Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

QUOTE(Mįsliukė @ 2006 08 25, 13:17)
Man virtuvė dera kartu tik su valgomuoju, o svetainė turi būti atskira ar bent jau kažkaip atskirta. Sutinku su nuomone, kad bendros virtuvės ir svetainės atsirado taupant vietą ir didinant erdvę daugiabučiuose.Pas mane į virtuvę durų nėra, bet nuo svetainės ji yra atskirta niša, esant svetainėje nesimato kas vyksta virtuvėje ir tuo labai džiaugiuosi, na, kad ir tokiu atveju, kai aš darau  pvz. miltinius koldūnus, minkau tešlą ar faršą, konservuoju daržoves, o pas mano vyrą ar vaikus  ateina draugai, pažįstami. Nenorėčiau būti kaip  "Kulinarinio šou" dalyvė biggrin.gif 

O, kad šiais laikais durys interjere nelabai dera, tai tikrai neteko girdėt. Manau jos gali ne tik atlikti savo funkciją, bet dar ir savotiškai puošti interjerą, svarbu parinkti tinkamas.

Pritariu 100 proc. drinks_cheers.gif . Pas mus taip pat svetainė nuo virtuvės atskirta daline pertvara thumbup.gif Gali laisvai bendrauti su svečiais ir tarkim "minkyti tešlą", erdvės pojūtis galima sakyti toks pats, kaip ir be petvaros būtų.
Atsakyti
Dar vienas dalykas, kodėl nenorėčiau virtuvės kartu su svetaine. Popietė, aš svetainėje ant minkštos sofkutės skaitau knygą ir užsnūstu, o čia vaikas užkąsti užsimano, užsikaičia arbatą, į šaldytuvą, puodelius ima ir t.t. Aišku, nuo garsų būsiu pažadinta ir popiečio miego (kuris vadinamas grožio miegu biggrin.gif kaip nebūta. Man svetainė turi būti poilsio zona.
Atsakyti
Tos durys tikrai nuo kvapų neišsigelbėjmas.Ar jos uždarytos ar ne vistiek kavas po visą butą būna,pati žinau kai pas tėvus gyvenau.Turim savo butą su virtuvėje išgriautą sieną ir nė lašelio nesiskundžiu cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Mįsliukė @ 2006 08 25, 16:30)
Dar vienas dalykas, kodėl nenorėčiau virtuvės kartu su svetaine. Popietė, aš svetainėje ant minkštos sofkutės skaitau knygą ir užsnūstu, o čia vaikas užkąsti užsimano, užsikaičia arbatą, į šaldytuvą, puodelius ima ir t.t. Aišku, nuo garsų būsiu pažadinta ir popiečio miego (kuris vadinamas grožio miegu  biggrin.gif kaip nebūta. Man svetainė turi būti poilsio zona.

Žinoma jeigu bute nėra daugiau kambarių pvz.kaip miegamasis,tada pritriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2006 08 25, 15:28)
Pritariu 100 proc.  drinks_cheers.gif . Pas mus taip pat svetainė nuo virtuvės atskirta daline pertvara  thumbup.gif  Gali laisvai bendrauti su svečiais ir tarkim "minkyti tešlą", erdvės pojūtis galima sakyti toks pats, kaip ir be petvaros būtų.

[B][I]PRITARIU TAU drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

as uztat ir uz tokias virtuves sdu svetainem, megstu visada buti su svecisais, bendrauti, juokauti, o cia kazka ruosi sveciams, jie tave mato ir as juos matau, bendraut galiu su visais, neatitrugdama nuo darbu. Vat taip thumbup.gif
Atsakyti
man problemos nebus kad kambarys kartu su virtuve ir ateitu pas vyra draugai,nes gyvenam 3 kambariu bute.siaip kazkaip neskirstau as tu kambariu:cia svetaine cia dar kazkas.yra miegamasis ir tiek,o like du tiesiog kambariai.
Atsakyti
[
Žinoma jeigu bute nėra daugiau kambarių pvz.kaip miegamasis,tada pritriu smile.gif
[/quote]

Miegamasis yra. Ir vaikų kambariai yra.
Atsakyti
prisiskaiciau as cia visokiu nuomoniu. musu name virtuve bus kartu su svetaine-45kvadr.metrai. manau, kad virtuves zona (prie jos bus langas)atskirsim baru-stalu. salia virtuves zonos bus vitrina 4m ant 2.5m.prie jos zadu statyti dideli stala su kedemis. 4u.gif jau kazka daug negaliu pakeisti, nes liko uzdengti tik stoga.viskas jau sumurinta. biggrin.gif dar bus zidinys, o del kvapu-dabar yra kazkokia super ventiliacija, kuri istraukia ora ir paduoda gera ora, ji net pasildo ziemos metu. bigsmile.gif smulkmenu nezinau, tik mano brangiausias taip sake, kad m 4u.gif es ja tokia turesim.
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2006 08 25, 20:43)
prisiskaiciau as cia visokiu nuomoniu.      musu name virtuve bus kartu su svetaine-45kvadr.metrai. manau, kad virtuves zona (prie jos bus langas)atskirsim baru-stalu. salia virtuves zonos bus vitrina 4m ant 2.5m.prie jos zadu statyti dideli stala su kedemis. 4u.gif jau kazka daug negaliu pakeisti, nes liko uzdengti tik stoga.viskas jau sumurinta. biggrin.gif dar bus zidinys, o del kvapu-dabar yra kazkokia super ventiliacija, kuri istraukia ora ir paduoda gera ora, ji net pasildo ziemos metu. bigsmile.gif smulkmenu nezinau, tik mano brangiausias taip sake, kad m 4u.gif es ja tokia turesim.

super! thumbup.gif
Atsakyti
Kaip ir kuo atskirti virtuvės zoną nuo svetainės
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2006 08 26, 13:39)
Kaip ir kuo atskirti virtuvės zoną nuo svetainės


na mes tokiu mini bariuku ar kaip cia pavadinti atskirinesime...
Atsakyti
Pas mus virtuvės zona persidengia su valgomojo. Virtuvė nuo svetainės atskirta pertvara-lentyna. O svetainės zona dalinai persidengia su valgomojo. Viskas labai okei, kai būna svečių ir jei nespėju paruošti maistelio - galima puikiai bendrauti ir matyti vienas kito akis biggrin.gif , bet niekas nematys kaip pjaustau duoną smile.gif O valgant svečiai sodinami nugara į virtuvę, todėl gali žiopsoti pro langą arba į svetainę smile.gif


Esu patenkinta bendra erdve ir nenorėčiau nieko keisti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princiupesa: 28 rugpjūčio 2006 - 13:37
man gerai taip- kaip yra, o yra atskirai mano pliusas, kad virtuve pati savaime yra zymiai jaukesne erdve man ir sveciams nei butu bendra erdve su svetaine, principe niekas svetaineje nelabai ir sedi tenais, virtuvej jaukiau ir intymiau. matyt pasireiskia agorafobijos sindromai. man gerai kai yra keli kambariai ne taip baisu. ir isvis bomzynas pas amne, o ne namai
-
Atsakyti