Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai norinčioms pastoti

aha smile.gif , kazkatra tu tableciu uzdave savo vyrui, tai is karto pastojo nestuke.gif
Atsakyti
cia apie biciu pienelio tabletes galite pasiskaityt daugiau
biciu pienelis
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 11 27, 13:20)
cia apie biciu pienelio tabletes galite pasiskaityt daugiau
biciu pienelis

aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2007 11 26, 14:07)
aha  smile.gif , kazkatra tu tableciu uzdave savo vyrui, tai is karto pastojo  nestuke.gif

g.gif hal ir man saviskiui nupirkti unsure.gif na jei si menesi nepavyks tai butinai nupirksiu kad pagertu ax.gif kazink kada jas reiketu pradet vartoti kad efektyvumas butu didziausias ir sutaptu su O g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2007 11 27, 14:44)
g.gif hal ir man saviskiui nupirkti  unsure.gif  na jei si menesi nepavyks tai butinai nupirksiu kad pagertu  ax.gif  kazink kada jas reiketu pradet vartoti kad efektyvumas butu didziausias ir sutaptu su O  g.gif

Kadangi tai tiesiog maisto papildas (pvz., kaip medus), o ne vaistai, galit juos pradeti vartoti bet kada. Biciu pienelis tiesiog pagerina savijauta, suteikia energijos, o, kaip kazkas minejo, ir pagerina vyro s kokybe.
As paprastu biciu pienelio tableciu negavau, tai nusipirkau "Biciu pienelio pastiles su eleuterokoku +C". Vaistininke sake, kad tai geraiu, bet uztad ir dvigubai brangiau (26,36 lt.)
Atsakyti
Biciu pienelio DĖL DIDELIO LYTINIO HORMONO KIEKIO NEPATARIAMA VARTOTI PAAUGLIAMS LYTINIO BRENDIMO LAIKOTARPIU ax.gif


O su eleteurokoku, tai isviso jauciu energijos antpludis butu, pagerus tableciu...
TIk tokiu negalima vakare gerti - tai neuzmigsi tongue.gif
Atsakyti
Nerejau paklausti ar ta biciu pieneli tik vyram duodat ar ir pacios vartojat?
Atsakyti
QUOTE(Olivija26 @ 2007 12 04, 17:08)
Nerejau paklausti ar ta biciu pieneli tik vyram duodat ar ir pacios vartojat?

Va ir man toks klausimas iskilo g.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2007 12 06, 00:21)
Va ir man toks klausimas iskilo g.gif

Na aš tai tik vyrui duodu g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 12 06, 15:44)
Na aš tai tik vyrui duodu  g.gif

As ir vyrui duodu, ir pati vartoju
Atsakyti
aisku,kad vieningos nuomones nera g.gif vadinasi duosiu tik vyrui ir viskas ax.gif
Atsakyti
noreciau ir as nupirkt, tik abejoju kad manasis gers, nes jis pries visokius vitaminus, vaistus ir papildus doh.gif Nezinau, gal slapcia jam i kokia arbata mest lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti