Įkraunama...
Įkraunama...

Naujai statomi būstai Kaune

sveiki,
gal kas zino ka apie namuka "Pusynas" statoma karmelavoj? g.gif labai jau jie ilgai ten krapstos su juo unsure.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif mane ir gi domintu lazdynų namai. O ten juos su daline apdaila pardavine??? nes jų tinklalapį kainos rodos pateiktos su pilna apdaila, ar as klystu??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(puik @ 2008 04 21, 20:11)
Sveikos  smile.gif  mane ir gi domintu lazdynų namai. O ten juos su daline apdaila pardavine??? nes jų tinklalapį kainos rodos pateiktos su pilna apdaila, ar as klystu??? blush2.gif


sveika, ten kainos su pilna apdaila, o parduoda ir su dailine apdaila, mes kaip tik ruosiames pirkti toki su daline, o kainos su daline apdaila tai mazdaug 40 000 litu atemus nuo tos pilnos sumos, tai tiek ir kainuos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2008 04 21, 20:29)
sveika, ten kainos su pilna apdaila, o parduoda ir su dailine apdaila, mes kaip tik ruosiames pirkti toki su daline, o kainos su daline apdaila tai mazdaug 40 000 litu atemus nuo tos pilnos sumos, tai  tiek ir kainuos.  smile.gif


aaa vat kaip ten. Man ir gi be apdailos tiktu labiau smile.gif , poto gali įsirengti kaip širdis geidzia ax.gif aciū
Atsakyti
QUOTE(puik @ 2008 04 21, 21:07)
aaa vat kaip ten. Man ir gi be apdailos tiktu labiau  smile.gif , poto gali įsirengti kaip širdis geidzia  ax.gif  aciū


na mes irgi taip galvojam, kad gali isirengt kaip pats nori, nors gerai su pilna apdaila kas neturi laiko ir kantrybes. smile.gif
malonu po truputi susipazint gal but su busimom kaimynem thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Mes taip pat nusipirke butuką is kautos, vadinaman Lazdynu miestelyje....

Kas ruošiatės pirktis su daline apdaila, pasižiūrekite sutartyje, garantijos terminus. Mes tai pirkome su pilna apdaila, nes manau vistiek po poros metelių reiks remontukus darytis, tai tada pasidarysime viską kaip norėsim... blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(vanesiux @ 2008 04 22, 09:18)
Sveikutes,
Mes taip pat nusipirke butuką is kautos, vadinaman Lazdynu miestelyje....

Kas  ruošiatės pirktis su daline apdaila, pasižiūrekite sutartyje, garantijos terminus. Mes tai pirkome su pilna apdaila, nes manau vistiek po poros metelių reiks remontukus darytis, tai tada pasidarysime viską kaip norėsim... blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


nuo mes ruosiame su daline apdaila imt, bet sutary man nepatiko toks punktas, kad patiem reikia pilnos apdailos kazkokius darbus, nesake kokius dar kolkas, reikia atlikt per 2-3 menesiu, kitaip ten delspinigiai eina blink.gif man pasirode per greit, nes pvz is banko pinigeliu isirengimui gautume tik po to, kai pastatas bus priduotas nekilnojamo turto registrui, bet iki to jau reikia but padarius tuos apdailos darbus, nu zodziu doh.gif
Atsakyti
kutikutule reikės beveik visą apdailą pilną patiem pasidaryti(sienas išsitinkuoti, išsidažyti, grindis susidėti, visą vonią įsirengti it t.t), nes kitaip negalės priduoti namo... ir tuos darbelius visus pasidaryti (žiūrint kuris namas, bet lyg visus likusius daba vienu metu pridavinės) iki spalio 1 dienos... blush2.gif

o iš banko pinigelių įsirengimui gausite tik po pridavimo.... tad turite tureti savų lėšų įsirengiant butuką....
jei ne paslaptis kuriam name perkat? gal kaimynės busime blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveiki o butukus rinkotes dvieju kambariu su vaikuciais as vis mastau ,kad mazoka ax.gif. penkiauksciam galima pirkti su vaizdu geresniu,bet kaskaip didelis jis man atrodo ,o tie mazaugiu balkonai i kiema visai nepatinka,man labai patinka vasara balkone drybsot.Net nezinom ka daryti pasimeciau visai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 23 balandžio 2008 - 11:37
Mes pirkome 3-jų kambarių, kadangi turime vaikiuką tai manau, kad 2 kambarių mažai.
Ir pirkom triaukštyje, pirman aukšte su balkonu į kiemą, nes manau kad gerai, kai per langus galėsiu matyti ka mano vaikas daro, taip pat manau kad pirman aukšte yra patogiau nes ateityje ir su vežimu įvažiuoti ir šiaip, kad gyventi vienu aukštu aukščiau nemanau kad verta moketi 50000 lt. o toks skirtumas yra tarp pirmo ir likusių dviejų aukštų..... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
nors čia kiekvienam skirtingai... ax.gif ax.gif
Atsakyti
na kiti renkasi gal saugumo sumetimais, be to as pati nenoreciau 1 aukste gyvent, nes toks vaizdas, kad tie 1 aukstai labai zemi ir viskas labai matosi. mes pasirinkom 5 aukste, bet toki apsisprendima leme tai, kad bus liftas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutikutule: 23 balandžio 2008 - 14:13
tai va o dabar jau nebeparduoda pirmam aukste pigiau nes sake ,kad islave juos.Bet man ne uz 500 000 siule 3k antram aukste o uz 319 o,man labiausiai patiko 3 aukste kur balkonas i kitus stogus tas kaip ir prastesnis ,bet man taip limpa balkonas privatus ,kad negaliu o visi sako nesamone .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 23 balandžio 2008 - 14:38