Įkraunama...
Įkraunama...

Geri stomotologai Vilniuje

QUOTE(Simoo7e @ 2007 08 14, 11:21)
Kaip supratau odontologes konsultaciju nebera, todl noriu pasiklausti jusu, odontologas minejo , kad mano gvineas dantukas ten aju labai nestiprus ir iskiles ir reiks deti karunele, o dabar noriu paisklausti ar dabar siuolaikines karuneles kaip senovines ten gaminamas is aukso ar kito metalo, o nera tokiu , kurios butu pritaikytos prie danties spalvos ?


Daro visaip, bet pagrinde, kad butu grazu ir estetiska.
Atsakyti
Šiuolaikinė odontologija toli pažengusi - viskas priklauso nuo piniginės storio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 08 14, 18:26)
Šiuolaikinė odontologija toli pažengusi - viskas priklauso nuo piniginės storio ax.gif


Pritariu.
Atsakyti
Na atejo laikas ir man jau reikia kaip reikiant tvarkytis...Tik svarstau kur nueit,manau i privacias eidama bankrotuosiu doh.gif
Ka patarsit,ar verta eit i Antakalnio poliklinika,ten maciau irgi jaunimelio pririnkta,jei kokia odontologe jau pazinot,prasau patarkyt,ir visgi ar pasitiket poliklinikos gydytojais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 08 18, 23:02)
Na atejo laikas ir man jau reikia kaip reikiant tvarkytis...Tik svarstau kur nueit,manau i privacias eidama bankrotuosiu doh.gif
Ka patarsit,ar verta eit i Antakalnio poliklinika,ten maciau irgi jaunimelio pririnkta,jei kokia odontologe jau pazinot,prasau patarkyt,ir visgi ar pasitiket poliklinikos gydytojais g.gif


O aš vis neatsikratau baimės (po to kai kadaise"valdiškose " man keletą dantų nepataisomai "sudirbo" verysad.gif ) eiti į polikliniką. Be to, pasitikėjimo nekelia ir tas faktas, kad pas juos gi ten viskas konvejeriniu režimu- 1 paciento priėmimui apie 20min. (jei neklystu ) skirta blink.gif Ką per tiek nuveikt kokybiškai? Aišku, jei tik kokią minimalą skylutę užtaisyt tai puiku, bet jei problemos rimtesnės, tai kaži kaip... Beje,jau prieš kelis metus "atradau"stomatologinį kabinetą netoli klinikų ir kol kas labai nenusivyliau- kainos nedidesnės nei kitur, o apie kokybę irgi nieko blogo pasakyt negaliu. Jei pabūgsi lotuliukas.gif AP ir Tu- galiu rekomenduot.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2007 08 10, 13:21)
gal, vasara labai daug uzsenieciu ten dantis protezuojasi ir siaip tvarkosi


Cia, turbut, taip yra kai ir mano klinikoje: pacientus, kurie yra nauji , jie uzrasineja lapkricio men. O mane kaip sena paciente danties rovimui uzrase po 10 d. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 08 20, 10:06)
Cia, turbut, taip yra kai ir mano klinikoje: pacientus, kurie yra nauji , jie uzrasineja lapkricio men. O mane kaip sena paciente danties rovimui uzrase po 10 d. g.gif



manau, kad tiesiog pasiseke kaip loterijoje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2007 08 25, 17:59)
manau, kad tiesiog pasiseke kaip loterijoje lotuliukas.gif

Kiek žinau, ten tokia tvarka. Aš vieną kartą bandžiau registruotis, tai paklausė, „Ar mūsų pacientė esat?". Kai pasakiau, kad ne, tai pasiūlė laiką, kuris man buvo per tolimas.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 08 25, 18:06)
Kiek žinau, ten tokia tvarka. Aš vieną kartą bandžiau registruotis, tai paklausė, „Ar mūsų pacientė esat?". Kai pasakiau, kad ne, tai pasiūlė laiką, kuris man buvo per tolimas.



Is idejos tai mane anksti uzrase gal ir todel, kad si dantuka liepos viduryje dar bande gydyti gyd. Olga, taciau nesekmingai: po savaites eme skaudeti, o kadangi jis buvo protonis ir kazkaip pasisukes tai teko rauti, bet gydytojas atostogavo, tad laukiau dar 3 savaites kol jis grizo. Ir tada pats paskyre laika rovimui siandien 16:30. Tai vat tuoj ir keliausiu. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 27 rugpjūčio 2007 - 11:50
gal kas galite parekomenduoti stomotologą Pilaitėje. Žiauriai bijau aš tų stomotologų, o valdiškų jau atsikandau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivulka @ 2007 08 31, 14:05)
gal kas galite parekomenduoti stomotologą Pilaitėje. Žiauriai bijau aš tų stomotologų, o valdiškų jau atsikandau 4u.gif

Paziurek klinika "Pilene". http://www.pilene.lt..._...t&Itemid=58
Atsakyti
Justiniškėse yra A.Glinskienės stomatologijos kabinetas. Lankausi pas Audronę Glinskienę jau labai seniai, puiki gydytoja, švelni, neplepi. Kainos tikrai labai prieinamos. Tiesa, ji labiau suaugusiųjų dantistė, bet jei lankosi tėvai, priima ir vaikus. Dirba vieną dieną ryte, kitą - po pietų. Tel. 2481840.
Atsakyti