Įkraunama...
Įkraunama...

Graikiškas riešutas.





blink.gif blink.gif blink.gif bigsmile.gif
QUOTE(Fonda @ 2010 11 28, 22:48)
Papildyta:

Tai gal suvalgykit tongue.gif Kad mažiau problemų būtų schmoll.gif  tongue.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 28 lapkričio 2010 - 22:06
QUOTE(Fonda @ 2010 11 28, 23:48)


Tai gal suvalgykit tongue.gif Kad mažiau problemų būtų schmoll.gif  tongue.gif

Neeeeee, jau pasodintas biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
"Patikrinau" kambaryje pasodintą riešutą blush2.gif , bet dar miega rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 12 19, 19:47)
"Patikrinau" kambaryje pasodintą riešutą blush2.gif , bet dar miega rolleyes.gif

maniskiai irgi kiti miega ax.gif
Atsakyti
Maniškiai tai visi lauke (vazonuose) ir apkloti metru sniego,kaži kaip jie ten g.gif ,ne vieno į vidų ne inešiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 20 gruodžio 2010 - 09:55
QUOTE(plateliai @ 2010 12 20, 11:55)
Maniškiai tai visi lauke (vazonuose) ir apkloti metru sniego,kaži  kaip jie ten g.gif ,ne vieno į vidų ne inešiau doh.gif

Mano kiti taip pat lauke, tik vieną parnešusi pasodinau į vazoną ax.gif Žiūrėsime, kokie bus rezultatai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 12 20, 11:02)
Mano kiti taip pat lauke, tik vieną parnešusi pasodinau į vazoną ax.gif  Žiūrėsime, kokie bus rezultatai  rolleyes.gif

NA TAI PASISTENK PER KALĖDAS... 4u.gif Pvz., PAŽADINK... RIEŠUTĖLĮ...

Yra toks paprotys: ...kad vasarą užderėtų obuoliai, sodininkas Kūčių vakarą eina į sodą ir kiekvieną obelį apkabina arba papurto, arba apriša šiaudais, gulėjusiais po Kūčių stalu. Ir bitininkas panašiai elgiasi su bitėmis: Kūčių vakarą reikia tris kartus pakiloti bites, tai daugiau spiečių leis. Arba suduoda į avilį ir klausosi: jei bitės atsiliepia, tai kitais metais bus darbščios. Ką tai reiškia? Yra užrašytas toks paaiškinimas: “Per Kalėdas žadina..."
http://gatve.delfi.l...php?id=19759829 angel_sadangel.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2010 12 19, 20:47)
"Patikrinau" kambaryje pasodintą riešutą blush2.gif , bet dar miega rolleyes.gif


Papildyta:
QUOTE(Ingaja @ 2010 12 19, 22:44)
maniskiai irgi kiti miega  ax.gif


Papildyta:
QUOTE(plateliai @ 2010 12 20, 10:55)
Maniškiai tai visi lauke (vazonuose) ir apkloti metru sniego,kaži  kaip jie ten g.gif ,ne vieno į vidų ne inešiau doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 12 20, 13:47)
NA TAI PASISTENK PER KALĖDAS... 4u.gif Pvz., PAŽADINK... RIEŠUTĖLĮ...



Eisiu "žadinti" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 12 20, 13:41)
Eisiu "žadinti"  biggrin.gif

Vaidinsi Pelenę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2010 12 20, 20:02)
Vaidinsi Pelenę  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif assa.gif
Atsakyti
O mano kambaryje vienas riešutukas sudygo,išleido kažkokį žalią ūgliuką.Pernešiau ant palangės.Dar abejojau,ar riešutas ar sumedėjęs bijūnas sudygo.Dabar tvirtai žinau-riešutukas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 12 21, 18:53)
O mano kambaryje vienas riešutukas sudygo,išleido kažkokį žalią ūgliuką.Pernešiau ant palangės.Dar abejojau,ar riešutas ar sumedėjęs bijūnas sudygo.Dabar tvirtai žinau-riešutukas. mirksiukas.gif

thumbup.gif Ir bijūną sėjai? ax.gif
Atsakyti