Įkraunama...
Įkraunama...

Vynuogės

Sveikutes mirksiukas.gif
man labai idomu ar cia yra vynuogiu myletojos? 4u.gif ax.gif
As pati auginu daug vynuogiu rusiu ir noreciau su jumis pasidalinti sia informacija, o jus su manimi mirksiukas.gif
Taigi kokios vynuogiu rusys jusu yra mylimiausios, skaniausios? mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
[Sveikutes smile.gif . Labai mėgstu vynuoges. Auginu Širvinta, Žalsve (be kauliuku), Juodupe. Norečiau daugiau sužinoti apie kitas rūšis, atsparias šalčiams.]
Atsakyti
labukas, o as noreciau apsodinti malkine vynuogem, bet apie jas ne ka teismanau... ax.gif Zinau viena, pas mama sode ju daug bet rugscios, neskanios - tik vyno gamybai tinkamos.Teko ragaut labai saldziu, noreciau pati tokiu, bet net pavadinimu nezinau..Gal jus mane informuotumes ir patartumest... blush2.gif
Atsakyti
Up 4u.gif
Atsakyti
Labai įdomu, ar vynuogėms reikia daug priežiūros?
Atsakyti
QUOTE(rutast @ 2008 03 03, 16:51)
Labai įdomu, ar vynuogėms reikia daug priežiūros?

Na priezuros daug nereik bet reik lotuliukas.gif Pvz kaip genejimas, ar nuleidimas saku pries ziema smile.gif
Atsakyti
Aš turiu tris vynuoges-samanta, zilga ir trečią vis užmirštu. Bet niekaip jų nesusitvarkau, tai ir derliaus negaunu. Praeitais metais jau kaip ir gausiai žydėjo, bet užpuolė miltligė ir uogytės nustojo augti.
Atsakyti
Manau pagrindine priezastis del ko nedera vaisiai kad stipriai ju neapgenat, nes reik palikt tik 3 mazdaug pagrindines sakeles, nes jej ju daug bus nepajegia ismaitinti uogyciu, o miltlige pagrindine manau ju liga doh.gif reiktu rinktis atsparisnes vynuoges miltligei wink.gif
Idedu puslapiuka kur yra kelios vynuogeles aprasytos, cia valgomos, bet paieskoje rasite ir vyniniu mirksiukas.gif
Vynuoges
Atsakyti
o kambaryje neina?
Atsakyti
Nea lotuliukas.gif Juk jom daug saules ir vietos reik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2008 03 04, 00:14)
Manau pagrindine priezastis del ko nedera vaisiai kad stipriai ju neapgenat, nes reik palikt tik 3 mazdaug pagrindines sakeles, nes jej ju daug bus nepajegia ismaitinti uogyciu, o miltlige pagrindine manau ju liga  doh.gif  reiktu rinktis atsparisnes vynuoges miltligei wink.gif
Idedu puslapiuka kur yra kelios vynuogeles aprasytos, cia valgomos, bet paieskoje rasite ir vyniniu  mirksiukas.gif
Vynuoges

o kaip ta miltligė atrodo? mastau.gif Auginu ir aš vynuoges - gaila, tik kad nebeprisimenu tų veislių pavadinimų blush2.gif - kolkas lyg ir sveikos jos pas mane (tfu tfu tfu), bet žinot kaip atrodo ir ką reiktų daryt norėčiau, jei jau kada pradėtų ta liga jas pult unsure.gif
Atsakyti
As turbut susigundysiu vynuogiu auginimu ir pradesiu jomis labai dometis rolleyes.gif
Pirmiausiai, tai noriu paklausti:
1. ar vienuoje vietoje (prie vienos sienos) gali augti kelios rusys vynuogiu (zalios, melynos ir pn.)
2. Ar vynuogems tinka rytine siena.
3. Po keliu metu galima tiketis uogu.
Jauciu parasiau kaip kokia zioplele blush-anim-cl.gif , bet man tai labai idomu.
Atsakyti