Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

QUOTE(pumis @ 2006 03 17, 10:40)
Kas gali pasakyti ar galima keisti pagal projekta numatytas virtuves patalpas.Mes sugalvojom virtuve su svetaine daryti vietoj numatyto miegamojo,o vietoj virtuves daryti miegamaji(skamba nekaip) ax.gif Man neaisku del vamzdziu pravedimo ir ventiliacijos sistemos ,gal kas susidurete? unsure.gif


svetainę su miegamuoju galima be problemų apkeisti vietomis, o štai virtuvę perkelti į visai kitą vietą schmoll.gif Per sunkų uždavinį sau išsikėlėte, nes reiktų perkelti visą vamzdyną, kanalizaciją, dujų vamzdžius doh.gif O dar reiktų juos slėpti sienose, tai galutiniame rezultate gautųsi daug išlaidų, darbų. Manau geriau paieškoti kokio nors sprendimo, kaip gražiai sukomponuoti virtuvę esamoje pozicijoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pumis @ 2006 03 17, 11:40)
Kas gali pasakyti ar galima keisti pagal projekta numatytas virtuves patalpas.Mes sugalvojom virtuve su svetaine daryti vietoj numatyto miegamojo,o vietoj virtuves daryti miegamaji(skamba nekaip) ax.gif Man neaisku del vamzdziu pravedimo ir ventiliacijos sistemos ,gal kas susidurete? unsure.gif


Mes taip pakeiteme. Reikia visu pirma pasidaryti projekta, gauti leidima namo renovacijai. Tuomet vamzdzius isvedzioti pernauja nuo pagrindinio mazgo. o kur buvo virtuve juos panaikinti. Darbo daug , bet jei labai nori viskas imanoma. Pamirsau pamineti, jog kalbu apie nama, apie buta tai nezinau.
Atsakyti
QUOTE(pumis @ 2006 03 17, 10:40)
Kas gali pasakyti ar galima keisti pagal projekta numatytas virtuves patalpas.Mes sugalvojom virtuve su svetaine daryti vietoj numatyto miegamojo,o vietoj virtuves daryti miegamaji(skamba nekaip) ax.gif Man neaisku del vamzdziu pravedimo ir ventiliacijos sistemos ,gal kas susidurete? unsure.gif

Mes virtuve perkeleme i miegamaji, o miegamaji padareme, kur buvo numatyta virtuve, bet mums buvo nesunku, nes butas dar buvo nepastatytas. Tad jei namas, butas dar statomas, pakeisti projekta tikrai nesudetinga, tik reikia su architektu suderinti.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus-pudra @ 2006 03 17, 13:56)
svetainę su miegamuoju galima be problemų apkeisti vietomis, o štai virtuvę perkelti į visai kitą vietą  schmoll.gif Per sunkų uždavinį sau išsikėlėte, nes reiktų perkelti visą vamzdyną, kanalizaciją, dujų vamzdžius  doh.gif O dar reiktų juos slėpti sienose, tai galutiniame rezultate gautųsi daug išlaidų, darbų. Manau geriau paieškoti kokio nors sprendimo, kaip gražiai sukomponuoti virtuvę esamoje pozicijoje  4u.gif


Mūsų kaimynai persikėlė. vieno kambario bute, virtuvėje įrengė dar vieną kambarį, o tamsujį sujungė su koridoriumi ir įrengė virtuvę. Su viso buto plastikiniais langais kainavo 30 000 lt.
Atsakyti
Dekui uz patarimus 4u.gif matau,kad imanoma,tik reiks viska gerai apgalvoti,na ir islaidos tikriausiai padides g.gif
Papildyta:
Dar gerai,kad butas tik statosi,taip,kad suderinsim tikiuosi tongue.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 03 19, 15:29)

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ohhhooooo kaip gražuuu...
Atsakyti
thumbup.gif kazka panasaus ir galvojam padaryti,nes virtuve tik sesi kvadratai,o miegamasis astuoniolika ir dar su balkonu,tai bus geriau apkeisti vietomis tongue.gif Gal kas zinote kiek kainuoja pakeisti projekto brezinius,cia tikriausiai reikia kreiptis i architektus g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumis @ 2006 03 20, 11:17)
thumbup.gif kazka panasaus ir galvojam padaryti,nes virtuve tik sesi kvadratai,o miegamasis astuoniolika ir dar su balkonu,tai bus geriau apkeisti vietomis tongue.gif Gal kas zinote kiek kainuoja pakeisti projekto brezinius,cia tikriausiai reikia kreiptis i architektus g.gif


