Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Laisvalaikio leidimas - kursai
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Kursai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Giselle
sveikos,
noriu mokytis! biggrin.gif tik beda ta, kad dirbu ir galiu mokytis vakare unsure.gif noreciau mokytis vadybos, taciau Kaune organizuojami vieni verslo vadybos kursai ir jie vyksta sestadieniais... o man tenka padirbeti ir sestadieniais verysad.gif
o mokytis toooks noras uzejo biggrin.gif negaliu praleisti!!!!

gal kas lankete panasius kursus? gal zinote, kur vyksta Kaune daugiau panasiu?
ir ar apskritai Kaunas ne kaimas? kodel tik Vilniuj tiek visko organizuojama???
Anafora
O aš svajoju apie ispanų k. kursus - šiaip dėl savęs.
Ir dar manikiūrininkės - bet šiuos tik dėl savęs - kitiems dirbti nenorėčiau (nespjaunu) blush2.gif
Jusa
Aš tai lankau keramikos kursus , labai fainai, ir atsipalaiduoji, galva po darbo pailsi, ir kažką gražaus pasidarai namams, pamėginkit thumbup.gif
Satina
QUOTE(Jusa @ 2006 01 06, 17:43)
Aš tai lankau keramikos kursus , labai fainai, ir atsipalaiduoji, galva po darbo pailsi, ir kažką gražaus pasidarai namams, pamėginkit thumbup.gif
*

O kur tie kursai vyksta?
zuikispuikis
QUOTE(Jusa @ 2006 01 06, 18:43)
*

aga kur jie,labai idomus dalykas
Lietuvaite_
Jeigu ka nors dar domina foto kursai, tai
---> www.fotovideo.lt
As nelankiau, bet drauge lanko, tai jai patinka.
Zhuvycia
O as tai isvis esu nusivylusi musu salyje siulomu kursu asortimentu. Ka galima suaugusiems rasti? Kalbos, masazas, floristika, vairavimas, kompiuteriai na, dar siek tiek idomiau fotografavimo kursai, aerobika. Viskas. Stai, pvz. vokietijoje, Amerikoje, man net seiles varva. Medeliu karpymo, tapymo ant puodyniu, tortu apipavidalinimo, oratoriu, tapymo ant silko... Kooookiu tik nori kursu. Bet juk mes pacios irgi daug ka mokame, gal tikrai reikia pasisakyti, ka kuri mokame ir pabandome pamokinti kitas? As, pvz., moku siuti skiautinius, daryti atvirutes is skiauciu, siuvineti kryziuku, dekoruoti visokius pavirsius servetelemis, su vaikais gaminti visokius rankdarbelius. Tiesa, as nedarau tu dalyku taip jau daznai ir kasdien, bet moketi tai tikrai moku. Aisku, visko galima ismokti ir patiems, prisiskaicius nygu, prisilandziojus internete, bet gi kartu susedus smagiau, o ir neikainojamu patarimu galima isgirsti, be to, is namu istrukti proga.
Margoo
Sveikutes visos smile.gif

Please, help, help help!!!!

Ieskausi siuvimo kursu! Gal kas zinot? Lanket? Patiko? Kur tai butu?
Tiesiog noriu ismokti siuti, del saves, jokio pramoninio siuvimo nereikia smile.gif

Aciu uz pagalba!
Suoka
[quote=Margoo,2006 07 15, 17:06]
Sveikutes visos smile.gif

Tiesiog noriu ismokti siuti, del saves, jokio pramoninio siuvimo nereikia smile.gif

Kokiame mieste?
Kaune shi bei ta radau, tachiau jeigu ir prasides tai tik nuo rugsejo menesio.

P.s. apie kokia jus ten merginos dizaino mokykla kalbejot?
Ji Kaune ar vilniuje?
Margoo

Kokiame mieste?
Kaune shi bei ta radau, tachiau jeigu ir prasides tai tik nuo rugsejo menesio.

P.s. apie kokia jus ten merginos dizaino mokykla kalbejot?
Ji Kaune ar vilniuje?
*

[/quote]

As Vilniuje. Gal kokia Burda mokykla yra ar kas panasaus..?
Suoka

As Vilniuje. Gal kokia Burda mokykla yra ar kas panasaus..?
*

[/quote]

Deka itariu,kad ne. Ten kaip supratau mini privati siuvyklele, kuri sugalvojo papildomai, jeigu susirenka grupe rengti vakarais siuvimo kursus.

