Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ieva Pieva Aciu tau uz puikias nuotraukas, cia gausu ivairiu ideju.
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2007 03 03, 12:42)
Ieva Pieva Aciu tau uz puikias nuotraukas, cia gausu ivairiu ideju.

kad tik padėtų aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 03 03, 12:56)

vat pas mus bus panasus variantas,tik pietu stalas nebus taip arti virtuves.ir virtuvej ant sonines sienos langas.
man ameniskai grazu. zadam is keturiu kambariu buto ir virtuves daryti 3 kambarius ir bendra virtuve,ta prasme griauti du kambarius ir virtuve ir daryti viena erdve.laukiu ensulaukiu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 03 kovo 2007 - 14:23
mano svetainė plius virtuvė - 40 kvadratu. beje toje pacioje erdveje ir prieskambaris. apstatymas dar negalutinis.

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
o kokiais sumetimais raudoni uztiesalai patiesti ant baldu? g.gif del vaiku ar siaip kad kontrasto priduotu? man asmeniskai gadina tokius fainus baldukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 03 04, 14:00)
o kokiais sumetimais raudoni uztiesalai patiesti ant baldu? g.gif  del vaiku ar siaip kad kontrasto priduotu? man asmeniskai gadina tokius fainus baldukus thumbup.gif


Užtiesalai dėl vaizdo (čia kai fotkinta buvo pledai, dabar jau pasiųti iš gobeleno yra) ir dėl patogumo. o be jų žymiai nykiau tos sofkutės atrodo...
Atsakyti
viskas atrodo fainai tik tie laiptai kazkaip uzkliuna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2007 03 04, 12:09)
mano svetainė plius virtuvė - 40 kvadratu. beje toje pacioje erdveje ir prieskambaris. apstatymas dar negalutinis.



As kazkaip sugalvojau, kad ant tu kedziu galetum pasiuti is medziagos baldams uzdangala. Manau viska labai pagyvintu. Pas mus ir yra tokios nenaudojamos kedes, tai as pasiusiu ta uzvalkala ir kaip bus daugiau sveciu gales atsisesti.
Papildyta:
Shyna, butinai turi parodyti kitus uztiesalus temoje "Mano namu interjeras" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2007 03 04, 13:09)
mano svetainė plius virtuvė - 40 kvadratu. beje toje pacioje erdveje ir prieskambaris. apstatymas dar negalutinis.

user posted image

user posted image

user posted image


saldytuvas labai nepatogiai atsidaro bigsmile.gif blink.gif ir kaip i ji sudebi ilisti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2007 03 05, 10:05)
saldytuvas labai nepatogiai atsidaro  bigsmile.gif  blink.gif ir kaip i ji sudebi ilisti  blink.gif


aha tiksliai..ir as dabar i tai atkreipiau demesi g.gif g.gif

dazniausiai saldytuvai dabar yra tokie universalus, kad gali rankeneles persukti i kita puse...jei taviskis turi tokia galimybe tai tikrai siulau taip ir padaryti bus patogiau mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti