Įkraunama...
Įkraunama...

Naujai statomi būstai Kaune

QUOTE(*Sausainiukas* @ 2012 03 22, 14:34)
o kazin kaip ten su vandenvalos kvapais.... ypac vasara, net pravaziuojant smirda...



Kilo ir man toks klausimas,o ir visi kam tik pasakydavom,kad dairomės į tą pusę, iškart sakydavo,jog net negalvot apie tą vietą vien dėl kvapo.
Tai aš paklausiau savo ex kursiokės,kuri ten nuo vaikystės gyvena. Ji man atsakė,jog tai mitas ir jei smirda,tai labai labai retai. Ji yra girdėjusi,kad senamiestis tuos kvapus jaučia labiau nei Marvelė. Dabar naujus filtrus (ar ką ten) vandenvaloje deda,tai tikisi,kad išvis tų kvapų nebus smile.gif
Taip kalba ten gyvenantys,o kaip yra iš tiesų-sunku pasakyt. Kita vertus-meluot kaip ir nėra jokio tikslo. Žodžiu, taip ir lieka tas kvapų klausimas iki galo neaiškus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(subtili @ 2012 03 22, 16:49)
Kilo ir man toks klausimas,o ir visi kam tik pasakydavom,kad dairomės į tą pusę, iškart sakydavo,jog net negalvot apie tą vietą vien dėl kvapo.
Tai aš paklausiau savo ex kursiokės,kuri ten nuo vaikystės gyvena. Ji man atsakė,jog tai mitas ir jei smirda,tai labai labai retai. Ji yra girdėjusi,kad senamiestis tuos kvapus jaučia labiau nei Marvelė. Dabar naujus filtrus (ar ką ten) vandenvaloje deda,tai tikisi,kad išvis tų kvapų nebus smile.gif
Taip kalba ten gyvenantys,o kaip yra iš tiesų-sunku pasakyt. Kita vertus-meluot kaip ir nėra jokio tikslo. Žodžiu, taip ir lieka tas kvapų klausimas iki galo neaiškus smile.gif

Tai paprasciausia patikrinti - patiems kartas nuo karto pravaziuoti smile.gif Gal gyvenantieji jau priprato ir nebejaucia....
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif ,
Gal kas pirkote kotedza mastaiciuose? Labai butu idomu suzinoti atsiliepimus apie siuos kotedzus. Imetu nuorodele: http://www.ntpartner...ura/id-2562671/
Mes buvome apziureti, seip kaip ir gerai, taciau idomu kaip del izoliacijos sienu, nes ten dedamas tik vienas blokelis tarp kaimynu. O siandien buvom apziureti kotedza Romainiuose, ten yra dedami du blokeliai, aisku ir kaina aukstesne. Seip idomi butu bet kokia informacija apie Mastaiciu kotedzus. Buciau labai dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2012 03 22, 19:50)
Tai paprasciausia patikrinti - patiems kartas nuo karto pravaziuoti smile.gif Gal gyvenantieji jau priprato ir nebejaucia....

Aha,o jei būtent tom nesmirdinčiom dienom pataikysi biggrin.gif O šiaip tai greičiausiai atmesim šį variantą dėl labai arti esančio didžiojo kelio smile.gif
Atsakyti
Smirda ten tikrai. Teko žemkėj pagyvent, tai dažnai tekdavo šituo keliu važiuot. Ne kartą ir ne du dvokė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 03 23, 06:52)
Smirda ten tikrai. Teko žemkėj pagyvent, tai dažnai tekdavo šituo keliu važiuot. Ne kartą ir ne du dvokė  smile.gif


Tikiu. Visai įmanomas ankščiau minėtasis variantas,kad vietiniai tiesiog nebejaučia to kvapo smile.gif
Atsakyti
Mane į depresiją varo sustingusi statyba Kaune angel_sadangel.gif
Nu taip nėra ką pirkti, kad tragedija blink.gif Arba kainos kosminės, arba tik iš dviejų kaimų rajone rinktis galima.
Ir nieko nežada metams - dviems į priekį. O gal girdėjot, gal ką statys naujo? Nes nusibodo klaikiai nuomotis, o laukti, matau, kad net nėra ko verysad.gif Beveik niekas nestato verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 05 01, 19:48)
Mane į depresiją varo sustingusi statyba Kaune  angel_sadangel.gif
Nu taip nėra ką pirkti, kad tragedija  blink.gif Arba kainos kosminės, arba tik iš dviejų kaimų rajone rinktis galima.
Ir nieko nežada metams - dviems į priekį. O gal girdėjot, gal ką statys naujo? Nes nusibodo klaikiai nuomotis, o laukti, matau, kad net nėra ko  verysad.gif Beveik niekas nestato  verysad.gif


o kuo jau pastatyti netinka? g.gif Iskart matote, ka perkate ax.gif
Atsakyti
Nes kas nors netinka verysad.gif
Raudondvaryje - baisu, o dar ta gatvė šalia
Giraitėje tik labai dideli butai likę
Užliedžiuose kol kas atrodo realiausias variantas, bet nevažinėja miesto autobusai/mikriukai, o mes turim 1 mašiną kol kas
Domeikavoj prie gatvės
Noreikiškėse - su popieriais kažkas
Karmėlavoj - su popieriais kažkas
Aleksote - su popieriais kažkas
Jonučius pradėjo pardavinėt lyg vėl g.gif Gal reikės nuvažiuot apžiūrėt.
Būstuvos ir Kaustos kainos prasilenkia su šių dienų ekonomine realybe.
Tai kas dar liko..? mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 05 01, 19:48)
Mane į depresiją varo sustingusi statyba Kaune  angel_sadangel.gif
Nu taip nėra ką pirkti, kad tragedija  blink.gif Arba kainos kosminės, arba tik iš dviejų kaimų rajone rinktis galima.


va ir as tokios pacios nuotaikos: arba neverta demesio, arba visiskai prasilenkiama su logika, arba jau melejonu smile.gif reikia (mes namuko ieskome)
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 05 02, 07:00)
Nes kas nors netinka  verysad.gif
Raudondvaryje - baisu, o dar ta gatvė šalia
Giraitėje tik labai dideli butai likę
Užliedžiuose kol kas atrodo realiausias variantas, bet nevažinėja miesto autobusai/mikriukai, o mes turim 1 mašiną kol kas
Domeikavoj prie gatvės
Noreikiškėse - su popieriais kažkas
Karmėlavoj - su popieriais kažkas
Aleksote - su popieriais kažkas
Jonučius pradėjo pardavinėt lyg vėl  g.gif Gal reikės nuvažiuot apžiūrėt.
Būstuvos ir Kaustos kainos prasilenkia su šių dienų ekonomine realybe.
Tai kas dar liko..?  mega_shok.gif


O Romainiai, Vijukai netinka?
Atsakyti
QUOTE(cresta @ 2012 05 04, 17:21)
O Romainiai, Vijukai netinka?

Romainiuose butus stato? g.gif Kažkaip negirdėjau. O jei tie, kur vidury miško, tai po bankroto negirdėjau, kad pardavinėtų butus.
Atsakyti