Įkraunama...
Įkraunama...

Geri stomotologai Vilniuje

QUOTE(flamma @ 2008 01 15, 00:15)
Mackeviciu kabinetas:
L.Stuokos-Guceviciaus 9-9
tel:
852612515
852314212
Girdejau, kad Mackevicius labai grubus gydytojas ir nesigailintis sveiku dantu, be to pastoviai dirba, tad manau kokybe  g.gif  schmoll.gif

g.gif tai geriau būtų, jei pastoviai nedirbtų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 15 sausio 2008 - 08:45
[quote=flamma,2008 01 15, 01:15]
[quote=Meisy,2005 06 22, 16:53]
Mackeviciu kabinetas:
L.Stuokos-Guceviciaus 9-9
tel:
852612515
852314212
Girdejau, kad Mackevicius labai grubus gydytojas ir nesigailintis sveiku dantu, be to pastoviai dirba, tad manau kokybe g.gif schmoll.gif
[/quote]

Papildyta:
QUOTE(lepux @ 2008 01 08, 10:02)
Sveikutės  smile.gif norėčiau pasiteirauti, gal kas tvarkosi ar tvarkėsi dantis Pilėnėje, Vilniuje, Papilėnų g. Norėčiau išgirsti nuomonių apie šią kliniką bei joje dirbančius gydytojus. Iš anksto dėkoju.

Atsakyti
as lankausi pileneje,balinau tai po balinimo liko kaip ir pries balinima,plombavau tai labai graziai uzplombavo,bet dar ne visus dantukus sutaisiau tai butu idom u gal kas nors ten protezavo,ar gerai protezuoja?
Atsakyti
sveikos, gal kas "danties pasauly" lankėtės? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif as taip pat noreciau pasiteirauti Jusu nuomones apie Antakalnio stomatologijos centra. Turiu dideliu problemu su dantimis, vieno ju kanale - istrigusi adata, manau, reikes ji traukti arba operuoti, be to, dar daug kitu pagede yra.. Kaip ten gydytojai ir kainos? Ir ar dideles ten eiles? Jau rimtai skauda.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_On_Top: 05 vasario 2008 - 20:48
QUOTE(Cherry_On_Top @ 2008 02 05, 21:47)
Sveikos  4u.gif as taip pat noreciau pasiteirauti Jusu nuomones apie Antakalnio stomatologijos centra. Turiu dideliu problemu su dantimis, vieno ju kanale - istrigusi adata, manau, reikes ji traukti arba operuoti, be to, dar daug kitu pagede yra.. Kaip ten gydytojai ir kainos? Ir ar dideles ten eiles? Jau rimtai skauda..  verysad.gif

Labai faina gydytoja Jurgita thumbup.gif . Del kanalu, yra gydytojas kuris galetu padeti, gal istrauktu ta adata Gyd. Renaldas 4u.gif
Kainos mazdaug mazdau , kaip ir kituose klinikoe. Nu kanalai gydymas apie 100lt uz kanala. pergydymas gal 120lt. Plombos apie100-120lt.
Chirurgo lyg neturi, tai siuncia kitur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 05 vasario 2008 - 22:57
QUOTE(Cherry_On_Top @ 2008 02 05, 21:47)
Sveikos  4u.gif as taip pat noreciau pasiteirauti Jusu nuomones apie Antakalnio stomatologijos centra. Turiu dideliu problemu su dantimis, vieno ju kanale - istrigusi adata, manau, reikes ji traukti arba operuoti, be to, dar daug kitu pagede yra.. Kaip ten gydytojai ir kainos? Ir ar dideles ten eiles? Jau rimtai skauda..  verysad.gif


