Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai norinčioms pastoti

QUOTE(hippo:) @ 2008 02 07, 19:07)
O mano gyvenimas neseniai tik ir prasidėjo, suradau savo tikrąją ir vienintelę Meilę.Mylim vienas kitą begalo.Ir taip norim vaikelio.

labai labai uz tave dziaugiuosi 4u.gif zinai,kai sutikau savo vyra tai net keista kam ir prisipazinti,bet jau po keliu menesiu jauciau,kad budama su juo nebejauciu baimes pastoti ir va tada supratau,kad tai ir yra mano zmogus blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mes irgi jau du menesius planuojam vaikeli, bet dar nesigauna, aisku, dar neilgai planuoja, bet kuo tolyn, tuo baisiau darosi, noriu jusu paklausti, ar turi itakos pastojimui, jei man pries menesines 5 dienas teplioja? cia turbut su progesteronu problemos, nes kai gydytoja buvo israsius agnucasto, tai kol geriau buvo viskas gerai, o dabar baigiau gerti ir vel prasidejo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tani301 @ 2008 02 07, 11:36)
Sveikutės merginos dar kartą,
žaviuosi jumis.Tokios linksmos thumbup.gif
Iš visos širdies linkiu jums susilaukti tokių pat linksmų ir sveikų mažylių.
O aš tai pirmus du vaikučius nei planavau , nei stengiaus - patys pasibeldė į šį pasaulį.Mes tada buvom jauni, netgi bandėm saugotis.O vat trečiąjį teko ilgai maldauti , kad ateitų....Gydytoja išbandė viską, aš irgi , o padėjo paprastas dalykas- gydytoja patarė nustotitaip norėti pasidaryti vaikelį, užmiršti šį procesą ir mėgautis gyvenimu.Atsimenu , kaip išėjau iš kabineto ir pagalvojau, kad kaip lengva taip pasakyti, o padaryti teks man....Bet aplinkybės susiklostė mano naudai: artėjo mano gimtadienis , draugai padovanojo kelionę.Iki tos dienos turėjau daug rūpesčių, nes laukė didelis gimtadienis , reikėjo ruoštis,o po to dar ir kelionė.....kai grįžau .....po 2 sav . pasijutau keistai, nusipirkau testą, ir drebančiom rankom jį pasidariau, net bijojau pasižiūrėti, nes buvau išbvarginta nusivilimų kiekvieną mėnesį.Todėl tai padarė mano vyras,jis švytėjo.....o aš verkiau iš džiaugsmo kaip mažas vaikas.Išsipildė mano svajonė: po 9 mėn. turėjau nuostabų sūnelį.Dabar jam jau greitai 5 metai.
Va tokia mano istorija.

Tai tikrai, manau yra tiesos - tas klimato pasikeitimas- ypac i siltesni. Gulejau gimd. su viena moterim, kuri ne vienus metus gydesi Lietuvoj nuo nevaisingumo... po to isvaziavo i Ispanija padirbet - dirbo kelis men sunku, fizini darba, ir... nepatikejo, kai nuejo pas gyd., kad laukiasi!!! Sake klimatas greiciausiai jiems palankus buvo. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 07 balandžio 2008 - 14:07
Labutis! Esu naujokė, man pasirodė jūsų bendravimas labai nuoširdus. Labai noriu pastoti, tik va kažkaip neišeina. Štai ir vėl likus iki M penkiom dienom nusipirkau testą, bet jis neigiamas. Vis raminu save, kad dar anksti ir vėl taip bijau nusivilti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Elin @ 2009 01 28, 12:33)
Labutis! Esu naujokė, man pasirodė jūsų bendravimas labai nuoširdus. Labai noriu pastoti, tik va kažkaip neišeina. Štai ir vėl likus iki M penkiom dienom nusipirkau testą, bet jis neigiamas. Vis raminu save, kad dar anksti ir vėl taip bijau nusivilti  verysad.gif

vISKAS CIA NORMALU, NE VISKAS VISIEMS IS PIRMO KARTO ISEINA, TAD SUSIRINKIT VISA KANTRYBE IR PIRMYN. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Elin @ 2009 01 28, 12:33)
Labutis! Esu naujokė, man pasirodė jūsų bendravimas labai nuoširdus. Labai noriu pastoti, tik va kažkaip neišeina. Štai ir vėl likus iki M penkiom dienom nusipirkau testą, bet jis neigiamas. Vis raminu save, kad dar anksti ir vėl taip bijau nusivilti  verysad.gif


