Įkraunama...
Įkraunama...

Anturis

QUOTE(wilioke_ @ 2010 07 29, 14:40)
sveikos ax.gif

nors as anturiu neturejau, bet jau senei apie juos svajojau, taigi vakar gimtadienio proga gavau va stai toki anturi

Tai Šercerio anturis (Anthurium scherzerianum) - labai gerai augantis kambaryje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 07 29, 14:07)
parduodu savo, bet vilniuje...

Zuzla,kodėl tokį grožį parduodi?Auginsi tik orchidėjas?

Pas mano Šercerio anturį irgi buvo ant lapų tokių smulkių vabaliukų atsiradę.Paliejau actara ir jų nebeliko. Tik kažkodėl dabar žiedukai kitokie pasidarė,kai prasiskleidžia nėra vidury to pypsiuko blush2.gif ,ar kaip jis vadinas.Gal čia nuo actaros?
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 07 29, 21:39)
Tai Šercerio anturis (Anthurium scherzerianum)  - labai gerai augantis kambaryje  rolleyes.gif


o kur ji geriausia auginti? nes dabar pastaciau ant pietines palanges
Atsakyti
Mano auga vienas pietryčių pusėj,o kitas ant vakarinės palangės.
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2010 07 30, 16:02)
o kur ji geriausia auginti? nes dabar pastaciau ant pietines palanges

Gal geriau ant kitos palangės, nes pietinėje pusėje gali lapai nudegti unsure.gif Maniškiai auga vakarinėje pusėje ir "nesiskundžia" - žydi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 08 01, 06:38)
Gal geriau ant kitos palangės, nes pietinėje pusėje gali lapai nudegti  unsure.gif  Maniškiai auga vakarinėje pusėje ir "nesiskundžia" - žydi  biggrin.gif


na reikes tada perkelti ant vakarines mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2010 07 30, 13:24)
Zuzla,kodėl tokį grožį parduodi?


per metus tik lapų prileido, nei karto nežydėjo... reikėtų persodint, bet sako, jie paskui nyksta, nenoriu numarinti, gal kuriai kils ranka paeksperimentuot..
Atsakyti
turiu anturi kokiu 10 metu senumo, zydi be perstojo , ir pradejo lapai gelsti ka tai galetu reiksti g.gif ?
Atsakyti
Mano abu anturiai persodinti ir vienas labai žydi, o kitas mažiau. Kad gelsta - gal trūksta drėgmės? g.gif Aš purškiu kiekvieną dieną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 08 01, 18:22)
per metus tik lapų prileido, nei karto nežydėjo... reikėtų persodint, bet sako, jie paskui nyksta, nenoriu numarinti, gal kuriai kils ranka paeksperimentuot..

As dar tik nuo kovo turiu,bet jei tik isleidzia nauja lapa,zinau kad ir ziedas tuoj pasirodys thumbup.gif Taip ir auga..lapas -ziedas wub.gif
Lieju daznai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 08 05, 16:49)
As dar tik nuo kovo turiu,bet jei tik isleidzia nauja lapa,zinau kad ir ziedas tuoj pasirodys thumbup.gif Taip ir auga..lapas -ziedas wub.gif
Lieju daznai smile.gif

ir aš tai pastebėjau - kad jeigu išauga naujas lapas, tai bus ir žiedas.

ir kaip man gaila senus žiedus karpyt.. jau kaip ir pasibaigęs žydėjimas, jau ta piestelė iš skaisčiai geltonos pavirto ryškiai žalia, o va aplink ta mantija dar raudona, tai ir laikau.. blush2.gif
Atsakyti
neatsispyriau..vel nusipirkau anturi.. doh.gif ziuresim kaip seksis..pirma pirkau nukainuota..naivuole tikejaus pasitaisys..turbut besansu jau jam buvo..
Atsakyti