Na mums arhitektas kainavo 2000 Lt. Jis pakeite namo planus(isnaujo perbraize) sutvarke dokumentus, surinko parasus ir gavo leidima rekonstrukcijai. Papildomai dar mokejom apie 200 Lt dokumentams registruoti ir t.t. Siaip labiau vyras tuo rupimosi.
Atsakyti
QUOTE(pumis @ 2006 03 20, 10:17)
thumbup.gif kazka panasaus ir galvojam padaryti,nes virtuve tik sesi kvadratai,o miegamasis astuoniolika ir dar su balkonu,tai bus geriau apkeisti vietomis tongue.gif Gal kas zinote kiek kainuoja pakeisti projekto brezinius,cia tikriausiai reikia kreiptis i architektus g.gif



tai taip iseina kad jusu miegamasis bus 6 kvadratai, o virtuve 18 ir dar su balkonu blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pumis @ 2006 03 20, 10:17)
thumbup.gif kazka panasaus ir galvojam padaryti,nes virtuve tik sesi kvadratai,o miegamasis astuoniolika ir dar su balkonu,tai bus geriau apkeisti vietomis tongue.gif Gal kas zinote kiek kainuoja pakeisti projekto brezinius,cia tikriausiai reikia kreiptis i architektus g.gif

Gal ten nieko pas jus su architektasi keisti nereiks mirksiukas.gif
Pasižiūrėk kur pas jus yra ventiliacijos angos, kaip toli reikia, kanalizacija nuvesti...., tai yra du pagrindiniai kriterijai virtuvėje (ištraukimas ir nutekėjimas)
Atsakyti
oj kaip faina,kiek zmoniu tiek nuomoniu.....
bet as manau visgi sujungta erdve geriau...ir ne tik virtuves...mano tevai turi 2 aukstu 7 kambariu nama, dviese......realiai buna tik virtuveje ir miegamajame...viskas...jei mama gamina tevas svetainei ar dar kur, jie nesimato....
taip yra ir man.As dirbu iki 8 vaakro, vyras kartais iki 8-9 vaakro, galima sakyti pasimatome tik nakti ir ryte....sunkus biski laikai atejo blush2.gif
tai vyras mano negamina....kartais griztam kartu, as i virtuve, jis apsitvarko namie, ziuri telika, o as viena virtuvej...kai kepa, lakstai pastoviai...jau pradejau maista gamintis tik orkaitej, kad nereiketu visa gaminimo laika but virtuvej...as net kartais atsinesu puoda ir maisiuka bulvems skusti, ir sedziu ant grindu ir skutu, kad galeciau paburbet, telika paziuret...as turiu 2 kambariu buta ir atskira virtuve....kur anksciau buvo miegamasis ten nieko nera, mes ten isvis nebunam, ten miega katinas thumbup.gif , taigi pagrinde naudojam svetaine, kur mano mylima odine sofa ant kurios ir meigu ir ziuriu tv....todel jei butu sujungta virtuve butu dauga smagiau bendrauti su vyru....o del vaiku...kol kas ju neturiu, bet irgi manau bus geriau kai juos visada matysiu....daug draugu turi tokius butus, bet pagrinde vyrai biggrin.gif kurie beveik negamina....bet zinokit man tai liuks....sedziu as prie bariuko, draugas is saldytuvo istraukia alkoholi, suplaka merginomskokteilius, iskart po srove isplauna.Atsisuka ir nusissypso , nu pasaka.....
as gyvenu seimoje kuriems visada buvo sventes pagrindinis dalykas -maistas...
as jauna, ir man nereikia apkrautu stalu, nereika nereikalingu islaidu...
gaminu valgyt visada dviems arba vienam, todel nera milijono puodu, kvapu....ir t.d. zodziu man patinka ir dabar planuoju pirkti toki buta....
Papildyta:
o sveciai pas mane ateina ne valgyt o pabendrauti...o uzkandziai nereikalauja daug puodu ir isskirtiniu kvapu tongue.gif
didziausios sventes svenciamos gamtoje, kavinese,klubuose, kai gali atsipalaiduoti visi, ir galiu pati svesti savo gimtadieni o ne stoveti prie puodu ir lakstyti vis sumustinuku prideti, salotu koki ir panasiai rupintis kad visiems butu gerai...nes per tokias sventes MAN maziausia buna gerai... doh.gif
Atsakyti