Įkraunama...
Įkraunama...

Anturis

tu ji pakalbink, meilej prisipazink, ir pamatysi, augs kaip ant mieliu biggrin.gif isbandytas uzkalbejimas biggrin.gif
Atsakyti
Aš apie jį ir taip kasdien šokinėju ir tupinėju, kaip apie vaiką kokį biggrin.gif Užtat jis man jau 3 naujus lapus išleido wub.gif
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif

pirma karta vakar Maximoj pamaciau toki grozi
Anthurium.andraeanum ax.gif wub.gif
Gal turite kas nors parduoti "plionca"? ax.gif
Labai jau lauksiu pasiulymu,as gyvenu Kaune,bet dar galeciau pasiimti is Kedainiu ir Jurbarko mirksiukas.gif
Atsakyti
Anturių augintojos, prašau pasakykit, ar galima nupjauti peržydėjusius žiedelius? Jie pasidarė tokie negražūs, apdžiūvę.
Atsakyti
As uosvienes dovanota sirdies formos lapais anturi (raudoni ziedai) persodinau i vaza su molio gurguolemis. Auginu kaip hidrokultura, negailiu vandenuko. Per 1.5 m. zydi jau gal trecia karta, siuo metu puikuojasi 6 ziedais.

Mano patirtis- daug saules, erdves, vandens (butinai minksto, kitaip isvis geriau nelaistyt) ir nepamirsti patresti aktyvios vegetacijos laikotarpiu. Nors maniskis ir sausio men. buvo prazydes.

Perzydejusius ziedelius nupjaunu (prie pat pagrindo), kolkas viskas gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuliukas j: 17 liepos 2007 - 16:01
O kur gauti to minkšto vandens? Pas mus iš krano bėga labai jau kietas verysad.gif , tai aš palaikau tą vandenuką kibire ir tik po dienos laistau gėles ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 07 17, 20:41)
O kur gauti to minkšto vandens? Pas mus iš krano bėga labai jau kietas  verysad.gif , tai aš palaikau tą vandenuką kibire ir tik po dienos  laistau gėles  ax.gif .


Galima rinkti lietaus vandeni. Esu prie garazo pasistacius tokia recka. Arba vandeni palaikyti kibire, geriausiai ant sildomu grindu arba ant saules, kaip min 48 val (o dar geriau 3 dienas). Tada kibiro apacioje esanti vandeni reikia nupilti, nes visas brudas ten yra nusedes.
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 07 13, 18:51)
Anturių augintojos, prašau pasakykit, ar galima nupjauti peržydėjusius žiedelius? Jie pasidarė tokie negražūs, apdžiūvę.

Nužydėjusius žiedelius ne nukerpu,bet labai atsargiai ištraukiu.Labai gražiai išsitraukia tas kotelis.

Papildyta:
QUOTE(vene @ 2007 07 17, 20:41)
O kur gauti to minkšto vandens? Pas mus iš krano bėga labai jau kietas  verysad.gif , tai aš palaikau tą vandenuką kibire ir tik po dienos  laistau gėles  ax.gif .

Galima pavirinti ir atvėsintu laistyti,bet man ir atrodo,kad užtenka atviram inde palaikyt apie parą ir galima drąsiai laistyt,nes pati taip darau.
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 07 18, 19:25)
Galima pavirinti ir atvėsintu laistyti,bet man ir atrodo,kad užtenka atviram inde palaikyt apie parą ir galima drąsiai laistyt,nes pati taip darau.

Kiek žinau virintas vanduo praranda gerąsias medžiagas, ir net žmogui gerti jo nepatariama, o palaikytas vanduo iš krano gal geriausias variantas smile.gif .
Mano anturis leidžia tokius raudonus smailėjančius stiebelius, kas tai galėtų būti, ar tai tik ne naujus žiedelius leidžia? Anturį auginu dar tik antras mėnuo, todėl ir nelabai nusimanau blush2.gif .
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif O aš iš mamos prieš porą dienų gavau Anturį thumbup.gif Gražus ,ryškių raudonų žiedų wub.gif O kaip prižiūrėt neišmanau visiškai doh.gif
Atėjau pasimokyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gozė @ 2007 07 18, 21:09)
Sveikos merginos  4u.gif O aš iš mamos prieš porą dienų gavau Anturį thumbup.gif Gražus ,ryškių raudonų žiedų wub.gif O kaip prižiūrėt neišmanau visiškai doh.gif
Atėjau pasimokyt ax.gif

Mėgsta šviesią ir šiltą vietą-pvz.aš auginu pietvakarinėj pusėj įstiklintam balkone,dabar žiedai 5 ir 2 pumpurai,žydi ir žiemą visą laiką,tik mažai žiedų būna,tręšiu žydinčiom gėlėm skirtomis trąšomis Schultz,laistau pastovėjusiu vandeniu,retkarčiais nuprausiu po dušu ir nuvalau lapus blizginančia šluoste su trąšomis.

Vene,ten turbūt pumpurai lenda-pradžiugins žiedais greitai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 07 18, 21:19)
Mėgsta šviesią ir šiltą vietą-pvz.aš auginu pietvakarinėj pusėj įstiklintam balkone,dabar žiedai 5 ir 2 pumpurai,žydi ir žiemą visą laiką,tik mažai žiedų būna,tręšiu žydinčiom gėlėm skirtomis trąšomis Schultz,laistau pastovėjusiu vandeniu,retkarčiais nuprausiu po dušu ir nuvalau lapus blizginančia šluoste su trąšomis.



AČIŲ 4u.gif
Atsakyti