Įkraunama...
Įkraunama...

Naujai statomi būstai Kaune

tai va, turiu pasakyt kad kaina krito bigsmile.gif
bet ne tiek kad sudomintu doh.gif


aplanke maniskiai tuos butus, gavau foto ir video- vaizdelis ne koks. isplanavimai tragiski g.gif kada tas namas pastatytas, pernai? sienos viduj jau skile, kai kuriose vietose tinkas nuo lubu byra, metalines apdailos balkonuose/lodzijose- parudije blink.gif

kas blogiausia- liftas dar neveikia- nors daugiau kaip puse butu isparduota g.gif
tai man su dviem spokiukem be sansu laiptais laipiot. o jei butas pirmam aukste tai vaizdas i parkinga mazdaug schmoll.gif na zodziu, labai labai neigiamas ispudis g.gif gaila, mano atveju man vieta idealiausia buvo.
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2010 08 20, 17:08)
tai va, turiu pasakyt kad kaina krito  bigsmile.gif
bet ne tiek kad sudomintu  doh.gif

Kokia gi ta sumazinta kaina, jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(arvisa @ 2010 08 20, 19:58)
Kokia gi ta sumazinta kaina, jei ne paslaptis?

ne paslaptis - 4200 uz kv m.
g.gif

Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2010 08 21, 15:18)
ne paslaptis - 4200 uz kv m.
g.gif

Na dar kokiu 1000 lt/m2 per daug, kad pirktu.
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(vy+ @ 2010 06 08, 02:40)
Kas liecia pusyno namus Karmelavoj, tai jau antstoliai bando tuos nelikvidus parduot, bet netikiu kad kazkas susidomes, baisesniu vaizdu dar reik paieskot, o ka veikt su butu nepastatytam name, tai h*j znajet.
Po N metu paieskos tik pasitvirtina tiesa, kad normaliu butu uz normalia kaina Kaune nera ir nebus, nors siaip geru variantu aisku buna (Freda, Kaustos namai, saules g. ir pan), bet sorry, kvaila is principo moket uz buta puse milijone beveik, kai namas uz tiek irengtas iseina..



O, kaip tik šiuo projektu domėjausi. Užkliuvo nedidelė kaina, bet kaip suprantu ji tik dėl to ir nedidelė, kad šššš... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2010 08 23, 12:13)
verysad.gif
O, kaip tik šiuo projektu domėjausi. Užkliuvo nedidelė kaina, bet kaip suprantu ji tik dėl to ir nedidelė, kad šššš... verysad.gif

Jei is keliu pirkeju avansus uz ta pati buta paima ir paskui neatiduoda, tai patikimumas =0
Atsakyti
QUOTE(arvisa @ 2010 08 23, 09:47)
Na dar kokiu 1000 lt/m2 per daug, kad pirktu.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pilnai sutinku. beda ta, kad virtuves ner jokios, ne kriaukles nei nieko, tik du vamzdukai,vandens atvedimui, ten svetaineje tai statykis ten ka nori. ir vonios ner, tik tualetas, tai dar kiek ten reiks ikist ir pinigu ir laiko ir t.t. kad galetum kraustytis. siaip lempikes tik kabo palubese..
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluebell: 23 rugpjūčio 2010 - 18:09
o kaip beje su tuo
Bokstu?

jau kaip graziai viskas aprasyta. kainos raso nuo 5000, bet viskas modernu, su kondicionieriais ir pan ..
dar ziurejau ''Ausros '' kvartale tuos butus, bet ten kainos nuo 7000, tai tikrai jau brangu g.gif ir dar pagalvojau, kodel ju tiek daug ten parduoda? pastatyta 2007 ar 2008 o jau kruva parddavime, su baldais su viskuo.. g.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kas esate girdėję ką nors gero ar blogo apie butus Giraitėje? O gal yra jau ten įsigijusių ir gyvenančių? 4u.gif

Atsakyti
ne nieko as nzn apie Giraite.

dabar pati ziurinejuos ''centro nama'' , idomu kokios ten kainos.

Bokste grazu, ir net labai. bet milijono reik smile.gif
Atsakyti
http://www.ntspekuli...estine/offset/0

Man patiko si nauju projektu Kaune suvestine.
Atsakyti
Reikia nediduko naujos statybos buto už protingą kainą. Tai variantas realiausias, kiek žiūrėjau - Užliedžiai. Visur kitur arba brangu (man atrodo nelogiška mokėt daugiau nei kokius 3000už kvadratą), arba centras, arba apskritai statybos nevyksta.
Ar tikrai nėra daugiau variantų? Gal ieškot nemoku doh.gif

Tiesa, gal kas žino ką nors apie Petrašiūnuose statomus naujus namus?
Atsakyti