Įkraunama...
Įkraunama...

Vynuogės

QUOTE(*saulašarė* @ 2009 09 15, 19:06)
nugi graži  wub.gif  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Va mano varganas augalelis.user posted image
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 09 15, 20:31)
Va mano varganas augalelis.user posted image

Graži 4u.gif ,pas mane per greitai išstypo manau,nes gavo dilgėlių tongue.gif
Atsakyti
O man tai toks vaizdas,kad jinai nei trupucio nepaaugo. ax.gif
Atsakyti
satanele, tavo vynmedziui truksta arba kalio arba magnio. butinai palaistyk kalio magnezija. pas mane net tris kartus buvo laistyta dilgelemis, tai kaikuriu augimas buvo milziniskas, jei nebutu nulauzta virsune, tai 3,5 m butu. tie isbujoje ugliai parode, kad jiems truksta kalio, o gal magio (bijau apsirikti nes simptomai l panasus). mano manymu gavosi va toks dalykas: gaves gerai azoto vynmedis pradejo stipriai augti, taciau antroje vasaros puseje augalui reikia daugiau kalio magnio ir fosforo, taciau jauno augaliuko salyginai mazos saknys nesugeba pilnai aprupinti siais elementais salyginai didelio kiekio lapu, todel subrende (zemutiniai) lapai pradeda atiduoti magni ir kali virsutiniams, nesubrendusiems lapams, ko pasekoje apatiniu lapu spalva pasvieseja, pasidario salotine ir tik prie gyslu buna naturalios t. zalios spalvos.
poryt idesiu nufotkinsiu ir idesiu nuotraukas, kad zinotumet kaip atrogo vynmedis, kuriam tuksta kalio (magnio)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutė: 15 rugsėjo 2009 - 20:09
dar vienas klausimelis. kaip kovojate su ligomis?, juk nepaslaptis, kad vynmedziai serga.
pas mane is 20 vynmedziu trys uzsikrete netikraja miltlige ir vienas juoduoju puviniu (numanau). netikraja miltlige uzsikrete Aliosenkin - nestipriai; Krasa Nikopolia - pavieniai zidiniai ant dvieju lapu; kas keisciausia, kad sirgo Kanace, tiesa, pavieniai zidiniai ant 4 lapu, as visada galvojau, kad amerikietiski hibridai daug atsparesni ligoms uz europietiskus. juoduoju puviniu susirgo H18 (lapai).
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2009 09 15, 21:21)
dar vienas klausimelis. kaip kovojate su ligomis?, juk nepaslaptis, kad vynmedziai serga.
pas mane  is 20 vynmedziu trys uzsikrete netikraja miltlige  ir vienas juoduoju puviniu (numanau). netikraja miltlige uzsikrete Aliosenkin - nestipriai; Krasa Nikopolia - pavieniai zidiniai ant dvieju lapu; kas keisciausia, kad sirgo Kanace, tiesa, pavieniai zidiniai ant 4 lapu, as visada galvojau, kad amerikietiski hibridai daug atsparesni ligoms uz europietiskus. juoduoju puviniu susirgo H18 (lapai).

Auginu pirmus metus,tai dar nesusidūriau su ligom schmoll.gif
Atsakyti
Pas mane irgi pirmas augalelis,jis dar nesirgo.
Atsakyti
o,pas mane vynuoge ta "smulki ankstyva" be kauliuko,jau pradėjo geltonuoti,kaip ir rodos lapus norėtu numesti g.gif Ar čia normalu?
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2009 09 15, 21:21)
dar vienas klausimelis. kaip kovojate su ligomis?, juk nepaslaptis, kad vynmedziai serga.
pas mane  is 20 vynmedziu trys uzsikrete netikraja miltlige  ir vienas juoduoju puviniu (numanau). netikraja miltlige uzsikrete Aliosenkin - nestipriai; Krasa Nikopolia - pavieniai zidiniai ant dvieju lapu; kas keisciausia, kad sirgo Kanace, tiesa, pavieniai zidiniai ant 4 lapu, as visada galvojau, kad amerikietiski hibridai daug atsparesni ligoms uz europietiskus. juoduoju puviniu susirgo H18 (lapai).

pas mane irgi viena užsikrėtė verysad.gif nežinau, kaip kovot. Ką pati darai? Kažkuom stipriu purkšt nesinori, nes dabar kaip tik derlių brandina, bet kas iš naturalių būtų pakankamai veiksminga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2009 09 15, 21:21)
dar vienas klausimelis. kaip kovojate su ligomis?, juk nepaslaptis, kad vynmedziai serga.
pas mane  is 20 vynmedziu trys uzsikrete netikraja miltlige  ir vienas juoduoju puviniu (numanau). netikraja miltlige uzsikrete Aliosenkin - nestipriai; Krasa Nikopolia - pavieniai zidiniai ant dvieju lapu; kas keisciausia, kad sirgo Kanace, tiesa, pavieniai zidiniai ant 4 lapu, as visada galvojau, kad amerikietiski hibridai daug atsparesni ligoms uz europietiskus. juoduoju puviniu susirgo H18 (lapai).

labai atsiprasau ne Kanace, o Kanadice blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2009 09 15, 21:03)
poryt idesiu nufotkinsiu ir idesiu nuotraukas, kad zinotumet kaip atrogo vynmedis, kuriam tuksta kalio (magnio)

žadėta nuotrauka user posted image
Atsakyti