Adata is kanalo galima istraukti, jei kanalas yra tiesus. Pas mane buvo kreivas, tad teko pasalinti su visu dantimi. verysad.gif
Atsakyti
Aciu uz informacija! uzsirasiau konsultacijai siandien. Kanalas pas mane tiesus, bet vistiek tas dantis jau tiek uzleistas, kad greiciausiai israus verysad.gif paskui reikia detis implanta, jei nenoriu buti be vieno danties? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos. Turiu problemą - iškrito mano protezuotas dantukas ir dabar prisiskaičius čia visokių atsiliepimų užsirašiau Gidentoje ir V.Ščiukinaitės kabinete. Gidentoje užrašė tik konsultacijai kovo viduryje (nes pas juos tokia tvarka, kaip pasakė administratorė), o pas Ščiukinaitę vasario pabaigoje pas Sergeju. Tai dabar patarkit man pas ką geriau eiti....protezavimo kaina Gidentoje didesnė 300 Lt, bet man dabar svarbiausia kad kokybiškai ir estetiškai atliktų darbą. Jei ka nenumirsiu dėl tų 300. Gal kas turi atsiliepimų apie tą Sergeju kaip apie protezuotoją?
Pradžioje turėjau metalinį vainikelį, nes man stomatologas pasakė kad metalo keramika netilps (dabar kaip pagalvoju, tai tikra nesamonė schmoll.gif ). Po kokio pusmečio tas vainikėlis iškrito ir vėl man protezavo tas pats stomatologas, tik aš jau pasakiau kad metalo savo burnoj tikrai nenoriu, tai padarė metalokeramiką, bet ištikrųjų tai baisiai padarė...tas dantis ir kažkoks mažas ir kažkokių visai nenatūralių formų. O dabar po 2,5 metų ir šitas iškrito....taigi mano įspūdžiai apie protezavimą nekokie, todėl noriu patekti pas patikimą stomatologą.Busiu labai dekinga už info, nes tikrai nežinau pas ką eiti verysad.gif , ar pas tą Sergejų, ar laukti kosulktacijos Gidentoje...šiaip tai man nepatinka gydytis pas vyrus, bet kaip suprantu Gidentoje irgi protezuoja vyras verysad.gif , ech...
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2008 02 07, 15:20)
Sveikos. Turiu problemą - iškrito mano protezuotas dantukas ir dabar prisiskaičius čia visokių atsiliepimų užsirašiau Gidentoje ir V.Ščiukinaitės kabinete. Gidentoje užrašė tik konsultacijai kovo viduryje (nes pas juos tokia tvarka, kaip pasakė administratorė), o pas Ščiukinaitę vasario pabaigoje pas Sergeju. Tai dabar patarkit man pas ką geriau eiti....protezavimo kaina Gidentoje didesnė 300 Lt, bet man dabar svarbiausia kad kokybiškai ir estetiškai atliktų darbą. Jei ka nenumirsiu dėl tų 300. Gal kas turi atsiliepimų apie tą Sergeju kaip apie protezuotoją?
Pradžioje turėjau metalinį vainikelį, nes man stomatologas pasakė kad metalo keramika netilps (dabar kaip pagalvoju, tai tikra nesamonė  schmoll.gif ). Po kokio pusmečio tas vainikėlis iškrito ir vėl man protezavo tas pats stomatologas, tik aš jau pasakiau kad metalo savo burnoj tikrai nenoriu, tai padarė metalokeramiką, bet ištikrųjų tai baisiai padarė...tas dantis ir kažkoks mažas ir kažkokių visai nenatūralių formų. O dabar po 2,5 metų ir šitas iškrito....taigi mano įspūdžiai apie protezavimą nekokie, todėl noriu patekti pas patikimą stomatologą.Busiu labai dekinga už info, nes tikrai nežinau pas ką eiti  verysad.gif , ar pas tą Sergejų, ar laukti kosulktacijos Gidentoje...šiaip tai man nepatinka gydytis pas vyrus, bet kaip suprantu Gidentoje irgi protezuoja vyras  verysad.gif , ech...


O kuo tau nepatinka gydytojai-vyrai? As protezavausi Gidentoje ir tikrai thumbup.gif padare. Ir gydytojas laaaaaaabai geras. Siandien visa drebedama nuejau tik profilaktiskai pasirodyti kaip prigijo implantas (baime visiems stomatologams atsirado dar nuo mokyklos laiku). Bet kai jam pasakiau, kad jauciu skausma ten, kur pries puse metu buvo israutas protinis- tai gydytojas iskart eme ieskoti problemos cia ir rado skylute 7 dantyje, taip pat ir daugiau skyluciu salia plombu priekiniuose dantukuose. Idomiausia tai - kad antradieni tikrinausi sveikata del darbo Seskines poliklinikoje ir stomatologas nieko nerado, tai negi dantys sugedo per 2 dienas.
Sioje klinikoje esu staciusis ir tilteli bei karunele. Viska gerai padare, pretenziju jokiu neturiu. thumbup.gif biggrin.gif 4u.gif smile.gif 4u.gif thumbup.gif
doctor.gif clap.gif thumbup.gif

