Įkraunama...
Įkraunama...

Vynuogės

Mes pjuvenom mulčiuojam, lapais kažkaip nepraktikuoju, nors gal ir galima g.gif
Bet gi dar per anksti mulčiuot, "apklot" žiemai mastau.gif Ar pas jus jau žemė įšalusi, kieta? g.gif
Atsakyti
Kad man rodos lapais is vis negerai kloti,nes jie duoda puvima. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 10 19, 08:58)
Mes pjuvenom mulčiuojam, lapais kažkaip nepraktikuoju, nors gal ir galima g.gif
Bet gi dar per anksti mulčiuot, "apklot" žiemai mastau.gif Ar pas jus jau žemė įšalusi, kieta? g.gif


Zeme dar neisalus bet sugrebem lapus ir pamaniau kad gal gerai bus apkloti kai pasals blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 10 05, 14:11)
Kokios fainos,kaip noreciau dabar nors kekytes.

Šnipštas gavosi iš mūsų susitarimo dėl vynuogių pavalgymo verysad.gif blush2.gif jos nespėjo sunokt doh.gif buvo tiek daug kekių, bet nesunoko ax.gif tai dabar dar ir nušalė visos.
Atsakyti
As siandien tvarkiau darzely,tai kartu ir vynuoge pamulciavau truputi pjuvenomis.
Papildyta:
QUOTE(daivaP @ 2009 10 19, 20:44)
Šnipštas gavosi iš mūsų susitarimo dėl vynuogių pavalgymo verysad.gif  blush2.gif jos nespėjo sunokt doh.gif buvo tiek daug kekių, bet nesunoko ax.gif tai dabar dar ir nušalė visos.

As vaziuodama i Silute,norejau uzsukti,tai gerai,kad nenuvazinejau nuo kelio,buciau saliara sudeginusi,o vynuogiu neparagavusi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2009 10 19, 10:53)
Kad man rodos lapais is vis negerai kloti,nes jie duoda puvima. g.gif

O kuo puvimas blogai?Dėl ko geriausia viskas ant puvenų auga?Mano serbentai visada mulčiuojami lapais,duoda puikų derlių.O vynuoges taip pat galima mulčiuoti lapais aplink,tik pačių daigelių neliesti.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 10 19, 21:46)
As vaziuodama i Silute,norejau uzsukti,tai gerai,kad nenuvazinejau nuo kelio,buciau saliara sudeginusi,o vynuogiu neparagavusi. biggrin.gif

bigsmile.gif tai ir be vynuogių būtume radusios ką paragauti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2009 10 20, 07:24)
O kuo puvimas blogai?Dėl ko geriausia viskas ant puvenų auga?Mano serbentai visada mulčiuojami lapais,duoda puikų derlių.O vynuoges taip pat galima mulčiuoti lapais aplink,tik pačių daigelių neliesti.

As pati nemulciuoju,nelabai turiu ka ir vynuogiu taip pat nemulciuoju.Pirmus metus,tik durpem apkaupiau,bet pas mane kaimynes pagyvene moterytes,turi sodus ir darzus,be to negali.Tai is ju girdejusi,kad lapais geriau nemulciuoti.Gal nuo lapu puvimo ligos daugiau puola.na tikrai nezinau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2009 10 20, 11:17)
As pati nemulciuoju,nelabai turiu ka ir vynuogiu taip pat nemulciuoju.Pirmus metus,tik durpem apkaupiau,bet pas mane kaimynes pagyvene moterytes,turi sodus ir darzus,be to negali.Tai is ju girdejusi,kad lapais geriau nemulciuoti.Gal nuo lapu puvimo ligos daugiau puola.na tikrai nezinau wub.gif

Nu kol nelieti kamieno ,tai visos puvenos naudingos.Suyra ir paskui geriausia trąša ,o sliekų kiek prisiveisia.Kol nelieti koto viskas puiku ir gerai.
Atsakyti
Gerai,kad vakar vynuoge truputi pamulciavau,nes sianakt buvo stipri salna.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 10 20, 18:17)
Gerai,kad vakar vynuoge truputi pamulciavau,nes sianakt buvo stipri salna.

Čia tas pamulčiavimas jau kaip "žieminis rūbelis" vynuogei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 10 21, 08:22)
Čia tas pamulčiavimas jau kaip "žieminis rūbelis" vynuogei?  g.gif

Na kazkas panasaus,bet kai dabar pastoviai silta ir lyja,bijau,kad nebutu persilta. bigsmile.gif
Atsakyti