Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

As pilnaviduriu saulegrazu seklu turiu(tinkamu puokstem),galim keistis i ko neturiu norimo.
Atsakyti
QUOTE(aifa @ 2005 04 23, 01:11)
Šiandien maksimoj pavarčiau ir padėjau. Nusipirkau medetkų, bet gal reiks dar pagalvoti ir saulėgražų paimti  smile.gif

Atsakyti
Regila, o ko tu neturi norimo?
Atsakyti
QUOTE(Tuja @ 2005 04 21, 10:17)
susidariau tokį įspūdį jog tie rododendrai baisiai lepūs
aš susilaikau
ką dar galima pasodinti rytinėje arba šiaurinėje pusėje?


Tuja, siaurineje puseje gerai auga bukmedziai, visokie spygliuociai. O jei ne krumai, o tik augalai - tai pakalnutes, vilkdagiai, paparciai, astibles, dekoratyvines zibutes ir t.t. Kitu net pavadinimu nezinau, tik isvaizda.... sad.gif
Atsakyti
Jei isvardintumet,pasakyciau ko is ju neturiu ir noriu...Dabar ieskau eukomio gumbelio.
Atsakyti
QUOTE(catina @ 2005 04 23, 21:02)
Tuja, siaurineje puseje gerai auga bukmedziai, visokie spygliuociai. O jei ne krumai, o tik augalai - tai pakalnutes, vilkdagiai, paparciai, astibles, dekoratyvines zibutes ir t.t. Kitu net pavadinimu nezinau, tik isvaizda....    sad.gif

Ačiū ,Catina, paparčiai visai nieko,man patiktų, o kaip juos ...na ar sėja ar sodina? blush2.gif
Atsakyti
GAL KAS ŽINO KUR KAUNE GALĖČIAU KANŲ ĮSIGYTI? IR KOKIA KAINA...
Atsakyti
As pries kokius tris metus pirkau saulegrazu seklas, o paskui kasmet, rudeni as jas surenku ir vel sodinu. Na auga jos pas man thumbup.gif ir seselyje, kur saules beveik nera.
O pakalnuciu sodint tai nerekomenduociau, jos aisku, grazu kai zydi, bet kaip jos pleciasi doh.gif Man puse pievutes sugadinusios buvo, niekaip isnaikint negalejom, jokie chemikalai nepadejo, tai teko pievutes puse perkasti ir tas ju saknis isrinkt, tai bliamba, dar ir dabar, po dvieju metu, jos vis pasirodo doh.gif
Atsakyti
EI, kur dingote visos aplinkos mylėtojos?
Tikriausia šaltas oras nuotaiką sugadino,nes gaila žiūrėti į savo gėlynus,viskas susisukę,nusiminę,šilumos laukia.Pikžolės ir tos beveik neauga lieka tik žemę purenti,kad šaknys oro gautų.
Aš nusiminus dėl savo vandens lelijos,gal per anksti pasodinau?Nes kubilas į kurį ją įsodinau vanduo pasidarė žalias ir putotas,visai neskaidrus.Nenoriu judinti,nes tą vazoną akmenimis apdėjome ir gana tvirtai įtaisėme.
Atsakyti
Pastatėm šuniui voljerą, tik man baisiai negražiai pamatai to "namuko" atrodo. Gal ptartumėt kuo galima būtų apsodinti? Šiaip aplinkui bus žolyte užsėta, bet norėčiau tuos pamatus paslėpti. Gal daugiametės kokios gėlytės tiktų?
Atsakyti
Sigrida,as kanu turiu.O kiek tau ju reikia?Ziurint kiek tau ju reikia..Gal atsirastu kazkaip per kazka ir perduoti.Mano kanai-daigas-1Lt(parduotuvej virs 4Lt).Turiu bordo lapais.Koki dar rasciau ir zaliais lapais.Maniskiai auksti.Tad,jei nori-parasyk man i asmenini ar i pasta adresu Tu-tis@one.lt manau susitarsim.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 04 28, 11:06)
Sigrida,as kanu turiu.O kiek tau ju reikia?Ziurint kiek tau ju reikia..Gal atsirastu kazkaip per kazka ir perduoti.Mano kanai-daigas-1Lt(parduotuvej virs 4Lt).Turiu bordo lapais.Koki dar rasciau ir zaliais lapais.Maniskiai auksti.Tad,jei nori-parasyk man i asmenini ar i pasta adresu    Tu-tis@one.lt        manau susitarsim.

O ką reiškia daigais? blush2.gif Aš jau juos tiesiai į lauką galėčiau sodint? Pirmą kartą kanus sodinčiau, tai nelabai žinau kaip ten ir kas. Man labai patiktų bordo lapais, žaliais lapais mama žadėjo duot ax.gif O kokia spalva tavo kanai žydėtų?
Atsakyti