Įkraunama...
Įkraunama...

Anturis

QUOTE(jediara @ 2009 11 23, 21:07)
Maniškė dar vis leidžia žiedus, tai ir tręšiu  ax.gif Manau, kad gali tręšti(tikriausiai žinai, kad anturiai tręšiami truputį silpnesne trąšų koncentracija, nei kitos gėlės), nes jų ramybės periodo labai ryškaus tikrai nebūna  schmoll.gif

Ot, tai tau doh.gif Tręšiu tokiomis pat trąšomis, kaip ir amarilius. Tai reikės vandens dar įpilti.
Papildyta:
Po grožio procedūrų-lietaus:
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 23, 21:15)
Ot, tai tau doh.gif Tręšiu tokiomis pat trąšomis, kaip ir amarilius. Tai reikės vandens dar įpilti.
Papildyta:
Po grožio procedūrų-lietaus:

Visas tiesiog paryškėjęs thumbup.gif Aš tai tręšiu tomis trąšomis, kurios lieka nuo orchidėjų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 11 23, 21:16)
Visas tiesiog paryškėjęs  thumbup.gif  Aš tai tręšiu tomis trąšomis, kurios lieka nuo orchidėjų  ax.gif

Bet aš gal nepilsiu vandens-ant mano trąšų parašyta, kad žydinčioms gėlėms. O anturis nesupyko ir žaliuoja puikiai. Tai ir toliau taip laistysiu tongue.gif
Atsakyti
Gražiai žydi, lapai neruduoja, tai viskas OK thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 11 23, 21:37)
Gražiai žydi, lapai neruduoja, tai viskas OK  thumb_yello.gif

drinks_cheers.gif vadinasi geros trąšos.
Atsakyti
Kaip gerai, kad užsukau į šią temą ir sužinojau, kad anturį reikia purkšti-dabar net paaugęs atrodo po lietaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 12 01, 19:31)
Kaip gerai, kad užsukau į šią temą ir sužinojau, kad anturį reikia purkšti-dabar net paaugęs atrodo po lietaus 4u.gif

Tai šaunu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 12 01, 20:05)
Tai šaunu  drinks_cheers.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 12 01, 20:31)
Kaip gerai, kad užsukau į šią temą ir sužinojau, kad anturį reikia purkšti-dabar net paaugęs atrodo po lietaus 4u.gif



O aš pražiopsojau, nespėjau palepint - maniškis ėmė geltonuot, ruduot, ištrėmiau į laiptinę, o iš ten kažkas jį ph34r.gif .Nesuprantu tik- pilna laiptinė gėlių kur kas gražesnių arba geresniuose vazonuose, ne- kažkam būtent mano leisgyvis antūris parūpo g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingarasi @ 2009 12 01, 21:31)
O aš pražiopsojau, nespėjau palepint - maniškis ėmė geltonuot, ruduot, ištrėmiau į laiptinę, o iš ten kažkas jį  ph34r.gif .Nesuprantu tik- pilna laiptinė gėlių kur kas gražesnių arba geresniuose vazonuose, ne- kažkam būtent mano leisgyvis antūris parūpo  g.gif

gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(ingarasi @ 2009 12 01, 21:31)
O aš pražiopsojau, nespėjau palepint - maniškis ėmė geltonuot, ruduot, ištrėmiau į laiptinę, o iš ten kažkas jį  ph34r.gif .Nesuprantu tik- pilna laiptinė gėlių kur kas gražesnių arba geresniuose vazonuose, ne- kažkam būtent mano leisgyvis antūris parūpo  g.gif

Kažkas puikiai žinojo, kas tai per gėlė, todėl ir "pasiskolino" bash.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 12 02, 09:12)


QUOTE(jediara @ 2009 12 02, 09:44)
Kažkas puikiai žinojo, kas tai per gėlė, todėl ir "pasiskolino"  bash.gif


o ko jus taip pykstat unsure.gif juk šeimininkė pati ją beveik išmėtė, o kažkas paėmė norėdamas pabandyt išgelbėt gėlytę...
Atsakyti