Įkraunama...
Įkraunama...

Laisvalaikio leidimas - kursai

Organizuoju siuvimo kursus Vilniuje, programele:

Izanga: supazindinimas su siuvimo siulemis, breziniais, burdos zurnalu (jei nezinot, kaip naudotis), ir pan.

Palaidines siuvimas: priekio ir nugaros apdorojimas, detaliu dubliavimas, detaliu daliu sujungimas, isiuvai, klosciu apdorojimas, apdailos elementai atlikimas;
rankoviu apdorojimas/prijungimas prie gaminio, rankogaliu padorojimas, apykakliu apdorojimas/ prijungimas, gaminio apdorojimas.

Sijoniu siuvimas (su pamusalu): juosmens apdorojimas, uzsegimo apdorojimas, virsutiniu krastu apdorojimas, detaliu sujungimas, pamusalo apdor. ir prisiuvimas prie gaminio, apatiniu krastu apdor.

Sukneliu siuvimas viskas pan., kaip ir palaidine.

Kelniu siuvimas: kelniu pagrindiniu detaliu apdorojimas, juosmens apdorojimas, uzsegimo apdor., kiseniu apdorojimas, kelniu detaliu sujungimas, uzsegimo prisiuvimas, apatiniu krastu apdor.

Palto siuvimas (pasirinktinai: zieminis, pavasarinis/rudeninis) arba svarko siuvimas: eiga panasi, kaip palaidines + pamusalo apdor. bei prijungimas prie gaminio.

Mazgu apdorojimas: kiseniu, apykakliu siuvimas.

Jei labai noresite galesim ir skiautinius siuti, rankines, zaislus, drabuzius vaikams, patalyne ir pan.

------------------------------

Kaip, ka ir kiek norite mokytis siuti renkates pacios. Kol kas mokau individualiai ir turincias siuvimo masina.

1 val. - 15 Lt, 1 pamoka - max. 3 val.

Baigus esu Vilniaus kolegija, siuviniu technologija.
1,5 m. (iskaiciavau ir praktika) dirbau siuvimo fabrikuose ir siuveja, ir technologe biggrin.gif .
Atsakyti
Balandžio 28 d. 18.30 val. kviečiame į paskaitą
KAIP IŠLAISVINTI SAVE NUO NEIGIAMŲ EMOCIJŲ IR DAUGIAU PASIEKTI GYVENIME?!
Kaina tik 35 lt.
Ka sudomino, rasykit jurate@galimybes.lt
Atsakyti
QUOTE(Rittuta @ 2009 03 17, 11:16)
Kaume www.senamiescioklubas.lt yra putiovu uzsiemimu. Dabar lankau abstarkcios tapybos kursus. Kursu esme, kad ne tik moko visokiu atsitiktinumo techniku, o tuo paciu ruosiames darysti konkrecius interjerinius tapybos darbus savo namams. Man ziauriai patinka visokie modernus taskymai, liejimai ir t.t..



O kokios kainos siuose kursuose, nes tinklapyje info neradau... rolleyes.gif
Atsakyti
Labai daug ir įvairių kursų organizuoja Vilniuje, Mingaugo g. esančioje rankdarbių parduotuvėlėje. Buvau batikos kursuose tai tikrai labai patiko ir dar sau maikutę nusimarginau.
Atsakyti
SilverCity vyksta kursai įvairūs. Buvau šilko tapyboj ir dekupaže, tai patiko thumbup.gif
www.silvercity.lt
Atsakyti


Lampwork stiklo karoliukų pamokos Vilniuje

Organizuoju stiklo karoliukų gaminimo kursus.
Pamoka gali būti vienkartinė - pažintinė, susipažinti kas tai tokio, arba visas pamokų ciklas kurio metu išmoksite stiklo karoliuko darymo pradmenų ir pagrindų.
Vieno susitikimo trukmė 1 - 2 val., vienos valandos kaina - 20 Lt. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos medžiagos, todėl Jums belieka atsinešti tik gerą nuotaiką.

