Vilniuje - niekaip dar nerandu tokio, pas kuri noreciau sugrizti?
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2007 11 14, 11:10)
reikia eiti pas ginekologa ir visko isklausineti.



liuks mintis.. thumbup.gif nes mes tai čia galim prisisvarstyti doh.gif būtų ir nebūtų ligų.

o daktarytės tu ieškai privačioj klinikoj dirbančios? aš vaikštau pas tokią visai nieko... bent jau mane tenkina, atsako į visus klausimus, nerėkauja ir nesityčioja ir klausimų, šiaip kiek buvo problemėlių profesionaliai žvelgia į reikalą, nepuola siuntinėti į ligoninę, žodžiu drastiškais metodais negydo, turi puikią atmintį (ta prasme kad atėjus nereikia pasakoti iš naujo kaip kartais būna doh.gif ) plius visada galima pasiskambinti į mobilų jei ką (nors šituo privalumu kažkaip retai naudojuosi.. nu nepatogu man trugdyti žmogų po darbo).
Atsakyti
QUOTE(miig @ 2007 11 14, 10:52)
liuks mintis..  thumbup.gif  nes mes tai čia galim prisisvarstyti  doh.gif  būtų ir nebūtų ligų.

o daktarytės tu ieškai privačioj klinikoj dirbančios? aš vaikštau pas tokią visai nieko... bent jau mane tenkina, atsako į visus klausimus, nerėkauja ir nesityčioja ir klausimų, šiaip kiek buvo problemėlių profesionaliai žvelgia į reikalą, nepuola siuntinėti į ligoninę, žodžiu drastiškais metodais negydo, turi puikią atmintį (ta prasme kad atėjus nereikia pasakoti iš naujo kaip kartais būna  doh.gif ) plius visada galima pasiskambinti į mobilų jei ką (nors šituo privalumu kažkaip retai naudojuosi.. nu nepatogu man trugdyti žmogų po darbo).

siaip tai butu geriau ne privacioj (simblinis atsiskaitymas smile.gif ), bet jei privati ir nelabai brangi, irgi tiks smile.gif Laukiu zinutes. Aciu
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2007 11 14, 10:50)
kai vyro s... patenka i moters m..., ar jums negriauzia?

ar tau graužia po santykių ar kai tik sperma įteka? Jei po santykių graužimas jaučiamas tai gali būti pienligė, ar jokių jos simptomų daugiau nejauti?
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2007 11 14, 09:50)
hmmm... nezinau net nuo ko pradeti  blush2.gif
Turiu velniskai intymu klausimeli (rasysiu ir raudonuosiu): kai vyro s... patenka i moters m..., ar jums negriauzia?

na man taip nera buve g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2007 11 14, 15:43)
ar tau graužia po santykių ar kai tik sperma įteka? Jei po santykių graužimas jaučiamas tai gali būti pienligė, ar jokių jos simptomų daugiau nejauti?

Man grauzia kai tik s patenka i m, bet ne kiekviena karta, kai taip atsitinka. As dar pamasciau, kad gali griauzti del sudirgusios odos nuo trinties (pvz., kai ilgesni santykiai).
Atsakyti
o man toks klausymas iškilo... mes su vyru esame tos pačios kraujo gupės... kažkur girdėjau, kad yra blogai kai vienodos kraujo grupės, na tipo vaikai išsigimsta ir pan... verysad.gif žinoma, aš tikuosi, kad tai visiška netiesa, bet kažkaip neramu....
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2007 11 15, 09:14)
Man grauzia kai tik s patenka i m, bet ne kiekviena karta, kai taip atsitinka. As dar pamasciau, kad gali griauzti del sudirgusios odos nuo trinties (pvz., kai ilgesni santykiai).



na zinok tu ne viena - man irgi biski grauzia bet kai ilgesni laiko tarpa bunam be meiles zaidimu. as tada einu issimaudau siltoj vonioj tai labai padeda wub.gif
Atsakyti