Įkraunama...
Įkraunama...

Graikiškas riešutas.

dar primenu kad riešutai dera tik tuomet kai netoli yra kitas medis. Taigi bent du tikrai reikia auginti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 10 04, 06:53)
dar primenu kad riešutai dera tik tuomet kai netoli yra kitas medis. Taigi bent du tikrai reikia auginti. mirksiukas.gif

o jei tas kitas medis uz 200-300metru-kitam sode,ar tinka ?
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 10 04, 00:48)
Sveikutės, "graikutės"... 4u.gif  tongue.gif  biggrin.gif

Koks derlius thumbup.gif
Savaitgalį žadu važiuoti į Kauną, tai gal pasimatytumėm? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 10 04, 07:25)
o jei tas kitas medis uz 200-300metru-kitam sode,ar tinka ?

nežinau. Perskaičiau apie tai sodininkų forume. Ir iš tikro mano medis ilgai nederėjo kol neužaugo pas kaimyną medelis. ax.gif
Atsakyti
Skaičiau, kad Ideal savidulkė veislė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 10 04, 09:38)
Skaičiau, kad Ideal savidulkė veislė  rolleyes.gif

As tai saviskio nezinau veisles"dvarniaska"gal biggrin.gif bet paziurejau pas tuos sodo kaimynus tai tik vienas medis auga,o riesutu kiek daug blink.gif na bet ir vietos uzima doh.gif ..jei mano toks uzaugs,visa siltnami uzgoš g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 10 03, 22:48)
Sveikutės, "graikutės"... 4u.gif  tongue.gif  biggrin.gif
atvelku savo derlių. visi išbyrėjo,jau pastogėje papilti džiūsta...
Taigi rašau savo žinias,kas kada norėjo sodinimui riešutų. O jūs mane taisykit, kam jau nereikia,gal patys jau išsiauginote ar sodinukus nusipirkote schmoll.gif
1.Egluzhe,  2. Shlipse (Elektrenai) 3.The Best 4. Auges 5. Enija 6. Rublis 7. Jediara 8. Plateliai 9. Ingaja (Pasvalys) 10. Madmuzazele
Taigi visoms galiu pasiūlyti po kelis riešutukus. Jediarai ir Plateliams - po 1o tongue.gif  biggrin.gif Tačiau pačios galėsit eksperimentuoti ir susidaiginti. Nes yra kelios teorijos sudaiginimo, kitų nesu išbandžiusi. Tačiau jums bus pats tas biggrin.gif  smartass.gif Pvz.,vieni sako,kad reikia tuoj pat sodinti giliau į žemę  - pavasarį kaip tik išdigs. Kiti sako,kad reikia sodinti į vazoną ir laikyti kambaryje palaistant, taip pat išdigs,tik labai greit...per pora savaičių... treti sako, t.t. ir aš, kad reikia stratifikuoti drėgnam smėlyje šaldytuve apie 2-3 mėnesius,irgi pavasarį bus sudygę. Beje,pirmieji variantai,kaip supratote,sodinami jau dabar iš šviežių riešutėlių.
Taigi, KŪRYBINĖ LAISVĖ jums visoms 000189.gif  yahoo.gif  hihihi.gif  irnesakyk.gif


Jetau kaip pavydziu.... doh.gif prasyt reikes ir man riesuteliu,bet ne siais metais dar..neturiu dar kur auginti... g.gif Bet jau net vieta graikiukui suplanuota ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 10 03, 23:48)
Sveikutės, "graikutės"... 4u.gif  tongue.gif  biggrin.gif
atvelku savo derlių. visi išbyrėjo,jau pastogėje papilti džiūsta...
Taigi rašau savo žinias,kas kada norėjo sodinimui riešutų. O jūs mane taisykit, kam jau nereikia,gal patys jau išsiauginote ar sodinukus nusipirkote schmoll.gif
1.Egluzhe,  2. Shlipse (Elektrenai) 3.The Best 4. Auges 5. Enija 6. Rublis 7. Jediara 8. Plateliai 9. Ingaja (Pasvalys) 10. Madmuzazele
Taigi visoms galiu pasiūlyti po kelis riešutukus. Jediarai ir Plateliams - po 1o tongue.gif  biggrin.gif Tačiau pačios galėsit eksperimentuoti ir susidaiginti. Nes yra kelios teorijos sudaiginimo, kitų nesu išbandžiusi. Tačiau jums bus pats tas biggrin.gif   smartass.gif Pvz.,vieni sako,kad reikia tuoj pat sodinti giliau į žemę  - pavasarį kaip tik išdigs. Kiti sako,kad reikia sodinti į vazoną ir laikyti kambaryje palaistant, taip pat išdigs,tik labai greit...per pora savaičių... treti sako, t.t. ir aš, kad reikia stratifikuoti drėgnam smėlyje šaldytuve apie 2-3 mėnesius,irgi pavasarį bus sudygę. Beje,pirmieji variantai,kaip supratote,sodinami jau dabar iš šviežių riešutėlių.
Taigi, KŪRYBINĖ LAISVĖ jums visoms 000189.gif  yahoo.gif  hihihi.gif  irnesakyk.gif

bigsmile.gif net seilės ištyso,koks derlius thumbup.gif thumbup.gif



Fonda,mano riešutėlius gali paimti jediara,mes jau susitarėm ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 07 spalio 2010 - 08:35
Fonda, kokie riešutukai wub.gif wub.gif Aš laukiu jų, ir detalesnės info kas ir kaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 07, 13:32)
Fonda, kokie riešutukai wub.gif  wub.gif  Aš laukiu jų, ir detalesnės info kas ir kaip  blush2.gif

Rašot man į až. Kas kiek norit štukų tongue.gif Esam Kaune. Galim nesunkiai perduoti į Klaipėdą, Šiaulius, na dar į Vilnių.
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 10 07, 23:51)
Rašot man į až. Kas kiek norit štukų tongue.gif Esam Kaune. Galim nesunkiai perduoti į Klaipėdą, Šiaulius, na dar į Vilnių.

aciu labai uz gerus norus wub.gif As nusibeldziau pas tolima kaiminka ir prisirinkau, tipo jau pasejau blush2.gif Nezinau ar isdygs blush2.gif pamirkiau kelias dienas vandeny, 3 riesutus uzkasiau lauke ir 3 ikisau namie i vazoneli, gal nors vienas isdygs g.gif Sako kad pavasari po riesutu buna pridyge? ar tiesa? bigsmile.gif
Atsakyti
O as siemet nuo graiko nurinkau apie 50 riesutuku... Jaunas dar, bet vistiek labai dziaugiuos thumbup.gif .

Beje joks kitas medis salia neauga, tik slyvos, tai turbut reiskias, kad savidulkis.

Atsakyti