Įkraunama...
Įkraunama...

Anturis

QUOTE(jediara @ 2010 01 16, 14:08)
Visai dėl temperatūros pokyčio, sauso kambario oro. Kol pradėjau "sutarti" su anturiais, tris teko numarinti  verysad.gif


hmmm g.gif na papasakosiu, ką daro mano raudonasis anturis.. na tas, kur už 5 litus pirkau biggrin.gif
Tai va... žydėjo jis man pernai pusę metų. Išleido 6 žiedus. Vis laikydavosi po 3 žydinčius.. viens nunyksta, kitas skleidžias. Bet.. kažkur apie lapkritį pradėjo dėmės muštis ant lapų - buvęs žalias lapas pradėjo iš centro ruduoti, švelniai taip.. lyg rūdytų. Kol ruošiausi ką nors padaryt, lapas tiesiog pagelto.. kaip rudenį klevo lapas.. tada kitas, trečias pradėjo taip "rūdyti".. o čia jau ir sausis.. išleido dar vieną žiedą, nors netręšiau gal nuo spalio ar rugsėjo. Žydi dabar - žiedo smailioji dalis kiek žalsva. Man labai gražu. Bet ir vėl pradėjo vienas lapas intensyviai rūdyti.
Tai man dabar pasakykit, dėl ko tai? ar lapinių trąšų trūksta? ar vistik sausas oras čia įtakos turi?
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 03 08, 18:32)
hmmm  g.gif  na papasakosiu, ką daro mano raudonasis anturis.. na tas, kur už 5 litus pirkau  biggrin.gif
Tai va... žydėjo jis man pernai pusę metų. Išleido 6 žiedus. Vis laikydavosi po 3 žydinčius.. viens nunyksta, kitas skleidžias. Bet.. kažkur apie lapkritį pradėjo dėmės muštis ant lapų - buvęs žalias lapas pradėjo iš centro ruduoti, švelniai taip.. lyg rūdytų. Kol ruošiausi ką nors padaryt, lapas tiesiog pagelto.. kaip rudenį klevo lapas.. tada kitas, trečias pradėjo taip "rūdyti".. o čia jau ir sausis.. išleido dar vieną žiedą, nors netręšiau gal nuo spalio ar rugsėjo. Žydi dabar - žiedo smailioji dalis kiek žalsva. Man labai gražu. Bet ir vėl pradėjo vienas lapas intensyviai rūdyti.
Tai man dabar pasakykit, dėl ko tai? ar lapinių trąšų trūksta? ar vistik sausas oras čia įtakos turi?



pas mane irgi tas pats ax.gif ax.gif
Atsakyti
Taip, labai kenkia sausas oras nuo centr. šildymo. Aš kiekvieną dieną juos purškiu, bet jau ir maniškių lapų galiukai pradėjo ruduoti doh.gif
Atsakyti
oi tie anturiai... blink.gif galvojau, kad gal aš čia kokia nevėkšla augint jų nemoku, kad nykt pradėjo ruduot... o čia pasirodo jie labai lepūs... doh.gif as gavau dovanų širdelės formos lapais smulkiais ir raudonais žiedais.. taip gražiai žydėjo ir staiga kad pradėjo vienas po kito lapai ruduot... ir žiedų nebeliko verysad.gif jau galvojau kaip mesiu aš jį... bet pasiskaičiau čia jūsų minčių, patirčių... atlėgo širdis.. galvoju dar pabandysiu gal ką įdomaus su juo nuveikt... šiandien persodinau.. į naują vazoną su drėgmei pralaidžia žeme.. dar vaikiuką atskyriau nedidelį... žiūrėsim.. jei ne vienas tai gal kitas pamalonins ir pradės augt normaliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(AMmama @ 2010 03 21, 15:12)
oi tie anturiai...  blink.gif galvojau, kad gal aš čia kokia nevėkšla augint jų nemoku, kad nykt pradėjo ruduot... o čia pasirodo jie labai lepūs...  doh.gif as gavau dovanų širdelės formos lapais smulkiais ir raudonais žiedais.. taip gražiai žydėjo ir staiga kad pradėjo vienas po kito lapai ruduot... ir žiedų nebeliko  verysad.gif jau galvojau kaip mesiu aš jį... bet pasiskaičiau čia jūsų minčių, patirčių... atlėgo širdis.. galvoju dar pabandysiu gal ką įdomaus su juo nuveikt... šiandien persodinau.. į naują vazoną su drėgmei pralaidžia žeme.. dar vaikiuką atskyriau nedidelį... žiūrėsim.. jei ne vienas tai gal kitas pamalonins ir pradės augt normaliai  g.gif