Elin, saulele, nusiramink, svarbiausia tikėk tuo ko labai trokšti! Aš taip pat jau beveik pusmetį planuoju lelyte, ir tik dabar pradedu suprasti, kad atsipalaidavimas, nusiraminimas, nuoširdus noras, o ne pastovi galvosena, neramumas, nekantrumas " o gal jau..." - parodys kelia žirniukui pas jo laukenčius tevelius 4u.gif Aš buvau pastojusi, bet žirniukas kažkodėl tai persigalvojo ir iškeliavo. Dabar susimastau kaip tada pavyko iš kart per vieną mėn. mums jį prisišaukti? Paaiškinimą turiu tik vieną, ta mėn. net negalvojau,kad kažkas gali pavykti, tiesiog nusprendėm su brangiausiuoju , kad gal būt jau metas..Kadangi artėjo mudviejų vestuvės, kasdieninės mintys sukosi visai kita linkme, nors širdelėje jaučiau, kad artimiausiu metu mano gyvenimas pasikeis... Ir aš neklydau.. Mūsų meilė, mūsų nuoširdus NE karštligiškas noras sukūrė Tai.. Taip ir sia diena, pažvelgiau į veidrodį, nusišypsojau ir pasakiau sau : "Gyvenimas nuostabus, leidžiu sau juo mėgautis! Esu laiminga, nes tikrai žinau, kad ateis laikas ir žirniukas vėl grįš pas jo laukenčius tevelius, tik šį kartą viskam laikui! " 4u.gif

Gal čia ir nelabai į temą mano apmastymai, tiesiog norėjosi palengvinti jūsų laukimą 4u.gif
Nepergyvenkite, tikėkite tuo ką kuriate 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Patri* @ 2009 01 28, 12:35)
Elin, saulele, nusiramink, svarbiausia tikėk tuo ko labai trokšti! Aš taip pat jau beveik pusmetį planuoju lelyte, ir tik dabar pradedu suprasti, kad atsipalaidavimas, nusiraminimas, nuoširdus noras, o ne pastovi galvosena, neramumas, nekantrumas " o gal jau..." - parodys kelia žirniukui pas jo laukenčius tevelius  4u.gif Aš buvau pastojusi, bet žirniukas kažkodėl tai persigalvojo ir iškeliavo. Dabar susimastau kaip tada pavyko iš kart per vieną mėn. mums jį prisišaukti? Paaiškinimą turiu tik vieną, ta mėn. net negalvojau,kad kažkas gali pavykti, tiesiog nusprendėm su brangiausiuoju , kad gal būt jau metas..Kadangi artėjo mudviejų vestuvės, kasdieninės mintys sukosi visai kita linkme, nors širdelėje jaučiau, kad artimiausiu metu mano gyvenimas pasikeis... Ir aš neklydau.. Mūsų meilė, mūsų nuoširdus NE karštligiškas noras sukūrė Tai.. Taip ir sia diena, pažvelgiau į veidrodį, nusišypsojau ir pasakiau sau : "Gyvenimas nuostabus, leidžiu sau juo mėgautis! Esu laiminga, nes tikrai žinau, kad ateis laikas ir žirniukas vėl grįš pas jo laukenčius tevelius, tik šį kartą viskam laikui! " 4u.gif

Gal čia ir nelabai į temą mano apmastymai, tiesiog norėjosi palengvinti jūsų laukimą  4u.gif
Nepergyvenkite, tikėkite tuo ką kuriate  4u.gif



Patri* 4u.gif tavo pasisakymai ir pamastymai - trokie nuoširdūs.... wub.gif ir tikrai priverčia susimastyti.... blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(widulika @ 2008 02 16, 18:35)
labai labai uz tave dziaugiuosi  4u.gif zinai,kai sutikau savo vyra tai net keista kam ir prisipazinti,bet jau po keliu menesiu jauciau,kad budama su juo nebejauciu baimes pastoti ir va tada supratau,kad tai ir yra mano zmogus  blush2.gif



Va man buvo lygiai taip pat.... wub.gif
O dabar ne tik kad nebebijau - o ir labai labai laukiu kada ivyks toks stebuklas.... nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes. As taip pat esu sio forumo naujoke, labai noriu pagaliau tapti nestuke.gif Perskaiciau daug sio forumo temu ir jusu nuomones ir patarimai man padejo daug kame susigaudyti... ax.gif Dabar lauksiu savaitele ir darysiuos NT.. mirksiukas.gif Tikekimes bus teigiamas.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristuciuke: 05 kovo 2009 - 08:40
QUOTE(PŪKITAS @ 2008 02 05, 00:50)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  hihihi.gif  hihihi.gif  oi net iki asaru prisijuokiau skaitydama apie ta ruja isgerus rugines ir uzsikandus miltu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Nu merginos pavaret  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Oi prisijuokiau ir as lotuliukas.gif
O vat man idomu - kokie rezultatai buvo po tu miltu lotuliukas.gif
Ar kuri isbandet? mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as manau, kad kiekvienos organizmas yra kitoks. Gali taip buti, kas vienai tinka kitai visai netinka doh.gif Na bet geriau viska isbandyti.
O pas mus tai sianakt CP buvo unsure.gif su sargiu g.gif Nors maitinu krutim, bet MM jau buvo vasario 24. Bet net nezinau, kosk ciklas blink.gif Kazkaip baugu man verysad.gif
Atsakyti
o jus cia apie miltus rimtai???? unsure.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
noriu prisijungti prie jusu gausaus burio ax.gif
Atsakyti