Jei labai nori protezuotis pas moteri tai Pasilaiciuose protezuoja R. Laseckaite, Medeinos g. 8. RIMI vaistines antrame aukste. Tel. 279 39 98
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 07 vasario 2008 - 14:57
QUOTE(n1lka @ 2008 02 07, 15:20)
Sveikos. Turiu problemą - iškrito mano protezuotas dantukas ir dabar prisiskaičius čia visokių atsiliepimų užsirašiau Gidentoje ir V.Ščiukinaitės kabinete. Gidentoje užrašė tik konsultacijai kovo viduryje (nes pas juos tokia tvarka, kaip pasakė administratorė), o pas Ščiukinaitę vasario pabaigoje pas Sergeju. Tai dabar patarkit man pas ką geriau eiti....protezavimo kaina Gidentoje didesnė 300 Lt, bet man dabar svarbiausia kad kokybiškai ir estetiškai atliktų darbą. Jei ka nenumirsiu dėl tų 300. Gal kas turi atsiliepimų apie tą Sergeju kaip apie protezuotoją?
Pradžioje turėjau metalinį vainikelį, nes man stomatologas pasakė kad metalo keramika netilps (dabar kaip pagalvoju, tai tikra nesamonė  schmoll.gif ). Po kokio pusmečio tas vainikėlis iškrito ir vėl man protezavo tas pats stomatologas, tik aš jau pasakiau kad metalo savo burnoj tikrai nenoriu, tai padarė metalokeramiką, bet ištikrųjų tai baisiai padarė...tas dantis ir kažkoks mažas ir kažkokių visai nenatūralių formų. O dabar po 2,5 metų ir šitas iškrito....taigi mano įspūdžiai apie protezavimą nekokie, todėl noriu patekti pas patikimą stomatologą.Busiu labai dekinga už info, nes tikrai nežinau pas ką eiti  verysad.gif , ar pas tą Sergejų, ar laukti kosulktacijos Gidentoje...šiaip tai man nepatinka gydytis pas vyrus, bet kaip suprantu Gidentoje irgi protezuoja vyras  verysad.gif , ech...

Sveika. 4u.gif As pas Sergeju gydziausi dantukus ir protezavausi kruminius . Man viskas super, tik priekinius man protezavo gyd. Viktorija Sciukinaite . Gali susirasti senooje temoje "Estetinis dantu protezavimas, ar plombavimas" dalyve Mama gulbe. Ji lyg sio metu protezuoja dantukus pas gyd. Sergeju. smile.gif
Va sena tema ( paziurek 49psl.) http://www.supermama...;#entry11880030
Del tavo situacijos noriu pasakyti, kad kiek supratau yra labai mazai burnioje vietos.
Manau gydytojas buvo teisus, sakydamas , kad metalo keramika netilp, nes metalinis lietas dantukas yra mazesnis, nei jeigu ant jo virsaus uzkepti keramika. rolleyes.gif Todel vienas padare metalini, o kitas metalo keramika, bet tokios, kaip sakai nenaturalios formos, nes nepakanka vietos dar ir vagelias grazias isformuoti ir anatomine forma.Padare, kad atliktu svairbiausia savo kramtimo funkcija.(estetikai nebuvo galimybiu) smile.gif Po 2,5 metu nukrito, nes nera normalaus uzsilaikimo vainikui, turbut labai mazas, plokscias dantukas-blynas g.gif . Tu sukas ir paziurek veidrodyje, ar tikrai labai mazai vietos. biggrin.gif
Gal istikruju ir kitaip, bet is tavo parasymo padariau tokias isvadas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 07 vasario 2008 - 15:28
sveiki smile.gif gal kas protezavo dantukus Pilienej pas Toma?gal turit kokiu atsiliepimu ,nes as pas ji uzsirasusi ir nezinau ar jis geras protezuotojas doh.gif
Papildyta:
SORRY ne pas Toma o pas TADA,susipainiojau,ar yra skitrtumas tarp protezuotojo paprasto ir estetinio protezuotojo,kadangi man priekinius reikes protezuot gal mane ne pas ta gydytoja uzsirase g.gif as gi noriu graziai kad butu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikada: 07 vasario 2008 - 15:29