Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

QUOTE(Visniuke @ 2005 04 27, 11:51)
Na panos pas mus sujunkta bute 3kb.jau 3metai tai dabar uzsisakem stumdomas duris stiklines nes neimanoma ir triuksmas ir kvapai per visus namus net gartraukis nepadeda,nei teliko negalima ziureti kai kas nors virtuvei krapstosi, nes viskas labai girdisi,saldytuvas, virdulys kai ijungi. Tai va mes tai nusivylem savo idejom cry.gif dabar neuzilgo turesime duris thumbup.gif as tai tikrai nepatariu g.gif nes tikras vargas doh.gif

Tam, kad neerzintų nei virtuvės technikos triukšmas, nei joje sklindantys kvapai, reikia geros buitinės technikos, kuri yra galinga ir dirba tyliai. Pas mus viskas AEG, tai jos keliamas "triukšmas" manęs visai neerzina - aš jo negirdžiu. Ir gartraukis toks, kad didžiąją dalį kvapų ir garų sutraukia. Taigi, jokio nepatogumo. Be to, patalpas reikia dar ir vėdinti biggrin.gif
Taigi, kiekvienam savo. Jeigu nėra kitos išeities, virtuvė su svetaine yra visai nebloga išeitis (su sąlyga, kad bus įdėta gera buitinė technika). Jeigu, aišku, ploto yra per akis, tada virtuvės su svetaine nejungčiau.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Violetukas @ 2006 01 23, 15:16)
Tam, kad neerzintų nei virtuvės technikos triukšmas, nei joje sklindantys kvapai, reikia geros buitinės technikos, kuri yra galinga ir dirba tyliai. Pas mus viskas AEG, tai jos keliamas "triukšmas" manęs visai neerzina - aš jo negirdžiu. Ir gartraukis toks, kad didžiąją dalį kvapų ir garų sutraukia. Taigi, jokio nepatogumo.


Na, drisciau suabejoti ta stebuklinga technika, kuri nekelia jokio triuksmo. Na, negirdejau supertyliai veikiancios mikrobanges ar elektrinio arbatinio. Del gartraukio - nesigincysiu, gal ir yra tyluteliu, bet isivaizduoju, jei galingas, tai ir "siurbti" turetu galingai. Maniskis visai padoriai zvimbia. Nebent netrukdo tada, kai nieko neveiki virtuveje smile.gif Taigi sis nepatogumas bendroje erdveje islieka, kaip beziuresi. Man taip pat visai patiktu kokia mobili pertvara.
Atsakyti
My Webpage

Sveikos 4u.gif
Stai tokia pertvarele atskyreme virtuve nuo svetaines. Pas mus gera buitine technika (AEG), taciau nuo garsu niekur nesidesi. Vistiek yra girdimas mikrobanges, arbatinio ar gartraukio garsas. Pastoviai kreipti i tai demesi yra kvaila, tuomet geriausia iseitis visiskas virtuves atskyrimas, t.y. kaip senuosiuose butuose...
Kartais man norisi, kad pertvaros visai nebutu, gaminant norisi zvilgteleti i TV biggrin.gif bet nieko, girdziu ir gerai rolleyes.gif
Mano mana tai nustebo, kaip cia virtuve ir be duru, zodziu kiek zmoniu tiek ir nuomoniu... toks sprendimas koki prieme mes yra patogus, netiketai apsilankius sveciams, nesimato virtuves kurybinio bardako... ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
perskaičiau šią temą visą ir supratau, kad kiek žmonių tiek nuomonių. Kai gyvenau bute mano virtuvė buvo sujungta su valguomuoju, o svetainė buvo kitame buto gale. Tai kai su svečiais vakarodavom svetainėje, tai su vyru vis ginčydavomės kuriam eiti į virtuvę. Būdavo taip, kad visi sutūpdavome virtuvėje-valgomajame, nes nenorėdavo manę palikti vienos kuistis virtuvėje. Tai gi išvada - man labaiu priimtinas toks variantas: virtuvė-valgomasis-svetainė. Tiesiog reikia atskirti zonas spalvomis, baldais ar gėlėmis. Name taip ir daromės. Manau nesigalėsiu, nes pas tėvus taip yra ir visiems tai patinka.
Atsakyti
Grazu pas jus, Aronija ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aronija @ 2006 01 25, 11:15)
Sveikos  4u.gif
Stai tokia pertvarele atskyreme virtuve nuo svetaines. Pas mus gera buitine technika (AEG), taciau nuo garsu niekur nesidesi. Vistiek yra girdimas mikrobanges, arbatinio ar gartraukio garsas. Pastoviai kreipti i tai demesi yra kvaila, tuomet geriausia iseitis visiskas virtuves atskyrimas, t.y. kaip senuosiuose butuose...
Kartais man norisi, kad pertvaros visai nebutu, gaminant norisi zvilgteleti i TV  biggrin.gif  bet nieko, girdziu ir gerai  rolleyes.gif
Mano mana tai nustebo, kaip cia virtuve ir be duru, zodziu kiek zmoniu tiek ir nuomoniu... toks sprendimas koki prieme mes yra patogus, netiketai apsilankius sveciams, nesimato virtuves kurybinio bardako...  ax.gif


