Įkraunama...
Įkraunama...

Vynuogės

Mano geltonoji kainavo 15lt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Airida-M @ 2010 05 06, 12:35)
Mano geltonoji kainavo 15lt. ax.gif

tai visai neblogai? turbut turguose turetu buti ane?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 05 05, 20:04)
Mano vynuogė keverių metų nušąlo matyt.Ir žievė kažkaip lupasi negražiai nuo kamieno.Bet iš šaknų išdygo naujas ūglys.Įdomu iš jo kokia nors nauda bus? g.gif

Jei vynuoge buvo skiepyta, tai is saknu isdygo "laukinis". Kokios jo uogos nzn. , bet paaugusi galima bus perskiepyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 05 06, 11:50)
tai visai neblogai?  turbut turguose turetu buti ane?

Nezinau,as pirkau medelyne. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atgaja @ 2010 05 06, 11:09)
Sveikos,
gal kas galit pasidalinti patirtimi. Mano sklype vyrauja priemolis, o gilesni sluoksniai tai ir visiškas molis. Rudenį norėjau nusipirkti vynuogių krūmą, bet mano norus pats krūmų pardavėjas  suniekino, sakydamas, kad molyje vynuogės tikrai neaugs, nes vynuogėms tinka lengva žemė. Žinoma paklausiau ir nepirkau, bet vistiek labai knieti pasisodinti. Sakykit, gal kuri nors panašioj situacijoj vis tik auginate vynuoges ir kaip Jums sekasi.  Atsiliepusioms išanksto dėkoju.



jo, su priemoliu sunkus variantas, bet juk galima issikasti duobe 1mx1mx1m ir ta zeme pakeisti, o daugiau ten po keliu metu tos saknys aisku jau bus daug didesnes, bet ta pagrindini maitinima ji ims is tos pagerintos vietos. pas mane priesmelis, tai as ciut zeme pagerinau juodzemiu, nors tris metus au 4u.gif go grynam smely, tai ir tai dave gan neblogu vaisiu. is principo vynuoge megsta lengvesne zeme.
Atsakyti
Liudna mano vynuoge,as vaisiu gal niekada ir nesulauksiu.
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2010 05 06, 19:05)
jo, su priemoliu sunkus variantas, bet juk galima issikasti duobe 1mx1mx1m ir ta zeme pakeisti, o daugiau ten po keliu metu tos saknys aisku jau bus daug didesnes, bet ta pagrindini maitinima ji ims is tos pagerintos vietos. pas mane priesmelis, tai as ciut zeme pagerinau juodzemiu, nors tris metus au 4u.gif go grynam smely, tai ir tai dave gan neblogu vaisiu. is principo vynuoge megsta lengvesne zeme.


Pritariu- viskas yra imanoma, net ir molyje. Kai kas augina priemolyje ir viskas OK. Aisku padideja nusalimo galimybe, bet siaip, tai jeigu molis ir nera aukstu gruntiniu vandenu- pakks gelesnes duobes ir palengvinti joje zeme. Bet jaigu dar auksti gruntiniai vandenys prie viso to reikes prideti drenaza. Daug darbo gaunasi, bet jeigu norisi- viskas padaroma.
Atsakyti
O as per velai uzsimaniau vynuogiu, nespejau is vynuoges.lt uzsisakyt, beveik nieko neliko. As galvodavau, kad Lietuoje auga kelios ju rusys, o ten pamaciau, kad laaaabai daug visokiu galima uzsiaugint. Daug info ten prisiskaiciau, kad net nezinau kokiu noriu tongue.gif tongue.gif Pasirodo yra savidulkes, o yra tik vieno tipo ziedais zydincios. Kai kurias sirses puola, kai kuriu ne. Ot pasirodo kiek daug visko reik zinot apie augaliukus.
Noriu saldziu, muskatiniu, plona odele ir dar but gerai be kauliuku, atspariu salciui ir ligoms, i dar kad sirses ju nepultu. Vat ir zinok kokia dabar cia issirinkti. doh.gif blink.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga X3 @ 2010 05 10, 16:30)
......Noriu saldziu, muskatiniu, plona odele ir dar but gerai be kauliuku, atspariu salciui ir ligoms, i  dar kad sirses ju nepultu. Vat ir zinok kokia dabar cia issirinkti.  doh.gif  blink.gif  tongue.gif

tokios geros ir as noreciau thumbup.gif
Atsakyti
nusipirkau zalios vynuoges sodinuka uz 10 lt. dar visai jaunutis, sake i zeme sodinti uz kokio menesio ax.gif
o uogu sulaukt bandysim po kokiu 3 metu blink.gif
Atsakyti
aš irgi pirkau vynuogės be kauliukų sodinuką už 14 litų, liepė sodinti antroje gegužės pusėje jau įkišau į žemę.
Atsakyti
O aš turiu atliekamų vynmedukų, jei įdomu - rašykit į AŽ. Tiesa, Vilniuje.
Atsakyti