Aš esu iš Vilniaus, mano darbo vieta yra dirbtuvėse namo teritorijoje.

Pamokos gali būti patogiu - suderintu laiku.

Pamokos laiką suderinti reikėtu ne vėliau kaip prieš 3 dienas man parašant el. paštu: lampworkstiklopapuosalai@gmail.com
arba paskambinti telefonu 8686 49754.

Kaip sekasi mokinėms galit peržvelgti galerijoje darbelius ir kelias mokymo akimirkas:
Mokinių darbeliai ir pamokų akimirkos


Jei kyla dar klausimų - drąsiai klauskit, mielai atsakysiu.


Pagarbiai,

Rasa
Atsakyti
O gal kas žinote keramikos ar molio kursus Klaipėdoje?
Atsakyti
Jei kas dar neišbandė dekupažo, tai tikrai rekomenduoju kursus KAUNE, parduotuvėlėje "Spalvų Namai" (M.Daukšos g. 22-2). Juos veda Birutė - visuomet pasiūlo kavutės/arbatėlės, o ir labai daug techninių subtilybių atskleidžia. Kam esu rekomendavusi, tai visiem labai patiko 4u.gif Be to, po kursų galima bet kada ateit ar pasiskambint, jei reikia kokios pagalbos dekoruojant - niekada neatsisako pakonsultuoti. Čia rasit kursų tvarkaraščius ir kontaktus mirksiukas.gif

Taip pat man labai patiko kursai "Senamiesčio klube" - lankiau pernai metais "MENO, ARCHITEKTŪROS IR DIZAINO PAŽINIMO KRYPTIS" kursą. Labai įdomūs dėstytojai, puiki aplinka ir labai smagiai bei naudingai praleistas laikas thumbup.gif Gaila, kituose nesu buvus, bet tikrai labai norėčiau. Nuo rugsėjo vėl prasideda nauji užsiėmimai, o dėl kainų reikėtų pasiskambinti kontaktiniais telefonais mirksiukas.gif
Atsakyti
Interjero dekoravimas: dekupažo pamokos. Pas mus galėsite išmokti dekupažo pagrindų ir sendinimo efektų. Kursų metu išmoksite specialaus popieriaus ir servetėlių pagalba dekoruoti įvairias interjero detales. Kursai trunka apie 3-4val. , duodame visas priemones ir dekoruojamą daiktą, kurį galėsite parsimešti namo. Kursų kaina 40 Lt.

Artimiausios kursų datos:
Rugsėjo 22 d. 18 val.
Rugsėjo 29 d. 18 val.

Kursai vyksta Vilniuje ,centre.

Butina išankstinė registracija telefonu arba elektroniniu paštu.
ana_dru@yahoo.com
M: 8686 56390 Ana
Maloniai Jūsų laukiame!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ana_dru: 14 rugsėjo 2009 - 15:13
Informacija, toms kurios domisi netradiciniais dalykais. Žinoma meno ir garso terapeutė Alicija Eiliakas rugsėjo pabaigoje Kaune mokys dainuojančių dubenų masažo meno. Nepaprastai įdomus dalykas thumbup.gif. Kursas bus dėstomas nedidelei grupelei. Dar yra kelios laisvos vietos. Jei domina, rašykite man į AŽ savo e-mailą, galėsiu atsiųsti išsamesnės informacijos.
Atsakyti
Esu girdėjusi,kad galima ir į savo miestą (provinciją) išsiviesti dekupažo,ar karoliukų vėrimo mokytojus.Gal žinote kur reikia kreiptis?Arba gal į a.ž.kas pasiūlys tokią paslaugą blush2.gif .
Atsakyti
ieskok per tuos zmones, kurie organizuoja tuos kursus, geriausia paieska yra per google ax.gif .

Dekupazo kursai per google
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 22 rugsėjo 2009 - 08:52