P.s. jei rudenisusirinktu grupe tai ir shiais metais darytu, tai kaip ir pasiulymas 4u.gif
Pernai buvo karta i savaite nuo 19 po 2h.
Tai jeika domina galima po biski pradeti koperuotis ax.gif
Klementina
QUOTE(Zhuvycia @ 2006 07 13, 02:19)
O as tai isvis esu nusivylusi musu salyje siulomu kursu asortimentu. Ka galima suaugusiems rasti? Kalbos, masazas, floristika, vairavimas, kompiuteriai na, dar siek tiek idomiau fotografavimo kursai, aerobika. Viskas. Stai, pvz. vokietijoje, Amerikoje, man net seiles varva. Medeliu karpymo, tapymo ant puodyniu, tortu apipavidalinimo, oratoriu, tapymo ant silko... Kooookiu tik nori kursu. Bet juk mes pacios irgi daug ka mokame, gal tikrai reikia pasisakyti, ka kuri mokame ir pabandome pamokinti kitas? As, pvz., moku siuti skiautinius, daryti atvirutes is skiauciu, siuvineti kryziuku, dekoruoti visokius pavirsius servetelemis, su vaikais gaminti visokius rankdarbelius. Tiesa, as nedarau tu dalyku taip jau daznai ir kasdien, bet moketi tai tikrai moku. Aisku, visko galima ismokti ir patiems, prisiskaicius nygu, prisilandziojus internete, bet gi kartu susedus smagiau, o ir neikainojamu patarimu galima isgirsti, be to, is namu istrukti proga.
*

Labas, ir as ieskau kursu. Noreciau fotografijos ir floristikos. Bet tik del saves. Nenoriu, pvz. kursu, kad foto atelje dirbti ar geliu pardaveja kokiam kioske schmoll.gif . Noriu paprasciausiai ismokti graziu fotografiju pasidaryti is savo seimos gyvenimo ir graziu puoksciu, dovanu paruosimo, apipavidalinimo. Yra tokiu smulkmenu, kad kai parodo, galvoji, kodel pati nesusiprotejau? Visgi reikia profesionalo pagalbos. Gal zinai kur tokius rasti? Ir smagiau butu kolektyve - kiek zmoniu, tiek nuomoniu, tiek patirties ir isradingumo. Galima pasimokyti ir sau pritaikyti. Fantazija nesiskundziu, bet technikos pati ismokti jau, matyt, nesugebesiu. g.gif
vaya
http://www_fotovideo_lt/foto.php
cia foto kursai
Suoka
Kaune nuo rugesejo organizuojami shiatsu masazo kursai.
Gal kas zinote ,ar bandete kokie tie masazai? Kaip patiko?
Klementina
QUOTE(vaya @ 2006 08 18, 12:37)

Aciu.Tikiuosi man pravers.
Ice tea
QUOTE(Klementina @ 2006 08 23, 10:49)
Aciu.Tikiuosi man pravers.
*

Situs kursus parekomenduosiu vyrui tongue.gif , o as noreciau lankyti interjero dizaino ir floristikos kursus. Nu parasykit kas zino ka nors lotuliukas.gif . Domintu Kaune.
Suoka
FLoristikos tai yra dug Kauno dienoj skyrelyje Kviechia mokytis uzmesk aki ax.gif
kaledukas
Sveikutes smile.gif
o gal zinote kokius nors mezgimo kursus Vilniuje? Siaip moku megzti, kazkada mokykloj lankiau bureli, bet jau daug ka pamirsau verysad.gif
Suoka
Radau keleta skelbimų, gal ką sudomins, nes lyg užklausimų buvo

"Liubaskas" moko drabužių sukirpimo ir modeliavimo Aksinovos ir Miulerio metodu tel. 8-675-61903

Šiuo telefonu rekomentduoju pasiskambinti ir Vilnietems, nes manes klause ar iš Vilniaus ar Kauno ,tai gal kažkas panašaus yra ir Vilniuje.

