Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Mes tai purškėm chemikalais - Uragan - sunaikina viską. Po kurio lako nurinkom sudžiuvusias pikžoles. Pagal rekomendacijas reikėjo palaukti kol pradės dykti pykžolės vėl nupurkšti ir tik tada sėti žolytę. Bet mes antro karto nelaukėme ir viskas ok smile.gif
Atsakyti
Mes purskem Rundapu, ar kaip tas biesas vadinasi, o po to isare, isakejo, islygino-cia traktorius, nes pas mus didelis plotas, o po to darem talka ir patys su grebliais lyginom, volavom ir sejom zole.
Oi yra darbelio prie grazios pievos doh.gif , bet uztat ir dziaugtis paskui ja gali 4u.gif
Atsakyti
Reikia patarimo.
Pas mane pasodintas bukas, toks skiepytas, su nusvirusiomis sakomis.
AR ji reikia karpyti kaip. Jei reikia, tai kaip tai padaryti - kokio ilgio sakutes palikti, kada kirpti 4u.gif
Atsakyti
Mes vejai žemės niekuom nepurškėm, tik suarėm ir suakėjom (irgi su traktoriukus, nes plotas didelis), o paskui kaip ir Ija ėjom su grėbliais, rinkom kuokštus žolių, akmenis, ir kitokį brudą, vėliau volavome ir sėjome žolę.
Visų piktžolių neišnaikinome, ir dabar išlenda kokia pienė ar puriena, ar dar kas nors, bet mums ir nereikia idealios vejos, nes kaimas vistik, užtenka, kad plotai lygūs, vyrauja vejos žolė, o piktžolės būna tvarkingai nušienaujamos ir per daug vaizdo negadina. Dar planuoju į veją įsodinti saulučių, vietomis krokų ir narcizų - tegu žydi pavasarį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akyra @ 2005 05 03, 12:15)
Koks bjaurus siandien oras, fuiii...
O vakar tai labai fainas buvo ir daug ka spejau nuveikt per vakara  ax.gif  Issodinau i alpinariuma daugiametes gelytes,  kazkokias specialiai alpinariumui buvau nuspirkus, tai ant palanges daiginau. Ne visos ten jos sudygo, ale katros sudygo, tai issodinau. Tikiuosi jos salnu nebijo  g.gif
Buvau dar pasisejus daugemeciu "katileliu", tokie melyni ant pakelio buvo pavaizduoti, tai kaip sudygo man vazonely nu nerealiai atnkiai, smulkumas tu daigiuku  doh.gif  Graibiau, graibiau as ten juos, kazkaip susodinau belekaip, dar dukros paprasiau pagalbos, tai ji savo mazyciais pirsciukais geriau sugraibo  biggrin.gif  Tai labai smarkiai sodinom, vat.
biggrin.gif


Akyra, aš irgi pirkau alpinariumo gėlių sėklų mišinį, dabar išpikuota viskas, sudygo gal 7 skirtingos rūšys. Bet va man klausimas iškilo - o kaip žinoti, koks kuris augalas bus g.gif , na, aukštis, žiedų spalva? Lauke gal ir nenušals, daugiametės juk gėlytės. O kokio pas tave jos didumo buvo, kad jau lauke sodinai? Pas mane kol virtuvėje augo, tai augo, o išnešiau į balkoną (įstiklintas), tai labai tas augimas sulėtėjo. Tai dabar ūgis svyruoja nuo 3 iki 10 cm. Gal pas tave jau didesni augaliukai buvo?
O daugiamečius katilėlius planuoju tiesiai į dirvą sėti, nes, kaip sakoma, palangės tai ne guminės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raskis @ 2005 05 06, 09:05)
Akyra, aš irgi pirkau alpinariumo gėlių sėklų mišinį, dabar išpikuota viskas, sudygo gal 7 skirtingos rūšys. Bet va man klausimas iškilo - o kaip žinoti, koks kuris augalas bus g.gif , na, aukštis, žiedų spalva? Lauke gal ir nenušals, daugiametės juk gėlytės. O kokio pas tave jos didumo buvo, kad jau lauke sodinai? Pas mane kol virtuvėje augo, tai augo, o išnešiau į balkoną (įstiklintas), tai labai tas augimas sulėtėjo. Tai dabar ūgis svyruoja nuo 3 iki 10 cm. Gal pas tave jau didesni augaliukai buvo?
O daugiamečius katilėlius planuoju tiesiai į dirvą sėti, nes, kaip sakoma, palangės tai ne guminės  biggrin.gif



