Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Senti @ 2005 04 14, 19:18)
Oi, mergaitės visko tiek prisiskaičiau ir dar į kompą prisikėliau thumbup.gif
O dabar klausimukas - jau kelinti metai sodinu raktažoles ir jos man niekaip neperžiemoja - pavasarį visai nieko nerandu  cry.gif  cry.gif  cry.gif  o sodinu tai ne vieną kelmelį... gal žinot kodėl tai nutinka?

nu nieko sau blink.gif taigi jos tokios neįnoringos, veisiasi kaip pasiutusios, ar tikrai raktažolės?
Atsakyti
tai vat tai ir keisčiausia kad tai raktažolės (buvo ir geltonų ir violetinių sodinta) o peržiemoti neperžiemoja - pavasarį nusiperku, susodinu, jos kurį laiką pažydi, veliau ten tik tie lapeliai lieka, o pavasarį - tuščia cry.gif cry.gif jų vietoje randu tik sudžiuvusius šaknų gniužuliukus, bet juos išdraskius matosi, kad jie jau mirę verysad.gif ką darau blogai?
Atsakyti
QUOTE(Senti @ 2005 04 14, 20:35)
tai vat tai ir keisčiausia kad tai raktažolės (buvo ir geltonų ir violetinių sodinta) o peržiemoti neperžiemoja - pavasarį nusiperku, susodinu, jos kurį laiką pažydi,  veliau ten tik tie lapeliai lieka, o pavasarį - tuščia cry.gif  cry.gif jų vietoje randu tik sudžiuvusius šaknų gniužuliukus, bet juos išdraskius matosi, kad jie jau mirę verysad.gif ką darau blogai?


Nu geras, pirma kart girdziu toki baeri g.gif Gal tu jas pabandyk persodint kur nors i kita vieta, gal ten zeme joms netinta kad neperziemoja. Bet cia tai man labai keista g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milia @ 2005 04 14, 16:43)
Raskis, musu sodyba pacioje girioje, nors nuo Labanoro baznycios vos 3-4 km. Uogos ir grybai aplink namus auga  thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Akyra @ 2005 04 14, 11:56)
Mano deriovnia yra nedavaziavus Vievio sukant lint traku puses, Pylimu gyvenviete vadinama. Uz kokiu 2 km. yra "Zveju namai", jei girdejai apie tokius, iki Traku nuo musu deriovnes 15-18 km., o iki Vilniaus 37km. Siaip labai fainoj vietoj gyvenam, kur neisi, visur ezeriukai, miskai. Megstam koki vakara nuvaziuot i kavine "Pusynelis" pavakarieniaut ir pasivaiksciot, pasigrozet nuostabiais vaizdais prie Neries.
Taip, mes gyvenam nuosavam name (namo seneliu), be tevu, turiu savo kiema, darza siltnami, zodziu valdos jomajo  thumbup.gif  Niekad neiskeisciau savo deriovnes i miesta. Pvz., vakar tingejom daryt vakariene virtuvej, nes labai geras oras, tai vyras greit sumaste istraukt saslykine, iskept desreliu, kol as savo gelynuose knisaus. Kaip fainai pavakarojom, namo nuejom, kai jau temt buvo pradeje, nors dar taip norejosi pabut lauke  wub.gif
Siandien suplanavau taisyt savo tvenkinuka, kur su masina ilekiau, tai jauciu vyras vel tyciosis ir juoksis    mad.gif  Bet as jam greit darbo sugalvosiu, eis man is pievu juodzemio pritemt  biggrin.gif


Akyra, faina jūsų deriovnėje, ir gyveni, ir visą laiką gamtoje thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas,
noriu jusu partimo, rudeni buvau pasisodinusi i vazonus narczu ir tulpiu, sausio men, man jos zydejo, ka dabar su jom daryti, ar galiu kist kur lauke i zeme???nes svogunai dabar yra tose vazonuose kur ir zydejo!ar reikia laukti rudenio?
Atsakyti
manau jie nebežydės-savo atidirbo.Nors ką gali žinoti biggrin.gif
esu girdėjusi jog tulpės turi žemėje pašąlti-joms tai reikalinga.
va išbandyk į žemę kelis kišti, kitus vazone palik, po to eksperimentu su mumis pasidalinsi biggrin.gif
Atsakyti
Lexi04, kai dar truputi atsils, susodink visas nuzydejusias svogunines lauke, tegul auga, kol nuvys lapai, tada lapelius nupjausi, priklausomai, kokios ten svogunines, iskasi mazdaug liepa, o rudeniop galesi vel i dirva sukisti, pavasari zydes lauke. Mano hiacintas dovanotas irgi tokiu paciu proceduru laukia mirksiukas.gif

