Įkraunama...
Įkraunama...

Graikiškas riešutas.

Norėčiau ir aš to raudonlapio lazdyno, bet irgi gėda jau prašyti, nes matau, kad Fonda vos spėja visiems viską dalinti. Užmokėčiau aš jums... Matau, kad kaip sakoma jūsų ranka labai gera, gerai dera augalėlai
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 06 30, 00:55)
Papildyta:
Jei liks, taip. Jei ne...iš šiemetinio derliaus tegalėčiau duoti...


Lauksim gerų žinių ax.gif .
Atsakyti
SOS!
Ant mano riesuto lapu tamsiai rudos demeles: tai cia tipo rudys (kazko "google" nedraugiskas atsakymo nemeta). Purkst nepurks ar pats tegu imuniteta lavina ????

Fonda, ir as... noriu tavo idealiaus augalelio (ar riesuto ar sodinuko pavidale..) nes as tai nezinau koki auginu.. gal derlius tik po 10 metu. padovonojo, bet negalejo nieko apie ji pasakyt, o as kas ka meta ta ir priglaudziu
Atsakyti
Na mano graikiškas vaikinas visai subujojo.Lapų kepurė tokia gavosi tiesiog.O pats neaukštas.
Iš riešuto,vienas kažin ar atsigaus.O kitas nieko,leidžia lapelius,gal užsikabins už gyvenimo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zilkonas @ 2011 06 30, 08:18)
Norėčiau ir aš to raudonlapio lazdyno, bet irgi gėda jau prašyti, nes matau, kad Fonda vos spėja visiems viską dalinti. Užmokėčiau aš jums... Matau, kad kaip sakoma jūsų ranka labai gera, gerai dera augalėlai

Tai viskas tvarkoj... koks čia nepatogumas schmoll.gif biggrin.gif ...bet dažnai lazdyno riešutus sugadina perkūnija... tiesiog pajuoduoja vidus... todėl ramiai palaukim rezultatų...
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 07 02, 00:00)
Tai viskas tvarkoj... koks čia nepatogumas schmoll.gif  biggrin.gif ...bet dažnai lazdyno riešutus sugadina perkūnija... tiesiog pajuoduoja vidus...

blink.gif Net nebūčiau pagalvojusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 07 01, 22:03)
blink.gif Net nebūčiau pagalvojusi unsure.gif


kaip bebutu keista, bet tiesa, kai zaibuoja be garso, sako riesutu nebus. pernai buvo ziauriai daug uzmegstu riesutu miske, ir pastoviai zaibavo be garso, rudeni isvis anei riesuto neradom, nei gero, nei blogo. aisku dar tas skvalas matyt nuplese
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 06 30, 00:55)
Jei liks, taip. Jei ne...iš šiemetinio derliaus tegalėčiau duoti...

Man tinka visaip bigsmile.gif nes ko gero vis tiek rudeni tiesiai i zeme kisiu ax.gif Bet man reiktu siust blush2.gif Atislyginciau kaip nors blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.Turiu graikini riesutmedi Ideal, ir nesenai isgirdau, kad jam i pora reikia dar vieno, kad deretu, daugiau vaisiu duotu.ar teisybe?lazdynams, kad taip tai zinau, bet graikiniams tai neisivaizduoju g.gif kas gali patarti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, aš taip pat auginu graikinį riešutą 4u.gif tiksliau kaime jis pats auga biggrin.gif močiutė kažkada pasodino, tai dabar jau galima kuo puikiausiai riešutų prisirinkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2011 09 24, 20:01)
Sveikos merginos.Turiu graikini riesutmedi Ideal, ir nesenai isgirdau, kad jam i pora reikia dar vieno, kad deretu, daugiau vaisiu duotu.ar teisybe?lazdynams, kad taip tai zinau, bet graikiniams tai neisivaizduoju g.gif kas gali patarti? 4u.gif

Mano lazdynas auga vienas ir puikiai dera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2011 09 24, 18:01)
Sveikos merginos.Turiu graikini riesutmedi Ideal, ir nesenai isgirdau, kad jam i pora reikia dar vieno, kad deretu, daugiau vaisiu duotu.ar teisybe?lazdynams, kad taip tai zinau, bet graikiniams tai neisivaizduoju g.gif kas gali patarti? 4u.gif

Pas mane sode auga po viena riešutmedį,lazdynas ir graikinis,ir abu dera mirksiukas.gif
Atsakyti