Taip pat radau apie floristikos kursus www.rigveda.lt
Felise
O gal kuri girdėjot apie apželdinimo kursus Kaune ? Ar kažką panašaus į aplinkos tvarkymą, visokiausių alpinariumų darymą ir pan. O gal kuri lankėt?
Suoka
QUOTE(ausryte @ 2006 09 13, 12:33)
O gal kuri girdėjot apie apželdinimo kursus Kaune ? Ar kažką panašaus į aplinkos tvarkymą, visokiausių alpinariumų darymą ir pan. O gal kuri lankėt?
*

nzn ar kaune, bet http://www.rigveda.lt/apzeld.php
Renačiukas
4u.gif Merginos, aš irgi baisiausiai norėčiau į mezgimo kursus. Jeigu ką sužinosite - pasidalinkite info . Esu iš Vilniaus
Suoka
heh domintu informacija ir Kaune apie mezgimo kursus:>
Suoka
Ieškau merginų norinčių mokytis siųti pradedančiųjų.
Radau kaune tokius kurselius siuvimo ir tenais šiuo metu renkama nauja grupė. Tai jeigu domina tai kreipkitės į privatą.
Kuo greičiau susirinktų tuo greičiau pradetume
Kokia man ish to nauda? Tai kad labai noriu mokytis, o kolkas dar truksta keletos merginu:) Taigi laukiu nesulaukiu norinčių mokytis! thumbup.gif
Suoka
Surinkau daugiau informacijos:
Taigis Kursai vyksta Kaune.
Būtų kartą į savaitę, vakare(laiką ir sąlygas derintume pačios).
Kursai taikomi siuvėjoms megėjoms t.y. tos kurios
nori siutis namų sąlygom(t.y. nemokys kaip dirbti su fabriku mashinom)
Mokoma, kaip pasisiųti kelių rušių sjonus, kelnias, palaidines.
Beto eina įsiuvai, kišenės, rankovės, raštai, susiuvimai, siuvinėjimas ir t.t.
Taip pat kai pasidaryti iškarpas, kaip naudotis žurnalais, kaip pritaikyti
savo figūrai ir pan.
Viso 13 pamokų ir kaina 265 lt.(Jei saziningai tai labai pigiai, nes dar vieni kursai
ir ten jau ishkart daugiau patyrusiom, beveik be pagrindu 700 lt ir panashios trukmes).
Aisku registracija ish ankstine 4u.gif
ausra
Nuo lapkricio pabaigos yra organizuojami buhalterines apskaitos kursai, kurie yra nemokami. Trukmė - 3 menesiai. tel.852773135
Galbut ka nors tai sudomintu?smile.gif
Bajm
QUOTE(ausra @ 2006 11 07, 13:45)
Nuo lapkricio pabaigos yra organizuojami buhalterines apskaitos kursai, kurie yra nemokami. Trukmė - 3 menesiai. tel.852773135
*

kokios kitos sąlygos?
kas gali dalyvauti?
Siren@
Jo mane irgi sudomino, bet butu idomu suzinoti kas ir kaip g.gif jei galima kuo placiau papasakok. 4u.gif
gutė pinkutė
mane irgidomintu buhalteriniai kursai ax.gif
zuikispuikis
QUOTE(ausra @ 2006 11 07, 14:45)
*

labai domintu
kam kur kodel ar imanoma cia gauti info ar reikia skambinti? Gal kas jau domejosi 4u.gif
gutė pinkutė
As bandziau skambint,atsiliepe auto atsakiklis, palikau zinute, bet atsakymo nesulaukiau ax.gif
Siren@
daugiau info http://www.igis.lt/moteru/kas_mes_esame.htm
Seila
svekutes...kokiame mieste cia tie kursai? ax.gif
Siren@
QUOTE(Seila @ 2006 11 27, 15:58)
svekutes...kokiame mieste cia tie kursai? ax.gif
*

