Įkraunama...
Įkraunama...

Cikloninė krosnelė

QUOTE(paprikutė @ 2010 11 10, 19:16)
hm, nu reiks pabandyt kada biggrin.gif O prie tų grotelių neprilimpa kotletai  g.gif Kiek min. maždaug kepat juos?


Siaip ne, nebent koks vienas kampelis. Bet gi vel-jei neskubi ju traukti tik baigus kepti, o dar kokias 5 min pastovi krosneleje-nusiima be problemu. O jei nesigaus-na pabandykite deti ant gabaliuko kepimo folijos. Netaip sultys islases. O del laiko...cia vel priklauso kokio dydzio Jus tuos kotletelius darote, bei plokscius, apvalius. As is tu "vireju", kurios neziuri nei tikslios recepturos, nei temperaturos, nei laiko. Nes jei daryti viska tiksliai pagal nurodymus-tai butinai neiseis blush2.gif
Atsakyti
Prisijungsiu prie jusu.Turiu is top shop nusipirkus apie puse metu.Na, esu bandziusi daug ka, bet labiausiai man patiko kaip iskepa vistiena, keksai. thumbup.gif Tik ant tu groteliu issiklaipo keksai.Netaisyklingi gaunasi.Metalinese formelese neiskepa.o popierinese tai thumbup.gif thumbup.gif .Keksu receptukas: 2kiausiniai, stikline aliejaus, stikline miltu(sumaisytu su puse saukstelio kepimo milteliu),stikline cukraus.Kepu 20 min. ant 170temp.Tik tiesiai ant groteliu reikia det.Bet pasaka skonis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2010 11 10, 22:32)
Prisijungsiu prie jusu.Turiu is top shop nusipirkus apie puse metu.Na, esu bandziusi daug ka, bet labiausiai man patiko kaip iskepa vistiena, keksai. thumbup.gif Tik ant tu groteliu issiklaipo keksai.Netaisyklingi gaunasi.Metalinese formelese neiskepa.o popierinese tai  thumbup.gif  thumbup.gif .Keksu receptukas: 2kiausiniai, stikline aliejaus, stikline miltu(sumaisytu su puse saukstelio kepimo milteliu),stikline cukraus.Kepu 20 min. ant 170temp.Tik tiesiai ant groteliu reikia det.Bet pasaka skonis mirksiukas.gif


Tikrai tikrai pabandysim si receptuka, aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2010 11 10, 22:32)
Prisijungsiu prie jusu.Turiu is top shop nusipirkus apie puse metu.Na, esu bandziusi daug ka, bet labiausiai man patiko kaip iskepa vistiena, keksai. thumbup.gif Tik ant tu groteliu issiklaipo keksai.Netaisyklingi gaunasi.Metalinese formelese neiskepa.o popierinese tai  thumbup.gif  thumbup.gif .Keksu receptukas: 2kiausiniai, stikline aliejaus, stikline miltu(sumaisytu su puse saukstelio kepimo milteliu),stikline cukraus.Kepu 20 min. ant 170temp.Tik tiesiai ant groteliu reikia det.Bet pasaka skonis mirksiukas.gif

negi tiek daug??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2010 10 21, 19:20)
Jei taip, tai as net nepjaustau bulviu. Net didelesnes bulves kepu neperpjautas. Nuskutu (o sviezias bulves tik nuplaunu, ir kepu su odele) Bulves pavolioju aliejuje ir bulviu prieskoniuose-tada ant groteliu ir ...issyk kokius 150-180 laipsniu, veliau padidinu iki 200-250 . Apskrunda nuostabiai plutele, o viduje minksta. Musu seima jas dievina. Ir prie saltibarsciu, ir garnyrui..... labai gardu. Tikrai iskepa, tik kepu ilgokai , nuobulviu dydzio priklauso, kartais ir geras 40-45 min. Tik nepaaukstinkite temperaturos issyk, lai perkepa iki viduriuko, o tik tada plutele apskrunda. Niam niam.


nagi bandysiu vakarienei tokias bulves iškept ir višt. kulšeles, nes kadangi jau jos išbandytos toje krosnelėje biggrin.gif O kotletus bandysiu kitą kartą kai jiems pribręsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2010 10 19, 22:43)
o tai kaip cenakus ten kepete?  g.gif  sustatyt puodus ant groteliu ir kept?  ax.gif 


Sudedi čenakines ant grotelių ir kepi. smile.gif Tik aš dar dėjau žiedą.

P.S Čia irgi yra tokia tema.va
Atsakyti
QUOTE(WyWa @ 2010 11 12, 19:57)
Sudedi čenakines ant grotelių ir kepi. smile.gif Tik aš dar dėjau žiedą.

P.S Čia irgi yra tokia tema.va

aciu 4u.gif o as sendien kepu stirnytes kotletukus blush2.gif labai skaniai gaunasi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana34: 13 lapkričio 2010 - 18:57
QUOTE(diana34 @ 2010 11 11, 12:49)
negi tiek daug???  blink.gif

Butent.Galvojau, kad labai riebu, bet ne, viskas puiku, tirpsta burnoj.As, tiesa pasakius, vis tiek maziau pilu aliejaus,bet pagal recepta taip reikia, kitaip teslos tirstumas keisis.Gal tik cukraus daugoka, bet maniskiams saldziai patinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2010 11 13, 21:06)
Butent.Galvojau, kad labai riebu, bet ne, viskas puiku, tirpsta burnoj.As, tiesa pasakius, vis tiek maziau pilu aliejaus,bet pagal recepta taip reikia, kitaip teslos tirstumas keisis.Gal tik cukraus daugoka, bet maniskiams saldziai patinka lotuliukas.gif

o kur perki pop. formeles? ax.gif
Atsakyti
Iki parduotuvej 100vnt 3 litai kainuoja.Bet gal kitu tvirtesnis popierius buna, nes man issiklaipo.
Atsakyti
aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas merginos,

noriu Jūsų asių paklausti patarimo, galvoju pirkti šią korosnelę ... mąstau ar iš top shopo ar per tarpininkę kuri ta patį parduoda kaip iš top shopo, ar šitą:

http://www.imk.lt/Bu...e-krosnele.html

arba šitą nes suprantu kad jos skiriasi tik tūriu :

http://www.imk.lt/Bu...er-AD-6303.html

Ačiū Visoms drinks_cheers.gif
Atsakyti