O man virtuve, sujungta su svetaine - patogiausia thumbup.gif Gamini valgyt, žiūri su visais televizorių, bendrauji kartu, o taip būtų - visi svetainėj, o tu virtuvei... sad.gif juk nesuvarysi visų į virtuvę vien dėl to, kad tu ten kažką gamini biggrin.gif
Dėl garsų - negi jie trukdo? Šaldytuvas veikia gana tyliai, arbatinukai kiek garsiau, bet užviria - ir viskas, kiek čia, kokios 5 minutės. Na nebent būtų su švilpuku ir tingėtum eit išjungt laugh.gif Tada jau gal trukdytų tie "virtuvės garsai". biggrin.gif
Dėl kvapo irgi nesiskundžiu, gartraukis ištraukia kvapų didesnę dalį, tai išeina beveik tas pats, kaip atskiroj virtuvei mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aronija @ 2006 01 25, 11:16)


Tik dabar pastebėjau, kad mes su Aronija beveik kaimynkos 4u.gif

QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 01 29, 16:40)


Nelabai, tikriausiai patogu prie tokio stalelio sėdėt g.gif Kojų nėr kur nukišt g.gif nors atrodo tai gražiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fijona @ 2006 01 24, 09:50)
Na, drisciau suabejoti ta stebuklinga technika, kuri nekelia jokio triuksmo. Na, negirdejau supertyliai veikiancios mikrobanges ar elektrinio arbatinio. Del gartraukio - nesigincysiu, gal ir yra tyluteliu, bet isivaizduoju, jei galingas, tai ir "siurbti" turetu galingai. Maniskis visai padoriai zvimbia. Nebent netrukdo tada, kai nieko neveiki virtuveje  smile.gif Taigi sis nepatogumas bendroje erdveje islieka, kaip beziuresi. Man taip pat visai patiktu kokia mobili pertvara.

Aš nesakiau, kad nekelia jokio triukšmo. Kažkoks triukšmelis vis tiek yra, bet jis neįkyrus ir praktiškai jo negirdžiu. O kalbėjau apie didžiąją buitinę techniką, bet ne apie arbatinius bei mikrobanges, nes visų pirma Lietuvoje neesu mačiusi AEG nei arbatinio, nei mikrobangės (tiesa, jų ir neieškojau), nes šie prietaisai būna įjungiami tik keletui minučių. Kalbėjau apie tokią buitinę technika, kuri būna įjungta nuolat (pvz., šaldytuvas) arba turi veikti ilgesnį laiką (gartraukis, indaplovė).
O apie savo galingą gartraukį galiu pasakyti tik tiek, kad jame yra keturi intensyvumo režimai. Tai kiekvienas veikia vis triukšmingiau, o paskutinis skirtas puodų prisvilinimo atvejui. Bet palyginimui apie triukšmą galiu pasakyti, kad mano senutė "snaigė" veikia žymiai garsiau, nei įjungtas galingas gartraukis tuo režimu, kuris skirtas ne ekstra atvejams, bet normaliam gaminamo maisto garų ištraukimui.
Atsakyti