Įkraunama...
Įkraunama...

Laisvalaikio leidimas - kursai

nieko nesupratau kokia tavo specialybe- ar nori joje tobuleti, ar isvis keiti profesija ??? Ar turi kokios darbo patirties ??? placiau papasakok- gal tada galesiu pasidalint informacija wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 25 birželio 2004 - 20:41
idomu,

ar imanoma baigus kursus, nieko bendro neturincius su specialybe rasti gera darba ?

kas turit patirties su kursais?
Atsakyti
QUOTE (pusk @ 2004 06 25, 21:42)
nieko nesupratau kokia tavo specialybe- ar nori joje tobuleti, ar isvis keiti profesija ??? Ar turi kokios darbo patirties ??? placiau papasakok- gal tada galesiu pasidalint informacija wink.gif

baigiau lkka,ta puikiai zinai. noreciau kursus baigti ne pagal specialybe,nes kiek zinau tai pagal sopecialybe kursu nera (na nekalbant apie aukstesnius kursus ar stazuotes,cia galbut ateityje),bet dabar noreciau lankyti bet ka,uzsienio kalbos,rastvedybos,galbut ekonomiko,na neisivaizduoju kokiu ju buna.ar cia reikia i birza registruotis,kad siustu ar yra privatus kursai? sakau,domina viskas,reikia info ,kad galeciau atsirinkti.
Atsakyti
Kristina, as tavo vietoj pirma nusistatyciau sau tiksla- ar tobulintis del saves, bendro issilavinimo, ar kursai turetu veliau tau uzdirbti duoda...paskui rinkis, kas tau labiausiai prie sirdies, tik tada ieskok kur, nes dabar isvardinti dalykai visai skirtingi kaip pvz. kirpejos kursai ir buhalteres....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 26 birželio 2004 - 11:22
QUOTE (vabalas @ 2004 06 25, 18:55)
idomu,

ar imanoma baigus kursus, nieko bendro neturincius su specialybe rasti gera darba ?

kas turit patirties su kursais?

as lankiau ivairius kursus, bet viskas turejo viena krypti- menas, susijes su vaidyba, scenos judesiu, sokiais ir pan...o mokiausi ir specialybe yra visai kitos linkmes...reziume- turiu 2 viena su kitu nesusijusius darbus, abu normaliai apmokami wink.gif
Atsakyti
vieniems kursai-laisvalaikio leidimas rolleyes.gif , kai nėra, ką veikti arba kai nėra iš kokių šaltinių pačiam savarankiškai domėtis norima sritim manau rolleyes.gif , aš, kas mane domina, donmiuosi savarankiškai, knygų, žurnalų, interneto ar pažįstamų profesionalų pagalba wink.gif , o jei mokausi kursuose, tai tik dėl to, kad to reikia karjerai wink.gif, nors, gal, jei turėčiau labai jau daug pinigų, prisigalvočiau, ką dar noriu perprasti, išmokti, pasigilinti laugh.gif , tiesa, kokius pigiausius, ir kokius brangiausius kursus esat lankę (aš tai nuo 100-iki 1300lt) wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 01 14, 10:59)

Noreciau turto vertinimo kursus lankyti, interjero dizaino ir pan. KUR TOKIE VYKSTA?

ICC maciau interjero dizaina. butu idomu suzinoti nuomone lankiusiu? g.gif
Atsakyti
Vilniuje suaugusių mokyno centre yra įvairių nebrangių kursų. Aš lankiau kompiuterių - 72val 1k/sav po 3val. - 200lt. Likau patenkinta, gavau pažymėjimą tikantį darbdaviams.
Atsakyti
QUOTE (lauma @ 2004 10 03, 10:42)
Vilniuje suaugusių mokyno centre yra įvairių nebrangių kursų. Aš lankiau kompiuterių - 72val 1k/sav po 3val. - 200lt. Likau patenkinta, gavau pažymėjimą tikantį darbdaviams.

O ten anglu kalbos moko? noretume su vyru pramokti, betkad taip brangu visur g.gif g.gif kur kreiptis ir kaip juos rasti???
Atsakyti
Mane domina administratores kursai. Gal galit parekomenduot, kur geriausia, pigiausia ir t.t.
Atsakyti
o mane labai domina kirpeju seminarai,gal kas nors atsileps
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2005 03 19, 14:10)
Mane domina administratores kursai. Gal galit parekomenduot, kur geriausia,  pigiausia ir t.t.

Mane taip pat domintų administratorės kursai
Atsakyti