Senti, gal tu vistik nesulaukus pradedi jas per anksti kasti ir klibinti? Ziurint, kokios rusies tos tavo raktazoles. As turiu tokias, kurios dar sniegui esant lapeliais zaliais jau pilasi (labiausiai paplite), bet yra ir tokiu, kurios ziedelius pradeda leisti is atrodytu visiskai sunykusio sausu, apipuvusiu lapeliu kupstelio. Jei esi Vilniuje (sorry, neuzstebejau, is kur), galiu pabandymui iskast is saves koki maza kupstuka. Jei neperziemos, tai reikes kokiu rimtu priezasciu ieskoti.
Atsakyti
Sveikos gyvos ,aplinkos mylėtojos,
pasigirti noriu,kad užsikrėtus idėjom apie baiseiniuką,vakar puolėm ir iškasėm.Tokį nediduką įtiesėm plėvelę apdėjom akmenimis,dar šalia įkasėm statinę ir įsodinom vandens leliją.Dar pastaytsim mažą fontanėlį ,sodinau visokias gėles....
Mes labai patenkinti savo darbu,sėdėjom vakar ir džiaugėmės,o kai sužaliuos augmenija manau bus visai gražu,tada įdėsiu nuotrauką pasidžiaugti...
Na o dėl raktažolių,tai sunku pasakyti gal rudenį jas reikėtų išskirstyti po kuokštelį ir pasodinti į naują vietą.Aš jų turiu įvairių,bet geriausia išžiemoja,kurias išskirstau.

Atsakyti
[quote=ramute53,2005 04 15, 09:43]
Sveikos gyvos ,aplinkos mylėtojos,
pasigirti noriu,kad užsikrėtus idėjom apie baiseiniuką,vakar puolėm ir iškasėm.Tokį nediduką įtiesėm plėvelę apdėjom akmenimis,dar šalia įkasėm statinę ir įsodinom vandens leliją.Dar pastaytsim mažą fontanėlį ,sodinau visokias gėles....
Mes labai patenkinti savo darbu,sėdėjom vakar ir džiaugėmės,o kai sužaliuos augmenija manau bus visai gražu,tada įdėsiu nuotrauką pasidžiaugti...


Saunuole thumbup.gif O as vakar taip ir nedaejau iki savo "balutes", teko dar daug visko i indelius suset, apsiziurejau, kad paskui gali but jau velu g.gif
Si savaitgali jau sveciu prisiprase ir visi is Vilniaus, tai teks baliavot kieme, kad tik nelytu doh.gif
Gerai merguckos, gero jums savaitgalio, o as lekiu namo tvarkytis doh.gif
Tai iki pirmadienio 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Turiu vandens leliją, žiemai ją buvau iškėlusi ir laikiau rūsyje. Dabar būtų pats laikas įleisti į tvenkinėlį, bet nežinau ar reikia ją persodinėti ? Jei reikia tai kokios žemės turėtų būti ? O kaip su trąšomis ? g.gif Gal kas auginate ?

P.s. Akyra gero savaitgalio drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aldija: 15 balandžio 2005 - 11:33
QUOTE(vedita @ 2005 04 14, 12:31)
Nors ne i tema , bet jau nebegaliu, kaimynu katinas iprato mano gelyne kiekviena ryta palikti dovanu , jau uzkniso rinkti jo gerybes , gal zinote kaip ji atbaidyti , nes jau galvoju imtis drastisku priemoniu

Vakar seną žurnalą varčiau apie vejos įrengimą. Tai kaip visuose žurnaluose ir šiame buvo daugybė reklaminių skelbimų. Vienas iš jų, kad yra pirkti granulės, kurias išbarstai gėlyne. Tai nei šuniukai, nei kačiukai nebeateis taip negražiai daryti. Beje, kitos granulės yra skirtos kurmiams atbaidyti. Ar jos veiksmingos nežinau, pavadinimo irgi nepamenu. Bet jei domina, galėčiau vakare pasižiūrėti ir rytoj parašyti...
Atsakyti