Įkraunama...
Įkraunama...

Naujai statomi būstai Kaune

Labai tau aciu uz informacija thumbup.gif man ta vieta irgi buvo neaiski su iejimu i nama, nes projekte matosi, kad ratais kazkaip turi vaikciot... todel idomu ar apsimoka ta stogine, ar geriau be jos smile.gif dar labai aktualus klausimelis ar pavyko kaina kazkiek paderinti ar kiek jau uzsiprase, tiek? 4u.gif
Atsakyti
aš manau kad neapsiimoka, mokėti 20 tūkstančių daugiau už papildomą 1 arą žemės ir dar eit namo pro kaimyną g.gif o tą stoginę jei norėsis su laiku manau pasidarysim patys.. dėl kainos tai bent jau mum sakė jog tikrai nederinama ir nesiderėjom..
jeigu neklystu nedaug jau ir laisvų likę iš tų,pigesnių, tad jei rimtai domitės, skubėkit smile.gif nors dabar pardavinėja tik tuos, kurie pastatyti, kai įvažiuojat į kvartaliuką esančius dešinėje pusejė, kur kairėje vyksta statybos dar sakė nepardavinėja nes kaina neaiški.. bet manau jie brangesni bus, nes žemės daugiau, privatumo..
aj,dar kvartalo gale planuoja žaidimų aikštelę vaikučiams 4u.gif


dar pasiūlyčiau pasidomėti giraitesnamukai.lt vieta irgi nebloga , kaina nebloga,bet daugiau nieko negaliu pasakyti..
Atsakyti
Na aciu tau uz konsultacija drinks_cheers.gif reiks apsisprest kuo greiciau smile.gif tie giraites namukai atrodo mazi labai, 70 kvadratu per du aukstus, labai suspausta viskas bus...
Atsakyti
nėr už ką gi 4u.gif jo,tie namukai mum irgi mažiukai, ir šiaip, nesimpatiški kažkokie smile.gif
Atsakyti
http://www.aruodas.l...4297102a7d4a017

Ką manote apie šiuos kotedžus?
Atsakyti
Virvytė, nu gražiai skamba skelbimas biggrin.gif tik ar aš neįžiūriu ar nėra pirmam aukšte wc ? o šiaip vytėnai man patiktų, geras rajonas 4u.gif
Atsakyti
Labai neblogas kotedziukas atrodo biggrin.gif pagal zemelapi, tai man jau panasu i Domeikava... Siaip uz tokia kaina, tai laisvai ir nama gali pasistatyti
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 03 19, 16:18)
Virvytė, nu gražiai skamba skelbimas  biggrin.gif  tik ar aš neįžiūriu ar nėra pirmam aukšte wc ? o šiaip vytėnai man patiktų, geras rajonas  :4u


Realiai ten labiau Domeikava nei Vytėnai.
WC po laiptais pirmam aukšte.

Grantee, o tai kaip suprasti tą vaikščiojimą per kito kaimyno sklypą? Tai per jūsų vaikščios arba jūs vaikštot - tokie variantai? Nuotraukose skelbime sienos kažkaip keistai atrodo - siūlės visokios šiltinimo dangos matyti, dėmėtos...

Papildyta:
QUOTE(yoosi @ 2013 03 19, 17:03)
Labai neblogas kotedziukas atrodo biggrin.gif pagal zemelapi, tai man jau panasu i Domeikava... Siaip uz tokia kaina, tai laisvai ir nama gali pasistatyti


Man gaila savo nervų statyboms. Gal pokvailiai mąstau. Brolis statėsi, mačiau, kaip tas atrodo, kai lakstai medžiagų, prižiūri statybas, dusinies su tarnybom dėl komunikacijų... O jei norėsi gatavai - tada 0,5 mln. reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virvytė: 20 kovo 2013 - 10:59
Virvytė, man ir gaila būtų nervų statybom 4u.gif ir nervų ir sveikatos ir laiko.. turi žmogui tai patikti kad užsiimtų smile.gif
na o dėl to vaikščiojimo, pavaizdavau nuotraukoje, kaimynas pasistato mašiniuką ir raudona linija eina namo biggrin.gif dar sandėliuko jam pusė priklauso.. ( irgi raudonas)
user posted image

aiškiau parodyta viskas šitam skelbime Kaimynai
pliusas pas juos, kad galės pasistatyti du automobilius,nes kaip žiūriu, nemaža aikštelė ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grantee: 20 kovo 2013 - 11:42
Grantee, neatrodo labai baisiai tas vaiksciojimas...Gal tvora auksta bus ir nesimatys smile.gif

Del statybu, tai pilnai sutinku... Mus irgi daug kas ikalbineja geriau statytis, bet man tas procesas atrodo labai ilgas ir varginantis, kad sutaupytum nezymiai... O cia atejai, nuspirkai ir gyveni sau laimingas smile.gif
Atsakyti
Kad pro mane vaikščios kaimynai, tai man nesvarbu, man pačiai vaikščiot būtų neatogu smile.gif o tvora lygtais apie metras su viršum bus, neatsimenu dabar g.gif

mus ir labiau įkalbinėjo statytis, bet reik turėti nemažai savų pinigų (imant paskolą statybom) ir šiaip kol pasistatysi, kol įsirengsi.. dar patys mokėtume kažką daryt, tai gal ir pagalvotume, o kai vistiek samdytume darbininkus tai kažin ar tikrai pigiau būtų smile.gif
Atsakyti
Tai va mes irgi taip pat pagalvojom, kad patys nieko nenusimanom, daug ko nezinom, tai taip ir pasistatysi... Tuo labiau neaisku ar pigiau gausis smile.gif o man kaimynai, tai nemaiso biggrin.gif svarbu jokia babce is apacios neatbegtu,kad per grasiai vaikstom doh.gif
Atsakyti