sitie kursai vilniuj. as nusiunciau el. pastu tokia anketa apie save, kokius kursus noriu lankyti, taciau daugiau jokiu ziniu taip ir nesulaukiau is ju nesuprantu g.gif ar as neatitikau ju kriteriju ar kaip cia yr g.gif lotuliukas.gif
Bolonija
As noreciau lankyti piesimo kursus Klaipedoje. Gal kuri ka nors zinote?
Papildyta:
ARBA fotografijos.
ausra
Su atejusiais naujais metais smile.gif
...labai atsiprasau, kad nieko taip ilgai neparasiau del buhalterines apskaitos kursu...projekte įvyko nemazai pasikeitimu ir sie kursai nusikele i siu metu pradzia (nuo sausio 8 d. prasideda registracija)... Juos gali lankyti vaikus auginancios, nedirbancios Vilniuje ir jo rajone gyvenančios moterys.
Tikrai labai laukiame norinciu lankyti siuos kursus smile.gif
Klementina
Na, jeigu jau ieskot ka veikti laisvalaiki, tai eikit i www.floravida.lt, ten nereali destytoja Vida veda nerealius floristikos kursus
Siren@
QUOTE(ausra @ 2007 01 02, 11:39)
Su atejusiais naujais metais smile.gif
...labai atsiprasau, kad nieko taip ilgai neparasiau del buhalterines apskaitos kursu...projekte įvyko nemazai pasikeitimu ir sie kursai nusikele i siu metu pradzia (nuo sausio 8 d. prasideda registracija)... Juos gali lankyti vaikus auginancios, nedirbancios Vilniuje ir jo rajone gyvenančios moterys.
Tikrai labai laukiame norinciu lankyti siuos kursus smile.gif
*

noreciau suzinoti kada prasides kursai, as uzsiregistravau bte man nieks jokiu ziniu nepranesa schmoll.gif
Suoka
Merginos, kas lankote siuvimo kursus, gal galetumete pasidalinti savo nuomone?
Va man nelaime atstiko atkritau ir negalejau su visom pradeti, tai dabar nagus griauziuos ir noriu bandyti kita karta, tad labai idomu jūsų atsiliepimai.
Doroti
O gal ka domintu sokiai? wub.gif
Suoka
Tai va ,vel organizuojam siuvimo kursus.
Butu du kartai i savaite, o greichiausiai koki sekmadieni vienas kartas uz du.
Kursai Kaune. Kiek kalbejausi su vadove tikrai paliko gera ispudi atsizvelgiant i tai kad baigusios merginos pas ja dar zusisake pamoku ir kiek kalbejau tirkai labai tuom patenkintos, manau kad verta, juolab kad kaina tikrai nedidele apie 256.
Laukiu norinciu ir besidominciu merginu private, kuom greichiau susirinkism tuo greichiau galesim pradeti ir baigti:)
Suoka
Dar norejau prideti, manau kad tie kursai bus sekamdieni ir ishkart dvi pamokos apie 5 valandas(vadove sake,kad ne tik ne per sunku, bet ir daugiau isigilinama ) todel ryztingos vilnietes galetu prisijugti smile.gif
Suoka
papildymas:

Mokoma pagrindai su ivairiom smulkmenom ir niuansais, pradedama nuo mokymo pasisiusti sjona, kelnias, bliuskelias, po to kaip varijuoti, keisti forma pritaikyti zmonem, ar sau tiksliai, kaip naudotis ishkarpomis, kaip patiems daryti ishkarpas, tuo pachiu ir visos smulkmenos pradedant uztrauktuko isiuvimu,apykaklem, rankogalaiis, kaip siuti ir apsiuti. Chia ir rekomenduojama buten pradedanchiosioms. Kaina 240. Greichiausiai butu sekmadieniais nuo 10-11 ishkar dvi pamokos. Pradzia balandzio 15, pabaiga gegezes 20. Sumoj gautusi 13 pamoku.
Nanett
Norėtumėte papildomo darbelio, kuris netrukdytų pagrindiniam - mamos, - darbui? Pirmą kartą Lietuvoje renkamas nepriklausomų nešiojimo konsultantų kursas. Mokyti atvyksta žymiosios Trageschule-Dresden mokytoja iš Vokietijos.

Po kursų tapsite sertifikuota konsultante, kuri galės konsultuoti kitus tėvus apie vaikų nešiojimą ir mokyti įvairių vaikjuostės - specialios nešynės - rišimo būdų. Pabaigusių šiuos kursus kontaktus vaikjuosčių e-parduotuvė "Vaivos juosta" įdės į savo konsultantų skyrelį ir mokės honorarą už pirkėjų mokymus.

Labiausiai laukiame susidomėjusių mamų iš mažesnių Lietuvos miestų. Taip pat gerai būtų, jei auginate namie klecką iki 2 metų, nes būtent tokių vaikų tėvams yra skirta ši nešynė.

Manote, kad nešioti savo vaiką - ne mokslas?:-) Paskaitykite visą skelbimą čia.

