Įkraunama...
Įkraunama...

Vynuogės

Kokia faina vynuogė ,medėja pats augalas,o pas mane gražios bet mažos bigsmile.gif
Atsakyti
As saviske palaisciau dilgelemis,ziuresiu gal jai patiks.
Atsakyti
Kaip vynuogės auga,pas mane po dilgėlyčių atrodo thumbup.gif ,tik gaila sūnus fotiką išsivežė ,o su telf .nemokų įmesti foto
Atsakyti
Maniske irgi mazyte,bet tokia vesli. ax.gif
Atsakyti
mano labai mazutes ,bet auga,reikes nufotkinti.Tik sakau gal ten joms saules mazai g.gif .
Atsakyti
Labai noriu pasisodinti vynuogę, ir vietą jai tinkančią turiu, tik kaip išsirinkti tinkamą veislę: kad ir uogos saldžios būtų, ir lepi nebūtų.Patarkit kas turit patirties 4u.gif Kur ją nusipirkti? Ir kada geriau sodinti? g.gif
Atsakyti
Kol kas patarti nieko negaliu,turiu nusipirkus iš vynuogės .lt tris vynuoges,kol kas uogų toli gražu ,tad nieko negaliu padėti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 24 liepos 2009 - 11:38
As irgi nieko patarti negaliu,pati pirmus metus nusipirkau is Linkmenu medelyno kazkokia geltona vynuoge ne nezinau ar jinai pas mane isgyvens ir ar valgysiu kada vynuoges.
Atsakyti
Kaip vynuogės gyvena smile.gif ,pas mane gana šauniai paaugo,jau nori vyniotis viena, bigsmile.gif
Atsakyti
Na tokiais tempais kokiais auga maniske,tai po desimt metu turesiu uogu. biggrin.gif
Atsakyti
Mano tik viena tokia sparti,iš trijų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 14 rugpjūčio 2009 - 20:58
QUOTE(satanele @ 2009 08 14, 19:48)
Kaip vynuogės gyvena smile.gif ,pas mane gana šauniai paaugo,jau nori vyniotis viena, bigsmile.gif

Nusipirkau praeitą savaitę vieną vynuogę ir pasisodinau į šiltnamį.Pavargau aš per žiemą ,o ypač anksti pavasarį saugoti jas nuo šalnų.Paprašiau dieduko,ne pirmą kartą iš jo perku,esu ir valgomuosius ausmedžius ir šilauoges iš jo pirkųsi,kad duotų pačią saldžiausią,pačią skaniausią vynuogę,pasisodinti.Tai išrinko besėklę,žalą vynuogę. ax.gif Tikiuosi,kad tiek problemų nebus,pasodinųs šiltnamyje. blush2.gif
Atsakyti