Įkraunama...
Įkraunama...

Geri stomotologai Vilniuje

QUOTE(Sophi @ 2007 10 13, 10:35)
Ar greitai? Kaip šiuo atveju suprasim tą greitumą. Klinika yra miesto centre - suprantama, kad eilės yra. Vilniuj kitur nesilankiau, negaliu palyginti.
O dėl kokybės kol kas nesiskundžiu. Bet pati odontologijos subtilybių neišmanau, vertinu tik kaip pacientė.

Suprantama, kad eilės, bet ne tame esmė. būna vaikštai metus, pusantrų, o viską daro vėžlio žingsniu, vieną padaro, o kitą vėl kol padaro tai tą pirmesnį jau reikia tvarkyti..o ir ateini "pakrapšto " 5minutes ir sako kitą kartą...o kitą kartą ir vėl tas pats.. tai vat tame tas greitumas ir yra.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2007 10 13, 14:16)
Suprantama, kad eilės, bet ne tame esmė. būna vaikštai metus, pusantrų, o viską daro vėžlio žingsniu, vieną padaro, o kitą vėl kol padaro tai tą pirmesnį jau reikia tvarkyti..o ir ateini "pakrapšto " 5minutes ir sako kitą kartą...o kitą kartą ir vėl tas pats.. tai vat tame tas greitumas ir yra..  unsure.gif

Man taip nebuvo. Vienam paciento vizitui ten skiriama 1 valanda (jei reikia ir daugiau) ir kas numatyta tam kartui, tą ir padaro. Be to, jokių vėlavimų. Jei skirta 10 val. , tai 10-ą ir priima. Tik kainos ten nemažos.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 10 12, 21:26)
Aš ten lankausi.


Jei ten lankotes, butu idomu suzinoti, ar mano bendradarbe man sake tiesa. Kai pries keleta metu rinkausi klinika, ji man sake, kad sioje klinikoje reikia duoti gyd. 100 Lt tada kokybiskiau dirba. g.gif Todel ir nepasirinkau sios klinikos, nusprendziau, kad as ir taip privaciai dirbanciam gydytojui moku uz paslaugas, todel ir nuejau i "Gidenta". blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 10 15, 08:36)
Jei ten lankotes, butu idomu suzinoti, ar mano bendradarbe man sake tiesa. Kai pries keleta metu rinkausi klinika, ji man sake, kad sioje klinikoje reikia duoti gyd. 100 Lt tada kokybiskiau dirba.  g.gif Todel ir nepasirinkau sios klinikos, nusprendziau, kad as ir taip privaciai dirbanciam gydytojui moku uz paslaugas, todel ir nuejau i "Gidenta".  blink.gif

Man niekas nesakė, kad ten reikia duoti 100 Lt į rankas, tai aš nedaviau ir duoti nežadu. Kainos ten ir taip ganėtinai didelės. Nemanau, kad tai tiesa (nors niekada negali būti tikras). O šiaip dažnai žmonės patys duoda - patys rėkia ax.gif
Atsakyti
Aš lankausi Žirmūnuose "Švytintys dantys" jau 4m... thumbup.gif thumbup.gif Turiu ten savo nuostabią stomotologę... wub.gif Dar neteko nusivilti, tikiuos ir neteks... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lieputė: 15 spalio 2007 - 18:04
QUOTE(Florestina @ 2007 10 15, 08:36)
Jei ten lankotes, butu idomu suzinoti, ar mano bendradarbe man sake tiesa. Kai pries keleta metu rinkausi klinika, ji man sake, kad sioje klinikoje reikia duoti gyd. 100 Lt tada kokybiskiau dirba.  g.gif Todel ir nepasirinkau sios klinikos, nusprendziau, kad as ir taip privaciai dirbanciam gydytojui moku uz paslaugas, todel ir nuejau i "Gidenta".  blink.gif

Okas Gidentoi,gerai gydo,kaip kainos,kur jie randasi?

QUOTE(Lieputė @ 2007 10 15, 19:04)
Aš lankausi Žirmūnuose "Švytintys dantys" jau 4m... thumbup.gif  thumbup.gif Turiu ten savo nuostabią stomotologę... wub.gif Dar neteko nusivilti, tikiuos ir neteks... rolleyes.gif

Tas pats domina ir cia g.gif
Atsakyti
Gal kas lankotes DENTAMIKA odontologijos kab. Polocko 44/ Kreivasis skersgatvis 1, Vilnius?
http://www.stomatologija.ten.lt/

Noreciau gauti patarima ar verta pradeti ten lankytis ax.gif ?


Atsakyti
QUOTE(3in1 @ 2007 10 19, 10:15)
Gal kas lankotes DENTAMIKA odontologijos kab. Polocko 44/ Kreivasis skersgatvis 1, Vilnius?
http://www.stomatologija.ten.lt/

Noreciau gauti patarima ar verta pradeti ten lankytis ax.gif ?



Mano broliene ten lankesi, tai bloguoju neminejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss Cherie @ 2007 10 17, 21:59)
Okas Gidentoi,gerai gydo,kaip kainos,kur jie randasi?
Tas pats domina ir cia g.gif


Asmeniskai man patinka. www.gidenta.lt Kainos, kaip daug kas sako, vidutiniskos. Klinika randasi Vilniuje, A. Vienuolio gatveje. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 10 19, 12:29)
Asmeniskai man patinka. www.gidenta.lt Kainos, kaip daug kas sako, vidutiniskos. Klinika randasi Vilniuje, A. Vienuolio gatveje. g.gif

O pas koki gydytoja ten gydaisi?
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2007 10 19, 12:51)
O pas koki gydytoja ten gydaisi?


Gydausi pas gyd. Olga. Cia lankausi pas higieniste. Visas chirurgines intervensijas ir protezavima atliko gyd. G. Gumbelevicius. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2007 10 19, 11:27)
Mano broliene ten lankesi, tai bloguoju neminejo 4u.gif

O gal zinai pas ka eina? nes ten trys odontologai dirba?
Atsakyti