Apie tai kas yra vaikjuostė, skaitykite čia.
Margoo
QUOTE(Tsile @ 2007 03 29, 11:03)
papildymas:

Mokoma pagrindai su ivairiom smulkmenom ir niuansais, pradedama nuo mokymo pasisiusti sjona, kelnias, bliuskelias, po to kaip varijuoti, keisti forma pritaikyti  zmonem, ar sau tiksliai, kaip naudotis ishkarpomis, kaip patiems daryti ishkarpas, tuo pachiu ir visos smulkmenos pradedant uztrauktuko isiuvimu,apykaklem, rankogalaiis, kaip siuti ir apsiuti. Chia ir rekomenduojama buten pradedanchiosioms. Kaina 240. Greichiausiai butu sekmadieniais nuo 10-11 ishkar dvi pamokos. Pradzia balandzio 15, pabaiga gegezes 20. Sumoj gautusi 13 pamoku.
*

Gal galite pasakyti, ar kas nors vyksta VILNIUJE? (turiu omeny siuvimo kursai) Tikrai lankyciau, ir po 5 valandas ir daugiau, bet VILNIUJE!!! smile.gif Gal kas turi informacijos?
agniux911
pabandykit prisijungti prie Oriflame, kažkas jau minėjo, man tai smagu, išmokau daug ko ir dar gaunu pigiau kosmetiką ir tikrai gerą, ne taip kaip kitos sako ir renkasi tik loreal, maxfactor ir t.t... ar tik tai kas ypač brangu yra gera? aš rinkausi paprastesnį pigesnį variantą, bet likau labai patenkinta. išmoko ir supažindina su prekių grupėmis, kas kam skirta: keista bet dar ir dabar dauguma klausia o kam tas pienelis, tonikas ar šveitiklis, leidžia viską išbadyti taip pat kaip prekybos centre, moko daryti makiažą, formuoti plaukus
man tai įdomu būtų fotografijos kursai Kaune, ir dėl ICC-čia tik Vilniuje yra ofisas?gal galite kas mestelėti adresą???ačiū
Dusele
gal zinot, ar "Eliza" dar organizuoja kursus kosmetikiu? Labai noriu, bet ju www nera info. gal kas lanket? O gal dar kur organizuojami kosmetikiu kursai? Isskyrus Femina Bona, nes ten vietos jau ner metams i prieki doh.gif
erixona
Sveikos mamytės ir ne tik jos, visa info apie "Elizos" organizuojamus kursus čia:
http://www.eliza.vln.lt/
sekmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Artistic1
SVEIKOS. smile.gif ,

KAS NORETU PRADETI VEIKLA ORIFLAME....
AR DAR VIS NEAPSISPRENDZIA RASYKITE MAN artistic@super.lt

cool.gif Lauksiu..
Suoka
Tai va ,vėl organizuojam siuvimo kursus.
Kursų pradžia planuojama arba gruodžio, arba sausio mėnesi. Priklausys nuo Jūsų pageidavimų.
Pagrinde grupė renkama Kaune, tačiau jeigu susidarytų grupė Vilniuje tai bus dėstytoja atvažiuotų..
Laukiu norinčiu ir besidominčiu merginu private

Mokoma pagrindai su įvairiom smulkmenom ir niuansais, pradedama nuo mokymo pasisiusti sijoną, kelnes, bliuskelias, po to kaip varijuoti, keisti forma pritaikyti žmonėm, ar sau tiksliai, kaip naudotis iškarpomis, kaip patiems daryti iškarpas, tuo pačiu ir visos smulkmenos pradedant užtrauktuko įsiuvimu,apykakle, rankogaliais, kaip siūti ir apsiūti. Čia ir rekomenduojama pradedančiosioms, tačiau jeigu turite klausimų, arba norite konkretesnių dalykų taip pat galima mokytis pas dėstytoją individualiai.
Dėl kainos kol kas pasakyti negaliu, nes jinai priklausys nuo to kokias patalpas gausim.
Šiaip pas ją lankiau pati ir man labai patiko, tikiuosi eiti I pratesimą.
Pati dėstytoja labai dėmesinga, maloni, palaiko padeda, jeigu ko nesupranti visada paaiškins, padės.
Ji kursus veda jau 10 metų. Yra baigusi KTU,spec.-drabužio dizainas ir siuviniu technologija.
Taigi jeigu yra kokių klausimų visada prašom wink.gif
Jeigu domina tiesiog duokite žinoti!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.