Pas mane tai kazkokio sliauziancios kokios 5 uzaugo kokiu 20 cm., o kitos tai nezinau, visokiu ten pridygo, bet siaip nedidukes tos kitos, kokiu 3 cm., bet i lauka pasodinau, nezinau kokios jos ten bus g.gif

Oj prisiminiau bajeriuka is pernyksciu sodinimu biggrin.gif
Pasisejau lauke "ursiniju", na labai greit sudygsta, neliapios ir t.t.
Sudygo, ravejau laisciau priziurejau, o cekavna kaimynka vis klausineja, kas cia per gelytes, gal ir jai kai nuzydes galeciau seklu duot. Kad isgyriau as tas geles, tipo labai jau fainos ir t.t. Po kiek laiko ziuriu, kad pas man ir siltnamy tokiu pridyge, bet ten jas isravejau.
O diedas juokias, kad piktzoles auginu, o man nervas neregetas ir dar ta kaimunka, kur seklu uzsisake doh.gif Tai prikabinau makaronu kaimynkai, kad kai tik tos nuostabiausios geles prazydo, tai pijokai pavage unsure.gif O ta man aiskint, va kokie zmones blogi, vagia, kad jiems nagai nudziutu ir t.t. tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Kad tik piktzoliu nebuciau prisodinus is tu alpinariumo seklu g.gif Blaimba, uzjuoks diedas negyvai mane, piktzoliu augintoja g.gif
Atsakyti
Raskis, nu tu su saulutem tai atsargiai ziuret - baisiai greit plintanti piktzole. As sode pievelej ir gelynuose nespeju kasti, kaip greitai plinta. Jei ka, tai nepirk, galesiu atiduoti smile.gif
Atsakyti
Vakar toks fainas oras buvo, tai darze tupejau ir krapsciausi visa diena.
Issodinau zemuoges, tai keikiausi visais imanomais... , sunesiau i siltnami pomidoru, kopustu, papriku daigus, nes atsibodo, kai palanges uzima ir ne velnio neauga doh.gif
Atsakyti
sveikutes, pirmi metai kai esu sodininke, tai absoliuciai nieko apie sodinima nenuraukiu. blush2.gif
savaitgali pasodinau darzoviu, morku, broku, svogunu, sparagu ir t.t. taip pat pasodinau vienmeciu gelyciu, ratilis atrodo vadinasi, tokios kaip astros. sakykit ar pirmiau reikejo paseti ir pauginti o po to tik persodinti i kiema. darzovem man atrodo nieko tokio bet kaip su tom gelem. turiu dar prisipirkus graziu gelyciu, bet suabejojau ir nesodinu. ir as noriu kitas geles paseti ten kur dabar zydi tulpes, nes kai perzydes bus tuscia, ar gerai jei pasesiu.
taip pat susodinau ir jurginus ir , kokiam gyli reikia juos sodinti. as mazdaug nuo gumbu palikau apie 6cm nuo zemes pav. ar ne per giliai sukisau juos?
aciu uz nemoksos isklausyma 4u.gif
Atsakyti
Gal ir gerai, palmolive, kad pasodinai, aš tai irgi praktiškai jau viska susėjus, tik šparaginių pupelių dar nesėju, nes pernai kai pasėjau, tai paskiau nušalo visos. Kažkur skaičiau, kad lyg ir šią savaitę jau galima kardelius sodinti, tai savaitgali ir sodinsiu jei oras bus palankus mirksiukas.gif O gėlytės, jei per tankiai sudigs, tai galėsi gi išretinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaunietės, jei kuri turite pasėję ir dar neišpikiavę serenčių, gal galit perleisti kokią saują. Sėti jau vėlu, o po 40 ct nepripirksi daug - liksiu šiemet be serenčių cry.gif cry.gif
Atsakyti
Jetau, moterytės, nežinau kur ir pasiguost.. Gyvatės zuikiai tie skeltalūpiai žvairiai nuėdė šiąnakt mūsų obelaites.. cielas 3.. Jau ziedelius krovė.. cry.gif cry.gif cry.gif Aplink neapgraužė, bet normaliai pasilepino.. mad.gif Žolės aplinkui pievų pievos.. O tie rupkės į mūsų jauną sodelį atšuoliavo.. cry.gif Tėvai sako, kad reikia mest obelaites, kad ligos nepradėtų kabintis... verysad.gif TIkriausiai jie teisūs?
Atsakyti