Įkraunama...
Įkraunama...

Anturis

Nukainuotų daugiau neperku schmoll.gif , nes tas, kurį gavau dovanų, žydi be pertraukų, o turiu pirkusi vieną nukainuotą, tai taip ir "merdėja" jau virš metų - nei žiedų, nei gražių lapų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2010 12 15, 19:32)
dar paklausiu, gal kas užmatėt kurioje vaistinėje astmiukams SINGULAIR 4 mg su 100 proc kompensavimu pigiausia? Camelia, Norfos vaistinė virš 40 lt paskaičiuoja  doh.gif

Jediara,o kas kiek laiko liejat šitą gražuolį?Maniškis gražiai augo ,lieju į savaitę 1 kartą.Bet kžko ėmė gelst lapai.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2010 12 16, 13:56)
Jediara,o kas kiek laiko liejat šitą gražuolį?Maniškis gražiai augo ,lieju į savaitę 1 kartą.Bet kžko ėmė gelst lapai.

Aš taip pat lieju 1 kartą per savaitę. Ar purškiate - gal jam nepatinka sausas kambario oras?
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 12 16, 12:09)
Aš taip pat lieju 1 kartą per savaitę. Ar purškiate - gal jam nepatinka sausas kambario oras?

Kiekvieną šeštadienį nupurškiu.Gal reiktų dažniau?Otarp laistymų žemė turi visiškai pradžiūti?Gal per dažnai ,per daug lieju?
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2010 12 16, 14:25)
Kiekvieną šeštadienį nupurškiu.Gal reiktų dažniau?Otarp laistymų žemė turi visiškai pradžiūti?Gal per dažnai ,per daug lieju?

Aš dabar retai purškiu, nes kambaryje vėsoka ax.gif Tarp laistymų žemė pradžiūna, tačiau pati negaliu paaiškinti, kodėl du augalai, augantys tokiomis pačiomis sąlygomis - vienas žydi, o kitas ne unsure.gif
Atsakyti
Gavau dovanu sita grozi, su sesiais dideliais ziedais, bet kazkas jam pas mane nepatiko sad.gif praejo menuo laiko, o keli lapai jau rudu demiu apimti. Buvau padejusi ji ant zemes, gal per salta? Nors kambaryje pastovi 22 laipsniu temperatura.
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2011 01 01, 18:35)
Gavau dovanu sita grozi, su sesiais dideliais ziedais, bet kazkas jam pas mane nepatiko sad.gif praejo menuo laiko, o keli lapai jau rudu demiu apimti. Buvau padejusi ji ant zemes, gal per salta? Nors kambaryje pastovi 22 laipsniu temperatura.

Sakyčiau, kad per šilta ir per sausas oras. Maniškiai laikomi apie 12 laipsnių temperatūroje ir vienas žydi be sustojimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 01, 18:11)
Sakyčiau, kad per šilta ir per sausas oras. Maniškiai laikomi apie 12 laipsnių temperatūroje  ir vienas žydi be sustojimo  ax.gif

Na pas mus viena giminietė kaime vis pasisėja anturių sėklyčių, taip ir išsiaugina, visiems mažutėlius augaliukus dovanų dalina... Ir aš 2 turiu, bet labai mėgsta jaunus lapelius suvalgyti katytės... O kaime Žemaitijoj tai net šaltoj verandoj, su perpučiamais langais amariliai labai gerai auga ir žydi...nors ten durys varstosi į lauką nuolat ir šaltis eina... Na tikrai ten gal vos vos pliusinė temperatūra, o ne kaip pas Jus 12 laipsnių šilumos... reiškia, anturiai šalčio ne taip ir bijo schmoll.gif prisegu...
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 01 02, 01:21)


Labai graži spalva wub.gif Kaip įdomu - augina iš sėklyčių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 02, 14:08)
Labai graži spalva wub.gif Kaip įdomu - augina iš sėklyčių bigsmile.gif

Ir man idomu pasidare... Ji perka tas seklytes, ar .... ax.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 02, 14:08)
Labai graži spalva wub.gif Kaip įdomu - augina iš sėklyčių bigsmile.gif

Net neįsivaizduoju blush2.gif Reiks paklaust...tik tokias kalbas girdėjau g.gif Sakė, kad tai nieko nekainuoja...
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 01 02, 20:33)
Net neįsivaizduoju blush2.gif Reiks paklaust...tik tokias kalbas girdėjau g.gif Sakė, kad tai nieko nekainuoja...

Tikriausiai žiedų nepjauna, o laukia kol subrandins sėklas g.gif Lauksime Jūsų pasakojimo 4u.gif
Atsakyti