Tikėkimės, kad bus gerai - parašyk, kaip ji vėliau augs mirksiukas.gif
Atsakyti
O man taip ir neisgyde anturiuko verysad.gif Buvau davusi gelininkei,amaras lyg buvo uzpuoles.Tokie mazi,vos izvelgiami taskiukai ant lapu.Sake jau lyg pradejo atsigauti,ir dingo elekra siltnamyje.Iskart to nepastebejo,daug gelyciu numire.Tame tarpe ir manoji verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2010 03 24, 20:25)
O man taip ir neisgyde anturiuko  verysad.gif  Buvau davusi gelininkei,amaras lyg buvo uzpuoles.Tokie mazi,vos izvelgiami taskiukai ant lapu.Sake jau lyg pradejo atsigauti,ir dingo elekra siltnamyje.Iskart to nepastebejo,daug gelyciu numire.Tame tarpe ir manoji  verysad.gif

Tikrai labai gaila console.gif , bet gal pabandyk dar vieną įsigyti, gal geriau seksis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2010 03 24, 20:25)
O man taip ir neisgyde anturiuko  verysad.gif  Buvau davusi gelininkei,amaras lyg buvo uzpuoles.Tokie mazi,vos izvelgiami taskiukai ant lapu.Sake jau lyg pradejo atsigauti,ir dingo elekra siltnamyje.Iskart to nepastebejo,daug gelyciu numire.Tame tarpe ir manoji  verysad.gif

kaip gaila verysad.gif
Atsakyti
aš saviškį perstačiau iš vakarinės į pietinę pusę g.gif kai parduotuviniai žiedai nužydėjo, rudenį leido tik lapus, žiemą miegojo turbūt, dabar va perstačiau, vėl lapą išleido... bandysiu pradėt tręšt trąšom žydinčioms gėlėms..

kas dėl skylių, tai vienas lapas turi nemažą, bet daugiau ir į kitus lapus neplinta.. dar vos vos galiukai parudavę, bet nusipirkom drėkintuvą, tai oras kambaryje keičiasi - mums patinka, tikiuos ir gėlėms patiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 03 24, 21:53)
Tikrai labai gaila  console.gif , bet gal pabandyk dar vieną įsigyti, gal geriau seksis  ax.gif



QUOTE(AMmama @ 2010 03 25, 10:19)
kaip gaila  verysad.gif

Bijau unsure.gif Man taip gaila,kai mirsta gelytes,o as negaliu padeti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2010 03 25, 13:17)
Bijau  unsure.gif  Man taip gaila,kai mirsta gelytes,o as negaliu padeti  verysad.gif


tai kitą kartą niekam neatiduok, o pati gydyk mirksiukas.gif bent jau žinosi, kad viską padarei, kad padėti
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 03 25, 13:50)

kas dėl skylių, tai vienas lapas turi nemažą, bet daugiau ir į kitus lapus neplinta.. dar vos vos galiukai parudavę, bet nusipirkom drėkintuvą, tai oras kambaryje keičiasi - mums patinka, tikiuos ir gėlėms patiks rolleyes.gif

Drėkintuvas tikrai patiks gėlėms thumbup.gif
Atsakyti