Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cellina @ 2007 07 24, 12:45)
Sveikos mergičkos, gal duotumėt ir man naudingų patarimų  blush2.gif Turime didelę svetainę, bet norime ją padalinti į 2 kambarius- darbo ir miegamąjį. Tad dabar laužau galvą, kokią pertvarą daryti. Vyras patarė širminę, bet bėda ta, kad darbo kambaryje dažnai lankosi svečiai (ir dažniausiai nenumatyti verysad.gif ) dar tada, kai yra miegančių. Visgi galvoju, kad teks imtis dailylenčių  g.gif , nors labiausiai norėtųsi ko nors stumdomo, bet manau, kad tai labai jau brangiai kainuotų  verysad.gif


Uz dailylentes sumokesi irgi nemazai.. O dar reiks irengti karkasa ant ko jas tvirtinti.. O jei dar ne patys darysites, tai ir darbas kainuos antra tiek kiek medziagos. ax.gif
Sunku pasakyti nezinant tiksliai situacijos, bet speju, kad pas jus slenkanti pertvara butu geriausias sprendimas. Jei kurioje nors atskirtoje dalyje nebelieka naturalaus apsvietimo,siulau improvizuoti su stiklu.
Jo apdorojimo galimybes siais laikais labai placios.. galite netgi pasidaryti tokia pusiau matine stikline slenkancia siena, su juodai balta fotoplevele( kad ir mylimo peizazo).. 4u.gif
Atsakyti
man tai visai grazus jei pvz jas skiria baras arba super kai skiria didelis grazus akvariumas tada tiesiog tobulas grozis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 07 18, 13:52)

super thumbup.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
mes kaip tik uzsisakinejam virtuvinius baldus. noreciau paklausti, ar turint indaplove dar reikalinga (pasiteisina) indu dziovykle-stovelis? na tarkim isploviau viena kita puoduka ir kur ji deti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mari* @ 2008 01 25, 08:54)
sveikos  smile.gif
mes kaip tik uzsisakinejam virtuvinius baldus. noreciau paklausti, ar turint indaplove dar reikalinga (pasiteisina) indu dziovykle-stovelis? na tarkim isploviau viena kita puoduka ir kur ji deti?  g.gif


pasiteisina 4u.gif as dazniausiai indaplove jungiu savaitgaliais, nes darbo dienom mazai kas bunam namie, o kaupti 3 dienas indaplovei kaskaip nelimpa man..plius siai dienai dar neturiu tiek jau daug indu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mari* @ 2008 01 25, 08:54)
sveikos  smile.gif
mes kaip tik uzsisakinejam virtuvinius baldus. noreciau paklausti, ar turint indaplove dar reikalinga (pasiteisina) indu dziovykle-stovelis? na tarkim isploviau viena kita puoduka ir kur ji deti?  g.gif

pasiteisina, ypac kai turi daug indu, seip patogesnis sudejimas i dziovykle nei lentynoje ar stalciuje viena ant kito. Pas mane pvz jau nuo vasaros turiu nauja virtuve su indaplove ir dziovykle, tai labai thumbup.gif kasdienius indus is indaploves i dziovykle sukaruanu, ka isisplaunu pati irgi ten, o labaiu "iseiginius" indus stalciuje laikau. man labai patogu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blue: 25 sausio 2008 - 12:12
aš labai norėčiau virtuvės kartu su svetaine, bet kažkaip visi artimieji nusistatę prieš , rekomenduoja atsitverti. na bet aš manau kad yra gartraukis ir nieko tokio. o kaip jums ar kas turite svetaine su virtuve kartu. ax.gif noreciau nuomones.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitiii: 25 sausio 2008 - 13:06
QUOTE(aitiii @ 2008 01 25, 14:04)
aš labai norėčiau virtuvės kartu su svetaine, bet kažkaip visi artimieji nusistatę prieš , rekomenduoja atsitverti. na bet aš manau kad yra gartraukis ir nieko tokio. o kaip jums ar kas turite svetaine su virtuve kartu.  ax.gif  noreciau nuomones.


Manau cia skonio reikalas, bet as tai buciau buvusi labiau patenkinta, jei tureciau atskira virtuve, bet deja... verysad.gif Netgi nebuvo galimybes atsitvert doh.gif As labai nemegstu, pasaliniu kvapu, mane erzina, tai del to norejau atskirai.
Bet cia kaip kam mirksiukas.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif aciukas
Atsakyti
Bendra virtuvė, tai smagu, dėl bendravimo ir t.t, tipo šeimininkė visada kartu su kitais šeimos nariais. Bet mano virtuvė bus atskirai, man labiau patinka, kai virtuvė visai atskira zona. Tarkime grįžti, sėdi sau svetainėje, o šalia puodai kunkuliuoja, indai barška, šaldytuvas varstosi, na, ne man visa tai. Kitas mano argumentas kodėl atskirai, tai tas, kad nereikia derinti virtuvės prie svetainės, galima nors tuo klausimu sau daugiau laisvės duoti biggrin.gif
Atsakyti
Nezinau, man tai vienareiksmiskai, jei tik yra galimybe - kartu, nes kodel mano vyras gryzes is darbo eis ziureti televizoriaus, o as eisiu gamint vakarienes? Kam man ta svetaine, jei negaliu dalyvauti draugu pasisedejime, negaliu girdeti apie ka snekama, o tik lakstyti is virtuves i svetaine su dubeneliais? Cia kaip kas gyvena. Jei turiu galimybe tureti atskira valgomaji, atskira virtuve, atskira svetaine, rengiu kviestinius pietus ir panasiai, tai zinoma, gal ir reikia atskirti virtuve, bet ir tai tokiems zmones virtuve irgi ne kasdieniam naudojimui, jie tam kviestiniam vakareliui dazniausiai p-atys patiekalu neruosia, o uzsisako juos. Taip kad as tik uz patogu gyvenima, o jis man patogus bendroj erdvej. Gyvenu taip jau 4 metus ir tikrai nebuvo nei minutes, kad del to gaileciausi.
Atsakyti